obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 2918
Při příjezdu k jezeru jsme viděli že každé náše top místo je obsazeno a tak jsme si vybrali střed jezera u švestkových stromů. Přesunuli jsme se tedy na to místo a rozbalili své rybářské náčiní.
Číst dál
Přečetli: 2729

Cíleným, sportovním lovem na tolstolobika se zabýváme už několik let. Mimo jiné jsme o tomto tématu natočili i velmi zajímavý a napínavý filmík. V něm jsme s Gaborem Dömem chytali krásné požírače planktonu feederovou technikou. Jsou však i situace, kdy není armáda tolstolobiků ochotna doplavat na dno za těmi nejlahodnejšími pochoutkami, namísto toho, velmi dobře viditelně i pouhým okem si plavou a nasávají vodu přímo pod hladinou. Jakoukoliv technikou lovu na dně jsou v takových případech neulovitelné. V takové dny přijde ten správný čas pro velmi zajímavou a pozoruhodnou metodu lovu na plovák!

Číst dál
Přečetli: 3335

V tomto článku bych v krátkosti rád řekl ponaučení o nových zkušenostech, které jsem nasbíral v semifinálovém kole mistrovství republiky v lovu na Method Feeder, kde dosáhli členové našeho družstva druhé a třetí místo. Na následujících řádcích se dočtete o nejhlavnějších prvcích naší úspěšné taktiky.

Číst dál
Přečetli: 3009

S kolegou a kamarádem Gáborem Siposem jsme za posledních pár let navštívili nejrůznější vodní plochy ve všech koutech republiky. Odměnou nám bylo množství zážitků a mnoho mnoho nových zkušeností. Zkušenosti, které jsme na těchto rybačkách nasbírali, ba co víc, celé kompletní strategie, které jsme na jejich základě vybudovali, jsme se následně snažili předat i Vám, ctěným čtenářům, doufajíc, že se Vám je podaří úspěšně zúročit, a podobně jako nám, i Vám ve zbývající části léta dopomohou k mnohým kaprům a amurům. Jinak tomu nebude ani teď. Přidejte se k nám při dalším dobrodružství!

Číst dál
Přečetli: 2604

Vody, na které se pravidelně vracím, bych dokázal napočítat na prstech jedné ruky ... Moje práce vyžaduje, abych své rybačky vykonával co nejpestřejším způsobem, na co nejrozmanitějších místech. Kromě toho, pocit vzrušení při objevování nových vodních ploch prostě miluju. Je však pár výjimek, pár takových vodních ploch, které jsem si během let tak velmi oblíbil, že tam každý rok alespoň jednou zavítám. Z těchto vod bych na prvním místě vyzdvihl rybářské jezero Gyermelyi, na které se od našeho seznámení v roce 2016 pravidelně vracím. Bez ohledu na to, zda tu právě natáčíme film s kolegy, nebo jsem si sem jen odskočil zarybařit s kámoši,ždy se na toto překrásné jezero velmi těším, bez něj by léto nebylo tím pravým ořechovým! Jinak tomu nebylo ani letos. Na konci léta jsme v říši amurů zažili fantastickou kamarádskou rybačku.Následující reportáž shrnuje nejnovější zkušenosti, které jsem zde nasbíral, resp. praktiky, které zde fungovaly nejlépe.

Číst dál
Přečetli: 6031

Method feederové rybaření s velkými nástrahami, na boilies, je záliba, které se věnuji již dlouhá léta. Díky obrovskému počtu hodin strávených na břehu, nepřebernému množství experimentů, skrz mnoho nezapomenutelných zážitků, ale i zklamání, jsem se krok po kroku dopracoval k dokonale sestavené technice, která jednoznačně funguje a je mimořádně chytlavá. V rámci této rybačky na jezeře Csaba bych Vám tuto techniku nyní rád představil.

