Haldorádó Feeder Buzz Bar šikmý 2X - 350
Objednávky expedujeme bez omezení
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Haldorádó Feeder Buzz Bar šikmý 2X - 350

439,92Kč
Bez DPH: 366,60Kč
1560
Dostupnost: 3 ks na sklade
Množství:
      4 návštěvníků si právě prohlíží tento produkt
+ Dodací lhůta 1-3 pracovné dni
+ Doprava Více informace

Naše nová Haldorádó hrazda nabízí řešení pro ty rybáře který chytají s feeder pruty se stejnou délkou a je to jedno či oba pruty jsou dlouhé 360 centimetrů nebo 420 centimetrů. Při takovém lovu se stejně dlouhými pruty je vždy obtížné uložit pruty na hrazdu tak aby si navzájem nepřekážely.

Haldorádó Feeder Buzz Bar je vyroben z hliníku, povrch je nastříkán práškovou barvou. Tato hrazda je mnohem kvalitnější než ostatní hrazdy co nabízejí ostatní výrobcovi. Tato hrazda se nezlomí, neohýbá a bude spolehlivě sloužit dlouhá léta při našem rybaření.

Tato naše hrazda se používá tehdy pokud lovíte na 2 feeder pruty které jsou stejně dlouhé. Na klasické hrazdy pokud se položí 2 feeder pruty tak se může stát že při záběru ryby a následně při zaseknutí můžeme bouchnout do druhého položeného prutu nebo do špičky prutu a tím poškodit prut nebo naviják. Některý rybáři se snaží tuto situaci předejít tak že se snaží své stejně dlouhé pruty uložit na hrazdu nerovnoměrně, kde je jedna spička prutu více dopředu než ta druhá, ale toto není 100% řešení. Přesně na tento problém Vám nabízí řešení náš nový Haldorádó Feeder Buzz Bar.

Hrazda je nakloněná přibližně o 17 stupňů a tím pádem Vaše pruty nebudou v jedné rovině ale jeden prut bude o několik centimetrů nad tím druhým prutem. Už Vám třeba jen vybrat si hlavici pod feeder prut, zatočit si je do 35 cm dlouhé nakloněné hrazdy a nahodit koncovou montáž. Už není třeba nikdy více nerovnoměrně ukládat si své stejně dlouhé pruty na hrazdu. Na tuto nakloněnou hrazdu si samozřejmě můžete odložiť i feeder pruty které mají rozdílné délky. Špičky prutů budete ještě lépe vidět a záběry od ryb budou pro Vaše oči ještě lépe identifikovatelnější.

Důležité je také zmínit že závity jsou z oceli které se jen těžko budou opotřebovávat při běžném používání a tak Vám tyto hrazdy budou sloužit dlohá léta. Na spodní závit hrazdy jsme přidali jednu velkou podložku která slouží k tomu aby byla hrazda dobře fixována a aby se neotáčela při používání.

Rozměr: 35 cm

Materiál: Hliník

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení

Text recenze Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hondocení -           +


Doporučujeme
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×