36 987
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

A1 Team Feeder Strong Carp

A1 Team Feeder Strong Carp

Sportovní rybář Döme Gábor a japonská firma Gamakatsu společně vyvinuli novou sérii háčků s názvem Team Feeder. O těch háčků se Gábor takto vyjadřuje :
Mám více než 20 letou zkušenost o lovu ryb feeder technikou a za ta léta jsem měl možnost vyzkoušet nespočetní množství háčků dokud jsem přišel na to které háčky jsou nejlepší pro tuto rybolovnou techniku. Neměl jsem v plánu vytvořit nový tvar háčku ale při výrobě háčků použít ty nejkvalitnější materiály a tím vytvořit ty nejlepší háčky na lov feeder technikou. S názvem Team Feeder chci usnadnit výběr háčku zákazníkům. Už název háčku napovídá na jakou techniku rybolovu je určen daný háček. Série háčků Gamakatsu Team Feeder se zatím skládá z 5 různých tipů háčků které jsou určeny hlavně pro lov kaprovitých ryb. Najdeme mezi nimi i jemné háčky které jsou určeny na lov s kostními červy i silnější háčky které jsou určeny pro lov větších kaprů s peletami.

Háček Gamakatsu A1 Team Feeder Strong Carp je vylepšená verze háčku G-Carp Specialist. Háček s očkem je vyroben ze silného, tlustého A1 ocelového drátu který dává háčku dostatečnou sílu a tvrdost na zdolání i těch největších kaprů a amurů. Rybáři lovící feeder technikou téměř nikdy nepotřebují háčky o velikosti 1 nebo 2 nejvíce používají háčky o velikosti 10 a 12 ale i tyto malé háčky musí udržet kapitálního kapra nebo amura. Háček je určen na lov s nástrahami které nabízíme rybám mimo háčku vlasovou metodou. Háček je vhodné vázat hlavně s tenkou splétanou návazcovou šňůrkou.


Velikosti háčku : 6, 8, 10, 12
Doporučené nástrahy : kukuřice nebo pelety nastražené mimo háčku vlasovou metodou
Háček vhodný na lov : těch větších kaprů a amurů

Zobrazit
Zobrazit podle
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×