Haldorádó Rozpustné Fluo Pelety - Sladký Ananas
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Haldorádó Rozpustné Fluo Pelety - Sladký Ananas

280,87Kč
Bez DPH: 234,06Kč
996
Dostupnost: Viac ako 10 ks na sklade
Množství:
      11 návštěvníků si právě prohlíží tento produkt
+ Dodací lhůta 1-3 pracovné dni
+ Doprava Více informace
Štítky

Prodáno už více než 6000 položek v ČR v 2019!

Tajemstvím chytlavosti nadlehčeních, nebo plovoucích návnad je, že se neponoří do bláta, neztratí se ve vodním rostlinstvu a i při minimálním sacím účinku se dostanou do rybích úst. Ještě i v případě, když ji ryba vůbec neměla v úmyslu nasát, skončí tato extrémně nadlehčení návnada na beton v rybích ústech!

Chytlavost drasticky stoupá, pokud se návnada současně rozpouští a vylučuje ze sebe lahodnou aroma a neodolatelné chutě. S Haldorádo rozpustnými plovoucími pelety, které se dostaly na trh loni chytili rybáři ohromné množství ryb. Nicméně vždy existuje způsob jak návnadu vylepšit a udělat ji ještě chytlavejší. V této chvíli představují nové rozpustní Fluo Plovoucí Pelety, top kategorii návnad! Dokáže vše co její předchůdci, spojuje v sobě všechny jejich pozitivní vlastnosti. Tak v čem je lepší? Rozdíl doslova „svítí“, neboť při výrobě každé návnady jsme použili speciální Fluo barvivo. Takže kromě chuti nabízí tato návnada rybám i jakýsi vizuální „zážitek“. Kdydž už přišla řeč na chuť....chuťová paleta produktů které se objevily v nabídce byla vytvořena výhradně z úplně nových, jedinečných aromatických směsí. Sílu návnady dosvědčují výsledky dosažené na nejprestižnějších feederových soutěžích. Příchutě jsou: Sladký Ananas, Ohnivý Kapr, Chilli a skořice, Mentol a Anýz a v neposlední řadě Divoká švestka.

Bylo velmi důležité, aby byla návnada tvrdší, kompaktnější a masivnější a dala se snadněji vrtat a navlékat. Nové Haldorado Rozpustní Fluo Plovoucí Pelety se dají tenkou navlékací jehlou navléct na návazec ještě snadněji a trvale tam i zůstanou! Toto je ta návnada, která se osvědčí i v těch nejtvrdších soutěžních podmínkách.

Rozpustná vznášejíci se nástraha nápadné barvy, která ve vodě přímo „svítí”. Nové, výminoční chutě doporučené zvláště na lov velkých ryb! V jednom balení (70g) se nacházejí dvě velikosti pelet a to 12 a 16mm.

Recenze:

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení

Text recenze Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hondocení -           +


Doporučujeme
Štítky
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×