36 987
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781
Nenechte si ujít nové videá a články

Haldorado novinky 2024


Je velmi náročné přijít každý rok s něčem novým, rok co rok se prakticky znovu narodit, ale naplňuje nás nesmírnou pýchou, že se od nás očekává, že každoročně vyhovíme novým nárokům nejen domácích, ale už i zahraničních rybářů. Je to úkol, který nevnímáme jako břemeno, ale jako výzvu, která soustředí naše úsilí do vývoje nových řešení a inovativních produktů, kterými se pokusíme všem požadavkům našich zákazníků maximálně vyhovět.

Po celé Evropě patří kaprařství mezi ty absolutně nejpopulárnější rybářské disciplíny. A opravdu není to statická disciplína, jednotlivá její odvětví se nesmírně rázným krokem rozvíjejí. Naše paleta produktů stojí především na základech method feederového kaprařství a selektivního lovu na velké kapry metodou na boilies. Jsem přesvědčen, že v roce 2024 se nám na obou polích podařilo udělat další velký krok dopředu!
Na rok 2024 jsme se připravili s tím dosud nejpromyšlenějším sortimentem. Důvodem je, že rok 2024 bude, podle mého názoru, bodem zlomu, velkým mezníkem, na který se budu v pozdějším vícekrát odvolávat, ale na začátek jeden konkrétní příklad.
Na naší paletě nabízíme velmi široké spektrum krmiv, ale pozorujeme, že jejich odbyt rok od roku klesá, nebo v nejlepším stagnuje, zatímco poptávka po nejrůznějších peletových směsích je tak masivní, že máme co dělat, abychom mu vyhověli. Především nejrůznější Pellet Boxy a micro pelety jdou zcela na dračku. Již tyto dvě položky se v součtu téměř vyrovnají celkovému množství standardních krmiv. Pokud bude tento trend pokračovat, rok 2024 bude skutečným mezníkem: bodem zvratu, kdy prodáme poprvé více peletových mixů, než standardních krmiv. Samozřejmě, na tuto úvahu Vám dám jednoznačnou odpověď až na začátku roku 2025.

Haldorádo novinky 2024
Cílevědomí kapraři už dávají do krmítka v první řadě pelety
Haldorádo novinky 2024
Pro method feederové rybáře jsou vnadidlem číslo jedna mikropelety

Zajímavé, že? Právem se vynořuje otázka, zda to znamená, že brzy v budoucnu už nikdo po běžných krmivech ani neštěkne. Toto bych ale netvrdil, lidé budou běžná krmiva nadále používat, ale ve stále menším množství! V čem jsem si na 100% jistý je, že v budoucnu bude možné prodat jen taková klasická krmiva, která svými charakteristikami svých klasických kolegů vysoce převyšují! Není náhoda, že i na paletě Haldorado se dostává rok od roku na pulty obchodů stále méně, avšak o to promyšlenějších krmiv.

Podobně, jako minulé roky, představování nových produktů začneme i letos feederovými novinkami.

Haldorádo novinky 2024
Při představování feederových novinek mi letos pomohli Tamás Putz a Gábor Sipos. V zastoupení družstva Carp Team byli přítomni Tamás Haskó a Benedek Szoják


Haldorádó LEGEND novinky

Chili Lime je nejnovějším členem rodiny LEGEND GROUNDBAIT. Chili - Lime je velmi příjemné, vůní čerstvých citrusů vládnoucí, ale zároveň pekelně silné, štiplavé krmivo. Chrakterizuje ho mimořádně intenzivní červená barva a vynikající schopnost vytvářet ve vodě poutavé mráčky, což výrazně zvyšuje jeho vábivost. Proč je tak dobrá právě tato silná, štiplavá příchuť? Dokáže se velmi intenzivně sířit i ve studené vodě, je to mimořádně silný atraktant a spolehlivě selektivní vnadidlo. V teplé vodě zase je neskutečně užitečné především na sumečky a všelijakými jinými mrňousy zamořených vodách, kde Ti pomůže udržet tyto nechtěné ryby na distanc od háčku. Můžeš je použít samostatně, k vytvoření čepičky na method feederových krmítkách, nebo k panýrování pelet.

