obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 2991

Vývoj prutů By Döme TEAM FEEDER Gold Serie se spojuje s jménem Gábora Dömeho, držitele týmového titulu mistra světa z MS 2019 v Jihoafrické republice, díky čemuž je tato rodina prutů plně oprávněna nést i označení "WORLD CHAMPION".

Číst dál
Přečetli: 4646

I když mírnější počasí konečně vysvobodilo jezera ze spárů ledového sevření, rybáři, kteří se odhodlají na kaprařinu i v těchto nehostinných podmínkách, opravdu nebudou mít na růžích ustláno. Jako kdyby nestačilo, že proti nám pracuje počasí, ještě musíme nějak projít přes rozum i zamrzlým rybám. Pomocí dobře zvolené techniky však můžeme zapsat úspěch i v těchto podmínkách!

Číst dál
Přečetli: 5179

Vůbec se tím netajím, že je to už 5 let, kdy si mě vzal Gábor Döme pod ochranná křídla. Každý rok si najdeme příležitost si spolu zarybařit, ať se již jedná o přípravu na nějaký závod nebo jednoduchou zážitkovou rybačku. Na společné rybačky se vždy nesmírně těším a pouštím se do nich s velkým nadšením, protože vím, že od Gábora se mohu stále hodně naučit. Jinak tomu nebylo ani nyní, i na této rybačce jsem si osvojil mnoho nových triků a poznatků. Na následujících řádcích bych se s vámi chtěl o tyto triky a zážitky podělit!

Číst dál
Přečetli: 5640

Jsem si jist, že mnozí se již zamysleli, co se vlastně děje s rybami těsně před příchodem silné studené fronty, nebo alternativně, těsně po příchodu markantní teplé fronty. Kde jsou, co dělají v těchto situacích naši šupinatí přátelé? Stravují se? Dali by se přilákat k háčku? Mají tyto atmosférické jevy na ryby opravdu takový zásadní vliv, nebo to jen my se svými teoriemi až zbytečně příliš komplikujeme? V poslední době mě trápí mnohé s tím související otázky!

Číst dál
Přečetli: 6173

Tento rok pro nás začal opravdu nezvykle. Tolik novinek, kolik máme v roce 2021, jsme v nabídce Haldoráda ještě nikdy předtím neměli. Proto není žádná náhoda, že mnohé z těchto produktů najdeme i mezi složkami následujících receptů. Jednou ze skvělých vlastností nových produktů (mezi jinými) je, že se opravdu výborně doplňují s již známým sortimentem, tím pádem je možné již existující recepty velmi důmyslně vylepšovat. Na následujících řádcích si pro sebe najdou všichni od příznivců nejjemnějších method feederových rybaček až po rybáře preferující rybačky na výslovně urostlé kapry. Ke každému receptu samozřejmě patří i krátký "návod k použití"“.

Číst dál
Přečetli: 5723

Na svůj tým jsem mimořádně hrdý. Všechny své testovací rybáře mám velmi rád a nesmírně si jich vážím. Rybolovu jsou konec konců oddaní tělem i duší stejně jako já. Břehu nedokážou říct ne v žádném období roku, od těch největších letních veder, po ty nejnevlídnější zimní mrazy.

Číst dál
Přečetli: 5113

Konečně k nám i tuto zimu zavítaly mínusy. Shodou okolností právě tehdy, když přišel čas na první rybaření v novém roce. Po stopách svých oblíbenců jsem se v tomto případě vydal na jezero Černá Voda na Slovensku. Mezi základní informace, které se o tomto jezeře určitě vyplatí vědět patří, je že se rozprostírá na ploše 6 hektarů a vládne brutálními hloubkami, místy až 15-18 metrů. Kdo mě zná, ten ví, že miluji rybačky na přírodních vodách a výzvy, které s nimi přicházejí. Teploměr ukazoval v časných ranních hodinách -4,5 stupňů Celsia, na ranní túru jsme se tedy vydali vyzbrojeni horkým čajem a teplým oblečením.

Číst dál
Přečetli: 5277

Miluji silné, divoké ryby, proto miluji i parmy z Dunaje. Rozličné druhy vzrostlých parem se vyskytují po celé Evropě a z rybářského úhlu pohledu jsou to všechno velmi populární ryby. Velmi úspěšně jsem už lovil parmy v Chorvatsku a také na mnoha řekách v Portugalsku, ale navzdory tomu jsem vždy nejvíce toužil zkusit štěstí ve Španělsku, jelikož je známo, že právě tam narůstají parmy do největších rozměrů.

Číst dál
Přečetli: 5658

Máme leden .... přesto je však neobvyklé teplo. Všechna jezera jsou rozpuštěná, čímž přímo vábí rybáře dobře si zachytat. Ani já jsem nevydržel sedět doma a navštívil jsem nedaleké jezírko, kde jsem vyzkoušel, čím se tak dají přilákat ryby k háčku právě TEĎ.

Číst dál
Přečetli: 5584

Zimní rybačky velkých kaprů jsou zážitkem, který se jen tak s čímkoliv porovnat nedá. Zimní výjezdy na břeh pro mě představují v každém roce tu největší výzvu, zároveň však i největší zážitek. Poprat se s protivenstvím nevlídného počasí, dokázat nějak upoutat pozornost neaktivních kaprů a na závěr se s pocitem dobře odvedené práce vrátit domů s fotkou krásného urostlého kapra v mobilu, to je tedy pořádná adrenalinová bomba. Ale co je vlastně "tajemstvím" zimních rybaček velkých kaprů? Na následujících řádcích se pokusím tuto otázku podrobně a srozumitelně odpovídat!

Číst dál
Přečetli: 5948

Je tomu už skoro rok, co jsme se pustili do tvorby série článků s názvem Method feederové škola. Vůbec jsme se netajili tím, že v první řadě chceme vyjít vstříc kolegům nováčkům, a představit účinné postupy a techniky rybářům, kteří s method feederovou metodou pouze začínají. Mnozí sledovali mé návody týden, co týden, pilovali své vlastní znalosti, jak teoretické, tak i praktické, a krůček po krůčku směřovali k cíli. Kde je vlastně ten cíl a když jsme tak, jakým směrem pokračovat dál? Tento článek bude právě o tom!

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×