Číst dál
Přečetli: 3083
Konečně přišla ta chvíle, na kterou jsem čekal a naplánoval jsem si rychlou 6 hodinovou rybačku na neděli odpoledne na Levkušce. Už dobrých pár let je zvykem na Levkušce, že každá rybářská parta, která tam chytala více dní si právě v neděli dopoledne sbalí bivaky a všechny své rybářské věci a jdou domů a já jsem jen doufal, že to i teď bude právě tak. V neděli ráno jsem zavolal Romanka, zda by šel se mnou vyzkoušet nové krmivo a také nové method krmítko na Levkušce. Odpověď byla jasná a já jsem nic jiného ani nečekal. Ještě jsem mu řekl tolik, že ať si sbalí pouze minimum věcí, protože tam budeme maximálně 6 hodin a ať si s sebou nebere ani praky, ani spomb, prostě naplníme krmivem method krmítko, nastražíme atraktivní nástrahu a nahodíme co nejdále a odpočineme si u prutů. Tak se také stalo, já jsem si také vzal pouze minimální výstroj a Romanko také.
Číst dál
Přečetli: 5699

Když padne slovo o amurech, většině rybářů se v mysli okamžitě vybaví efektní, divoké zdolávání. A opravdu tato asociace vůbec není neopodstatněná, protože tyto ryby opravdu vládnou úžasnou silou a na háčku zápasí neskutečně houževnatě. Jsem si jist, že ten, kdo už zažil, nebo alespoň na vlastní oči viděl, jakým výjimečným zážitkem ulovení bojovného amura skutečně je, ten to bude chtít zažít i znovu a znovu. Co, si myslím, dokonale vysvětluje, proč dnes loví tolik rybářů cíleně amury, zatímco před pár lety se na tyto stříbřité torpéda hledělo jen jako na jakousi doplňkovou rybu při kaprařině. Navíc, statistiky ukazují, že počet cílených amurových rybářů neustále narůstá. Cílem tohoto článku je jednak udělat chuť těm, které amuři již očarovali, a poskytnout kompletní obraz o praktikách pro lov amurů těm, kteří se na cílený lov této ryby ještě neodhodlali. Věříme, že Vám tento článek pomůže ulovit ať už prvního amura v životě, nebo nový osobák! Na následujících řádcích bych Vám rád ukázal pár FermentX novinek a tipů pro co nejúčinnější použití, pomocí kterých může zažít kýžený úspěch úplně každý. Přidejte se ke mně!

Číst dál
Přečetli: 3223

Jednou z nejefektivnějších metod na zakrmování ve velkých vzdálenostech přímo z břehu je Spomb raketa. Pomocí této malé praktické pomůcky je možné do vody dostat prakticky ledajaké vnadidlo, navíc s trochou tréninku a vhodnou výstrojí tak budeme schopni učinit mnohem přesněji než s kterýmkoliv jiným řešením přímo z břehu. V první části našeho nového seriálu předvedu, jak tuto koncentrovanou techniku aplikovat správně u příležitosti method federové rybačky.

Číst dál
Přečetli: 4054
Léto je v plném proudu. Vody jsou teplé, příroda se jen hemží životem a přítomnost rybářů na břehu je stálým úkazem. Pravidelné rybaření jde ruku v ruce s neustálým dumáním, experimentováním, což nás zas jen vede k dalším a dalším otázkám. Jedna z otázek, která zaznívá nejčastěji, je, jaké nástrahy se vyplatí v létě používat. V tomto článku předvedu pár kreativních, opravdu chytlavých alternativ, které používám s velkou oblibou, když si to zamířím na velké kapry a amury.
Číst dál
Přečetli: 3573

Od momentu, kdy se objevily v naší nabídce produkty s označením By Döme TEAM FEEDER, jim odhlasovali důvěru už tisíce zákazníků. Této na 100% k method feederové technice nabízené pruty, vyvinuté v první řadě na domácí vody, pro domácí rybáře, jsou určeny pro všechny, kteří chtějí svou zálibu pěstovat na co nejvyšší úrovni a s co největšími úspěchy. No ale co ti, pro které je rybolov více než jen záliba? Jsou pro ně již tyto produkty zcela nevhodné? Nebo naopak, jsou vhodné i do té nejvyšší ligy? Myslím, že více než všelijaké vysvětlování záleží, pokud Vám prozradím, že právě pomocí výstroje By Döme TEAM FEEDER jsem se stal mistrem republiky v lovu na method feeder! Že přesně se kterou výstrojí? V následujícím článku a filmíku se to dozvíte!

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×