Haldorádo novinky 2024
Rodina produktů LEGEND se letos rozrostla o variantu Chili Lime
Haldorádo novinky 2024
Nový LEGEND Groundbait - Chili Lime je rychle působící, štiplavé, aromatické krmivo

Chuťový vesmír Chili Lime si samozřejmě našel cestu do všech produktových řad značky LEGEND, takže jej na paletě uvidíme i ve formě Max Jam. Aroma MAX Jam obsahuje řadu atraktantů a přírodních výtažků, které jednak zlepšují kapří apetit, a kromě toho mají blahodárný účinek i na jejich smyslové orgány a trávení. Vyplatí se používat přímou aplikací na nástrahu, nebo method feederové krmítko.

Haldorádo 2024
Nástrahy LEGEND PELLET Wafter a Pop Up - Chili Lime umožňují několik způsobů aplikace

O novou příchuť se rozrostla i rodina nástrah LEGEND, díky čemuž jsou od roku 2024 na naší paletě dostupné i varianty LEGEND PELLET Wafter - Chili Lime a LEGEND PELLET Pop Up - Chili Lime . Vládnou stejným, převážně štiplavým chuťovým projevem, jako krmivo. Jejich barva je žlutá.

Haldorádo novinky 2024
Ať už preferujeme wafter nebo pop-up nástrahy, v rodině produktů LEGEND najdeme alternativu pro vše


Dále na Chili Lime

Haldorádó 4S Method Pellet novinky

Produkty 4S Method Pellet jsou snad nejpopulárnější method feederové produkty naší palety. Pravidelně podávají prvotřídní výkony i v těch nejvyostřenějších situacích na rybářském závodě. Velice populární nejen u nás doma, ale po celé Evropě. Od roku 2024 se tato rodina produktů rozrůstá o variantu Ready Method, což je hotová, navlhčená, zamíchaná, k okamžitému použití připravená peletová směs, a o naturální wafter nástrahy na bázi Aqua Garant.

Haldorádo novinky 2024
Rodina 4S Method Pellet není jen jeden produkt, ale kompletní systém, sestávající z peletových směsí, mletých pelet, nástrah a aroma.

4S Method Pellet Ready Mix
Jako základní surovina pro rodinu produktů 4S Method Pellet Mix slouží právem proslulé pelety Aqua Garant a Coppens, které jsou v jednotlivých variantách promíchány v takových poměrech, aby to nejlépe vyhovovalo danému ročnímu období. Člen rodiny Haldorado 4S Method Pellet Ready Mix je hotové, navlhčené, pro optimální lepivost nastavené krmivo. Není třeba k němu přidávat více vody, k použití je připraveno prakticky tak, jak jej vysypeme ze sáčku! Každá varianta je naturální, bez přidaného aroma. Samozřejmě jej můžeme podle libosti dále dochucovat, aromatizovat, přizpůsobujíc se apetitu místních ryb! Dostupný ve variantách Jaro, Léto, Podzim a Zima.

Haldorádo 2024
4S Method Pellet Mix je krmivem číslo jedna pro method feederových rybářů a od této chvíle je dostupné již i v hotovém, navlhčeném provedení
Haldorádo novinky 2024
Může se aplikovat do metod feederového krmítka, či dokonce PVA punčochy. Hotová peletová směs připravená k okamžitému použití


Dále na Ready Mix

4S Method Pellet Aqua Wafter
Rodina produktů 4S Method Pellet Aqua Wafter se skládá ze tří členů. Dostupná ve variantách Uni, Classic, resp. Uni + Classic. Asi Ti nebude dělat velký problém uhodnout, že název značí to, ze kterého typu peletového meliva bylo vnadidlo připraveno. Nejzajímavější je varianta Uni+Classic, která je rovnodílnou směsí dvou nejpopulárnějších pelet. Varianta Uni je tmavě hnědá, ba spíše až černá, zatímco varianta Classic je zase světle hnědá. Jejich směs je také barevně takovým polovičním mixem. Jejich společnou charakteristikou je, že vládnou středně velkou vztlakovou silou a pomalu se rozpouštějí.
Tato nevýrazná vnadidla na sebe nepoutají pozornost primárně svou barvou, právě naopak. Vynikající splynou s peletovou hromádkou v krmítku, ryby tak bez sebemenšího podezření vsrknou nejlehčí zrníčko, kterým bude samotná nástraha! To má ještě větší význam v případech, kdy nedáváš pelety Aqu Garant pouze do krmítka, ale jimi také krmíš. Víme, že kapři je tehdy opravdu hlava-nehlava šrotují a velmi rychle se přejedí až k nástraze. V jedné krabičce najdeš střídavě 6 a 8 mmové kuličky!

