obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 4815

Vodní nádrž u obce Palota snad nebudu muset nijak zvlášť představovat. Svými obrovskými rybami je proslulá nejen doma, ale i v zahraničí. Kromě ryb se zcela určitě vyplatí zmínit i neuvěřitelnou krásu okolí, která každého návštěvníka zaručeně uchvátí. U příležitosti této rybačky jsem zde strávil 2 dny, na které jsem se velmi těšil, protože nikdy předtím jsem tu ještě nelovil. Pokud jste zvědaví, jak tato rybačka dopadla, přečtěte si následující článek!

Číst dál
Přečetli: 4879

U příležitosti dnešní rybačky jsem s kamarádem zavítal na jedno překrásné štěrkové jezero. V tento den se nám podařilo vyfasovat opravdovou letní vedro. Aha, když je už řeč o horku ... Podělím se s vámi o jedno velmi zajímavé pozorování. Na jiných místech bývají v takových obdobích úspěšnější zpravidla noční etapy, ale z nějakého důvodu, na tomto jezeře jsme pozorovali něco zcela odlišné. Nezažil jsem tu ani jedinou noc, kdy bychom byli chytili i jen zdaleka srovnatelné množství ryb, než během dne. Totéž se týká i velikosti úlovků. Nuž ale podívejme se tedy, jak probíhala tato srpnová rybačka:

Číst dál
Přečetli: 822

Lokalitou dnešní rybačky byl rybářský park Carplove ve městě Jedľovo (Gödöllő). Cílem bylo, jak už to bývá, přilákat na háček co nejvíce ryb a zapsat mimořádně vydařený den. Byla to moje první rybačka v tomto roce, proto jsem si přichystal kvalitní, sladké krmivo a živé nástrahy.

Číst dál
Přečetli: 4908

Představování prutů Gold Serie jsem ukončil poznámkou, že na nejlepší pruty patří nejlepší navijáky, proto jsem své oblíbené pruty vystrojil rovněž navijáky Gold Serie. Čím se tyto navijáky liší od ostatních, které najdete v naší nabídce? O co dokáží tyto víc? Budou vhodné i pro soutěžní a profesionální rybáře? V tomto článku Vám nyní tyto novinky v krátkosti představím a všechny výše zmíněné otázky rád zodpovím. Kromě technických parametrů se podíváme i na praktické výhody těchto skvělých navijáků.

Číst dál
Přečetli: 5246

Stane se, že dlouho očekávaná a cílevědomě naplánovaná rybačka skončí s úplně jiným výsledkem, jak by si to byl rybář přál. Čím více mám za sebou let strávených pobyty na břehu, tím méně mě podobné příhody šokují, ale stále se s tím nedokážu lehce smířit. V podstatě na takové epizody hledím tak, že alespoň jsem nasbíral nějaké zkušenosti ... Nuž ano, zvítězit, nebo se poučit - velká pravda! V ideálním případě nám bude dopřáno z obou najednou, ale nyní se mi ušlo pouze z toho druhého. Ve světle dosažených výsledků se mi zprvu ani moc nechtělo obtěžovat s psaním tohoto článku, ale nakonec jsem usoudil, že na něco to dobré přece jen bude, i ten zmíněný úspěch závisí koneckonců často pouze na úhlu pohledu.

Číst dál
Přečetli: 5299
V roce 2021 konečně dozrál čas, aby se série prutů By Döme TEAM FEEDER rozrostla o skutečně prémiovou rodinu Gold Serie. Vývoj prutů By Döme TEAM FEEDER Gold Serie se spojuje se jménem Gábora Dömeho, se kterým jsme byli oba součástí vítězného týmu na MS 2019 v Jihoafrické republice, díky čemuž je tato rodina prutů plně oprávněna nést i označení WORLD CHAMPION. Myslím, že mohu bez nadsázky prohlásit, že tyto pruty vyhoví i nárokům mistra světa.
Číst dál
Přečetli: 5235

Téměř vždy, když se vydáme na břeh, potkávám tam i postarší kolegy. Většinou jsou přesvědčeni, že pustit se do lovu na kapry má smysl až po příjezdu trvalého oteplení. I když už je svědí dlaně, ani za svět se na břeh nepodívají, vždyť konec konců, "i tak nic nebude...

Číst dál
Přečetli: 5244
Na dnešní rybačku jsem se vydal na novou, pro mě dosud neznámou vodní plochu. Ti, kteří chodí na Balaton autem, zcela určitě znají viadukt, ze kterého se nám nabízí první pohled na téměř celé maďarské moře. Dnes jsem se po stopách ryb pustil právě pod tímto obrovským mostem.
Číst dál
Přečetli: 3217

Objevování nové vodní plochy je pro zvídavého rybáře, za jakého se považuji, nesmírně vzrušující aktivita, zejména pokud lze vyhlédnuté jezero z pohledu rybolovu považovat za výslovně "panenské". Na jedné ze svých rybaček jsem své znalosti a vnadidla otestoval na právě takové vodě.

Číst dál
Přečetli: 5616

Pokročilí metod feederoví rybáři se od začátečníků odlišují mezi jinými i tím, že zatímco začátečníci často nahazují naslepo a jsou na to principem „bude, co bude“, pokročilí už přistupují k rybolovu metodicky a cíleně. V tomto díle jsem vydal na jeden z jezer Robinsonových ostrovů, kde jsem vám rád předvedl, jak rybačkovou taktiku systematicky postavit a následně ji i co možná nejúspěšnějši zrealizovat. Bude to obsahovo mimořádně bohatý díl, kde využijeme mnoho z toho, co jsme si osvojili v několika částech.

Číst dál
Přečetli: 5495

Vývoj prutů By Döme TEAM FEEDER Gold Serie se spojuje s jménem Gábora Dömeho, držitele týmového titulu mistra světa z MS 2019 v Jihoafrické republice, díky čemuž je tato rodina prutů plně oprávněna nést i označení "WORLD CHAMPION".

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×