Haldorádó Feeder - Master Med-Pálenka
Objednávky expedujeme bez omezení
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Haldorádó Feeder - Master Med-Pálenka

115,06Kč
Bez DPH: 95,88Kč
408
Dostupnost: Viac ako 10 ks na sklade
Množství:
      9 návštěvníků si právě prohlíží tento produkt
+ Dodací lhůta 1-3 pracovné dni
+ Doprava Více informace
Štítky

Krmiva HALDORÁDÓ vyvinul a sestavil feeder specialista Döme Gábor. Krmiva se vyznačují vysokou výživovou hodnotou pro ryby, intenzivním aroma, komplexním složením výběrových surovin. Většina krmiv je určena na cílený lov kaprů a amur. Složení krmiv je sestavena tak aby už i malé množství krmiva zaujala rybu svou vůní a chutí. Krmiva jsou určeny k lovu feeder technikou ale své opodstatnění najdou i při lovu klasickou technikou nebo při lovu s boilies.
Se série krmiv Feeder Master vyniká krmivo Medová Pálenka právě jeho vznikem. Naši zákazníci se nás často ptali: pokud máte v nabídce tekutou aroma, kukuřici, pelety s příchutí Medová Pálenka tak ještě proč nemáte k těmto produktům i krmivo ??? Dlouho jsme neváhali a rychle jsme namíchali opravdovou pamlsek pro ryby. Toto krmivo opravdu všestranné protože funguje celoročně a jak stoupá teplota vody tak stoupá i agresivita tohoto krmiva. Krmivo má velmi komplexní složení a sestává z 19 různých komponentů. A to: mletá kukuřice, mleté ​​sladké sušenky, jemná strouhanka, CSL pelety, kukuřičné klíčky, olejnatá semena jako slunečnice, konopí, dýňová semínko, řepka, Carruba (svatojánský chléb), pastoncino, mleté ​​sladké pelety které jsou základem tohoto krmiva, ořechové pelety které dodají krmivu jedinečnou chuť, lisovaná kukuřice, fluo vločka, tři různé druhy práškových aromat a barviv. Jak je to vidět z komponentů tohoto krmiva vždy se dá něco zkombinovat aby vznikla účinná, neokoukaná a neodolatelná pochoutka pro ryby.

Chuť a vůně krmiva
Po otevření obalu krmiva je hned cítit příjemnou vůni medové pálenky a skořice

Barva krmiva a užitečné rady:
Krmivo má středně tmavou barvu kterou ocení hlavně opatrné ryby. Při namíchání 1kg krmiva třeba postupně přidávat 4 -5 dl vody. Krmivo je vhodné navlhčit alespoň jednu hodinu před lovem aby i větší komponenty mohly nasáknout vodu. Na jaře nebo na podzim je vhodné do krmiva přidat Haldorádó CSL Tuning tekutou aroma s příchutí Medová Pálenka.

Hmotnost: 1 Kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení

Text recenze Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hondocení -           +


Doporučujeme
Štítky
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×