Haldorádo novinky 2024
Rodina produktů 4S Method Pellet Aqua Wafter se skládá ze tří členů. Dostupná ve variantách Uni, Classic, resp. Uni + Classic
Haldorádo novinky 2024
Nejzajímavější je varianta Uni + Classic, která je rovnodílnou směsí dvou nejpopulárnějších pelet
Haldorádo novinky 2024
Tato nevýrazná vnadidla na sebe nepoutají pozornost primárně svou barvou


Dále na produkty

Haldorádó Top Method Feeder novinky

Plodem blízké spolupráce s našimi zahraničními týmy a testovacími rybáři je vývoj celé řady pro konkrétní druh ryby specifických nástrah a vnadidel. Počínaje rokem 2024 máme v nabídce nástrahy, aroma, krmiva a peletové mixy určené specificky pro lov na kapry, karasy a amury. V těchto výjimečných produktech se koncentrují poznatky a zkušenosti mnoha skvělých rybářů.

Haldorádo novinky 2024
Vnadidlo specifické pro konkrétní druh ryby? Naleznete v naší nabídce!
Haldorádo novinky 2024
Naše zahraniční týmy nám pomohly při rozpoznávání zahraničních trendů

Top Method Feeder krmivá
Krmiva Top Method Feeder představovala po dlouhá léta na paletě Haldoráda absolutní špičku method feederových vnadidel. Až do momentu, kdy je z trůnu vytlačily stále populárnější pelety. V roce 2024 jsme se však rozhodli tuto rodinu produktů vzkřísit, a to konkrétně v podobě tří nových variant, které byly optimalizovány pro cílevědomý lov na konkrétní druh ryby. Jsme přesvědčeni, že budou rovnocenným soupeřem pro jakoukoli peletovou směs. Všechny varianty jsou, co do konzistence, přímo pudrově jemnozrnné, a vládnou tak vysokými a hlavně specifickými výživovými hodnotami, které jsou pro „cílovou“ rybu neodolatelné. Připraveno z vybraných, jakostních základních surovin, pro konkrétní druh ryby specifická, prémiová krmiva, jejichž efektivita je nezpochybnitelná iv dnešním světě, kterému kralují pelety.
Dostupné varianty: Amur, Caras (karas) a White Carp (bílý kapr).

Haldorádo novinky 2024
Tady je kompletní rodina produktů Top Method Feeder

Top Method Feeder – Amur Varianta Amur je samozřejmě směs vypracovaná pro lov býložravých torpéd, ze 100% tvořená rostlinnými složkami. Vysoký obsah kukuřičných výtažků a naturální vůně chaluh, šašiny a zeleného pepře dělají z tohoto krmiva jedno z nejlepších vnadidel na amury.
-Varianta Caras byla sestavena v první řadě pro lov karasů. Je to žlutá, jemnozrnná, mimořádně aromatická a sladká směs, ve které dominuje aroma medu. Jelikož karasy a cejnové ryby mají v povaze se velmi rychle vrhnout na obsah krmítka, krmivo se velmi rychle otevírá, začíná rychle působit, zabezpečí, že po rychlém záběru nebudeš z vody vytahovat plné krmítko.
Top Method Feeder – White Carp Pozoruhodnost krmiva White Carp se skrývá v tom, že to je až pudrově jemné, sněhobílé method feederové jídlo. Připraveno využitím vybraných prémiových surovin, překypuje skutečnými mléčnými bílkovinami a potravinářským vanilkovým pudinkem. Při rozpouštění se vytváří mimořádně velký mráček, kapři se pro něj jdou zbláznit! Kromě toho však dokáže pořádně nakopnout i kterékoli krmivo pro tolstolobiky. Zlepší jeho soudržnost, soudržnost a napomůže vytvoření ještě většího, souvislejšího mráčku. Tolstolobici si z tohoto chutného, vydatného mráčku milují posrkávat.

Haldorádo novinky 2024
Všechny tři krmiva jsou jemnozrnné method feederové směsi

Top Method Feeder Pellet Box
Top Method Feeder Pellet Boxy jsou pro konkrétní druh ryby specifické, vybírané peletové směsi, které byly sestaveny a optimalizovány pro cílevědomý lov na rybu, jejíž jméno název směsi nese. Příchutí, aroma a charakterem jsou identické, jako stejné jméno nesoucí krmiva. Na výběr máš ze tří různých variant, jsou to Caras, Amur a White Carp. Pellet Boxy mohou být velmi efektivní jak jednotlivě, tak promíchané, v kombinaci s krmivem. Příprava Pellet Boxů je mimořádně nenáročná. Jednoduše je zaliješ je 150 ml vody, zamícháš nebo protřepeš, odložíš na chvíli stranou, a po 10 minutovém odpočinku je směs již připravená k použití. .

