36 987
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Rybářské videá a články o lov na feeder

Rss

Vlajkovou loď letních návnad jednoznačně tvoří produkty řady FermentX. Tato kontrolovaná fermentovaná semena a krmiva jsou v teplé vodě nepřekonatelná! Nicméně, nejen fermentovaná jídla poskytují řešení v tomto období, ale také mnohé další produkty, které letos debutovaly v nabídce Haldorado. Kromě method feeder rybářů najdou nápady i ti, kteří upřednostňují krmítka a lov velkých kaprů!

Číst dál

V tomto videu Gábor Sipos sdílí odborné tipy a techniky pro chytání amurů v červnu pomocí method feeder rybaření. S praktickými radami a podrobnými ukázkami je toto video nezbytné pro rybáře, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a úspěšnost během letní rybářské sezóny.
Číst dál

Nové video od Gábora Sipos o lov kaprů v létě. Seznamte se s FermentX feeder krmivem a N-Butyric Pop Up nástrahou.

Číst dál

Cílený lov amura se dá stejně úspěšně provádět metodou feeder jako lov kaprů, avšak s malými rozdíly v přístupu! Několik amurů můžeme chytit i při lovu kaprů, ale chceme-li dosáhnout většího množství úlovků, musíme některé věci dělat jinak. V tomto článku a filmu vám na jednom z mých oblíbených revírů pro lov amura, na jezeře Kápolnásnyék, ukážu detaily metody feeder pro lov amura.

Číst dál

Nové video od Gábora Siposa nás zavede na rybaření na řece Dunaj. Ukazuje techniku feederového rybolovu, která je ideální pro zachycení cejnů ryb v této oblasti. Ve videu se Gábor podělí o své tipy a triky, jak dosáhnout co nejlepších výsledků.

Číst dál

Během období neresu jsou kapři často velmi nepředvídatelní a rozmarní v krmení. V tomto období může snadno dojít k tomu, že i když se člověk postaví na hlavu, nedosáhne přesvědčivý výsledek. Jindy může být pravdou přesný opak a na háček se mohou chytit ryby, na které bychom ani nepomysleli. Je vhodné a vůbec lze v tomto období lovit kapry? Na tyto otázky se nyní pokusím odpovědět!

Číst dál

Nové video se věnuje rybaření na amury a kapry v květnu, kdy se voda díky blížícímu létu příjemně otepluje. Gábor Sipos, mistr světa ve feederovém rybolovu, zde předvádí své nejúčinnější metody a techniky. Pomocí method feederů ukazuje, jak dosáhnout skvělých výsledků a užít si úspěšný rybolov.

Číst dál

Vítejte v našem novém videu s názvem "Rybolov kaprů na řece Dunaj s Gáborem Döme." Dnes vás vezmeme na vzrušující rybářskou výpravu po majestátní řece Dunaj, kde se k nám připojí známý rybář Gábor Döme. Sledujte, jak chytáme nádherné kapry a získáváme tipy a triky od skutečného mistra rybolovu.

Číst dál

Kaprařská dobrodružství pro mě v dětství začínala plovákovým náčiním, které následovala klasická metoda na položenou. Dlouho jsem si myslel, že efektivnější technika ani neexistuje, dokud jsem seznámil a hlavou napřed vrhl do nejhlubších zákoutí a tajemství feederové techniky. Jsem přesvědčen, že pro účely krátkých rybaček účinnější metoda opravdu neexistuje! ALE.... I zde přichází ALE!!!
Číst dál

Nové video od Gábora Siposa je součástí "Method Feeder Školy", která poskytuje tipy a triky pro rybaření. Video se zaměřuje na rybaření v květnu, přináší užitečné rady a techniky pro úspěšný lov ryb. Jestliže se chystáte rybařit v květnu, toto video vám poskytne užitečné informace a nápady.

Číst dál

Díky mírné zimě předpokládám, že mnozí už absolvovali své první rybářské výlety letošního roku a dokonce už chytili i své první kapry. Ale pravděpodobně stejně mnoho lidí ještě letos nechytilo rybu. Primárně pro ně bych chtěl poskytnout užitečné tipy pro lov velkých kaprů ve studené vodě, aby byly jejich první pokusy úspěšné!

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×