Rybárske Články na Lov Feeder
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 5075

Po Dunaji je mým druhým říčním domovem zcela určitě Tisa. V posledních letech jsem si tu našel mnoho nových přátel, dnes tu už lovím zcela pravidelně. V září 2020 jsem si na této řece zachytal 5 po sobě následujících dní. Byly to dny plné fantastických zážitků, pochytali jsme opravdu úžasné ryby. Na následujících řádcích najdeš fotoreportáž z této túry.

Číst dál
Přečetli: 5602

Mnozí jsme na tom tak, že myšlenkami neustále spekulujeme nad novými praktikami, jak udělat nástrahu na krmení pro ryby co nejnápadnější a nejpřitažlivější. V posledních letech jsem si všiml, že u boilies rybaček stále více rybářů upřednostňuje rozpustné psí granule resp. nejrůznější pelety. Domnívám se, že důvodem bude optimalizace nákladů, v každém případě, časem si naše cílové ryby na tyto rozpustné dobroty pěkně pomalu navyknou. Na vodních plochách, kde používají rybáři ve velkém množství tato krmiva, je přilákat ryby na háček pomocí boilies stále těžší a těžší. Jakým způsobem jsem to, jakožto bojlový rybář vyřešil, abych zůstal na těchto plochách i nadále úspěšný? V tomto článku se to dozvíte..

Číst dál
Přečetli: 5351

Rodina navijáků By Döme TEAM FEEDER se v roce 2021 rozrůstá o dalšího cenného člena. Právem populární rodina prutů Master Carp LCS byla obdařena staronovou inovací, kterou je v tomto případě přední brzda. Výsledkem je nová rodina prutů TEAM FEEDER Master Carp Pro. Jak vidíme, nový naviják si v principu zachoval vnější charakteristiky svého předchůdce, samozřejmě se však změnil tvar těla navijáku, ze kterého zmizel baitrunner. Snadná ovladatelnost a masivní, mimořádně odolná a trvanlivá konstrukce zde zůstali. Absolutní novinkou při této rodině navijáků je rychlobrzda, díky čemuž se dá ovládat o poznání rychleji a také jednodušeji.

Číst dál
Přečetli: 9622

I v zimním období může být rybaření úspěšná pokud je rybář dostatečně připraven na lov a má zkušenosti s lovem kaprů ve studené vodě. Mi Vám nabízíme několik užitečných rad abyste byli úspěšnější při lovu ryb ve studené vodě.

Číst dál
Přečetli: 3943

Vydal jsem se prozkoumat pro mě dosud neznámou pískovnu. Strávil jsem tu bezpochyby poslední opravdu pěkný den letošního podzimu, a u příležitosti rychlé "rapid" feederové rybačky se mi podařilo přilákat na háček pár z vzrostlých obyvatel jezera.

Číst dál
Přečetli: 6682

Úspěch rybaček ve studené vodě závisí kromě správně zvoleného místa do velké míry i od dobře trefeného krmiva. Odvážlivci, kteří se vydají k vodě i v zimě, chtějí zcela pochopitelně zakončit i tuto túru úspěšně, když už mrznou celý den na břehu. V následujícím článku najdete recepty, které působí na apetit kaprů a jiných ryb mimořádně blahodárným účinkem i ve studené vodě. Když nepokrývá vodní hladinu ledový krunýř, zcela určitě se vyplatí opustit komfort teplých obýváků a zkusit to s následujícími směsmi i v tomto období.

Číst dál
Přečetli: 5485

Vývoj prutů By Döme TEAM FEEDER Gold Serie se spojuje se jménem Gábora Dömeho, držitele týmového titulu mistra světa z MS 2019 v Jihoafrické republice, díky čemuž je tato rodina prutů plně oprávněna nést označení "WORLD CHAMPION".

Číst dál
Přečetli: 1797

Uvádět přitom naše vlastní zkušenosti s odezvami od našich zákazníků, se zrodila skvělá koncepce, na jejímž konci vznikl absolutně všem nárokům vyhovující, žádné kompromisy si nevyžadující, profesionální produkt. Čítajíc toto se asi právem vynoří otázka, o kolik narostla cena oproti modelu předchozí generace. Máme skvělou zprávu! Cena je stejná, tedy stejně příznivá jako u předchůdce! Jak je to možné? To zůstane našim tajemstvím, ale vše ostatní, co je třeba o tomto produktu vědět, najdete na následujících řádcích.

Číst dál
Přečetli: 6308

Vody chladnou a my rybáři se musíme přizpůsobit zpomalujícímu se tempu, kterým žijí ryby své životy v tomto období. Abych byl srozumitelnější - pokud chceme chytat pěkné kapry i nadále, jednoznačně je zapotřebí zjemňovat, jak co se týče montáže, tak i na poli vnadidel. V tomto díle se vrátíme trochu i k základům a něco málo si uvážeme, ale bez obav, dopracujeme se i k samotné rybačce.

Číst dál
Přečetli: 5171

Tentokrát jsem zatnul sekeru do opravdu tvrdého pařezu, ale to nic, miluji výzvy. Lín patří mezi moje vůbec nejoblíbenější původní, přirozeně se vyskytující ryby. Za mých dětských časů bylo možné tuto rybu lovit prakticky kdekoliv, v dnešní době s ní můžeme počítat pouze ve výjimečných případech.

Číst dál
Přečetli: 5169

Pamatuji si, když jsme před pár lety, při cestách na rybářské túry, procházeli s kamarády přes most na Dunaji v Dunaföldvár, pravidelně jsme srandovali, že tu máme fantastickou vodu hned po ruce, a my raději jedeme rybařit na opačný konec země. Postupně mi toto srandování začalo stále více vrtat v hlavě a vtip se časem proměnil ve skutečnost. Od té doby lovím na této překrásné řece zcela pravidelně, jak z člunu, tak i ze břehu. U příležitosti poslední rybačky mě řeka obdařila opravdu pozoruhodnými zážitky. Na následujících řádcích se s Vámi podělím o nejčerstvější zkušenosti a všechny ponaučení, které jsem si z této rybačky odnesl.

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×