Haldorádo novinky 2024
Selektovaná peletová směs, specifická pro konkrétní druh ryby, kterou jsme sestavili a optimalizovali pro co nejúspěšnější lov menodejné ryby

Top Method Feeder Wafter
Každý jeden člen rodiny Top Method Feeder slouží cílenému, pro konkrétní druh ryby specifickému rybolovu. Nástrahy Top Method Feeder Wafter vládnou středně velkou vztlakovou silou, velikostí se hodí k nejpopulárnějším method feederovým háčkům a nástrahovým ostnům. I nástrahy Top Method Feeder si můžeš samozřejmě zakoupit ve třech, pro konkrétní druh ryby specifických provedeních. Varianta Amur vládne příchutí chaluh, šašiny a zeleného pepře. Barva je oranžová + citrónově žlutá. Varianta Caras vládne příchutí medu a pepře, barva je bílá + citrónově žlutá, zatímco varianta White Carp dostal příchuť směsice vanilky a pepře, barva je tmavě hnědá + bílá. Velikost nástrah byla přizpůsobena dotyčné rybě, takže nástrahu Amur najdeme v krabičce v 8-10 mmovém dumbell provedení. Krabička nástrahy Caras ukrývá 6 mm dumbell a 7 mm kulaté nástrahy, zatímco nástrahy White Carp najdeme v krabičce ve formě 6-8 mm dumbell a 7-9 mm kuliček.

Haldorádo novinky 2024
Velikost, barva a provedení nástrah jsou výsledkem dlouhých hodin testovacích rybaření

Top Method Feeder Activator Spray a Gel
Aromatická nabídka rodiny Top Method Feeder přichází na pulty ve formě spreje a gelu. Oba alternativy, sprej i gel, budou dostupné ve třech provedeních, optimalizované pro efektivní lov konkrétního druhu ryby.
Varianta Amur vládne fluo zelenou barvou, příchutí chaluhy a zeleného pepře, ve vodě vytváří velký, působivý fluo zelený mráček. Aroma Caras je chuťově příjemně medové, zatímco barevně žluté, ve vodě vytváří stejně zbarvený mráček. Varianta White Carp chutná jako vanilka, zbarvením je samozřejmě bílý, což dodá vodě v okolí krmítka tajemný, opálový nádech.

Haldorádo novinky 2024
Aromatická nabídka rodiny Top Method Feeder přichází na pulty ve formě spreje a gelu. Oba alternativy, sprej i gel, budou dostupné ve třech chuťových provedeních


Dále na Top Method

Sady krmítek Haldorado Method Feeder

Naše mimořádně populární krmítka Dart Pro a Dart Metal Method Feeder jsou dostupná už i ve formě sad, kde k menšímu krmítku přibalíme oranžové plnítko velikosti L, zatímco k většímu krmítku zase modré plnítko velikosti XL. Každá sada obsahuje dvě velikostně identická krmítka a jedno velikostí příslušející silikonové plnítko-
Ve velikosti Dart Pro L jsou varianty dostupné v hmotnostech 30, 40 a 50 gramů, ve velikosti XL jsou to hmotnosti 45, 55 a 65 gramů, ve velikosti Dart Metal L jsou hmotnosti variant35, 45, 55 a 65 gramů, a na závěr ve velikosti XL jsou to varianty 50, 60 a 70 gramů.

Haldorádo novinky 2024
Krmítko Dart Pro je ve velikosti L dostupné v hmotnostech 30, 40 a 50 gramů, zatímco ve velikosti XL zase v hmotnostech 45, 55 és 65 gramů
Haldorádo novinky 2024
Krmítko Dart Metal je ve velikosti L dostupné v hmotnostech 35, 45, 55 a 65 gramů, zatímco ve velikosti XL zase v hmotnostech 50, 60 és 70 gramů


Dále na Dart Metal

Dále na Dart Pro

Haldorado Letní vnadidla na teplou vodu
Ať už klesá poptávka po klasických krmivech jakkoli, produktů FermentX se to vůbec nedotklo. Abych to ilustroval na konkrétním příkladu, minulé léto nám nebyl náš výrobce schopen toto krmivo dodávat dost rychle, abychom dokázali vyhovět všem zájemcům. V důsledku toho jsme loni uzavřeli smlouvu s novým výrobcem, který nám byl ve srovnání se starým schopen dodat mnohem stabilnější, snáze ovladatelné, ale mimořádně chytlavé, vlhké krmivo. Chytlavost produktů FermentX je při teplotách nad 20 stupňů Celsia, ať už se jedná o lov na kapry, nebo amury, velmi působivá a velmi dobře osvědčená!

Haldorádo novinky 2024
Velmi populárními vnadidly letních rybaček jsou produkty FermentX a N-Butyric (kyselina máslová)

FermentX a FermentX Method Box - Štiplavá Broskev
FermentX - Štiplavá Broskev Tuto rodiny krmiv charakterizují dobře osvědčené, dlouhá léta bezvadně fungující, chytlavé příchutě aroma. Velmi těžko se nám hledalo dalšího člena, který by do rodiny plnohodnotně zapadl. Cesta byla dlouhá, ale nakonec se nám podařilo nalézt příchuť, která do této rodiny kvašených, fermentovaných krmiv perfektně zapadá. Nová Štiplavá Broskev všechna naše očekávání dokonce překonala! S intenzivním, velmi příjemným aroma se zde sdružuje markantní, kyselá, ale zároveň mimořádně štiplavá příchuť, kterou melanži dodává výtažek ze skutečné chilli papričky. Koncentrovaná, letní chuťová bomba bez umělých příměsí, jakou se nám ještě nikdy předtím vykuchtit nepodařilo. Tuto novinku se vyplatí zkusit především v létě!

Haldorádo novinky 2024
Tady je kompletní rodina vnadidel FermentX
Haldorádo novinky 2024
Nová příchuť Štiplavá Broskev


Dále na Štipľavá Broskyňa

N-Butyric Groundbait - N-Butyric + Česnek

Haldorado N-Butyric Groundbait se skládá z různým způsobem extrahovaných kukuřičných výtažků. Vysoký obsah uhlovodíků, rozmanitá velikost zrníček, rychlá rozpustnost a velmi bohatý aromatický vesmír: toto jsou hlavní charakteristiky těchto krmiv. Podobně jako nástrahy, máslová krmiva projeví své přednosti naplno také ve stabilně teplé vodě, ať už se jedná o kaprařinu, nebo cílený lov na amury. Co se týká způsobu použití, do vody ho můžeš dostat jak v klasickém, tak method feederovém krmítku.

Každý sáček obsahuje 800 g suchého materiálu a 50 ml husté kyseliny máselné, kterou nalijeme do 300 ml vody (ta může klidně pocházet přímo z jezera) a tento aromatický mix následně použijeme k zamíchání samotného krmiva. Takto dostaneš ten brutálně intenzivní vnadící účinek, na který ryby tak extrémně rychle reagují!

Na pulty obchodů přichází v 5 provedeních. Jsou to bíložlutá naturální varianta Kyselina Máslová Natural, oranžová Kyselina Máslová +Sýr, citrónově žlutá Kyselina Máslová + Med, světle fialová Kyselina Máslová + Švestka, a zelená Kyselina Máslová + Česnek.

Haldorádo novinky 2024
Haldorado N-Butyric Groundbait je již dostupný i ve verzi Kyselina Máslová + Česnek

N-Butyric Pop Up Method 9, 11 mm a N-Butyric Pop Up Big Carp 13, 17 mm - N-Buryric + Česnek
Vedle krmiv Vám nabízíme i letní nástrahy a tekuté aroma. Zde jsou: velkou vztlakovou silou vládnoucí, příchutí a barvou pasující Pop Up nástraha v provedeních Method a Big Carp. A nesmí chybět ani koncentrované, tekuté aroma N-Butyric Spray, kterým můžeme dochutit nástrahu, krmivo, PVA váleček atd..

Haldorádo novinky 2024
Nástraha N-Butyric Pop Up - Kyselina Máslová + Česnek se skví ve velmi působivých barvách


Dále na N-Butyric Cesnak

Vynovené Mikropelety ->Haldorado Carp Micro Pellet

Tato rodina produktů není na naší paletě nováčkem, právě naopak, má nespočet velkých příznivců, ačkoli svou kariéru na paletě produktů Haldorado začala jako přídatná látka. V posledních letech však zájem o krmné pelety a mikropelety tak rapidně vystřelil, že jsme se ji rozhodli vyjmout z řady běžných produktů. Počínaje rokem 2024 lze vynovenou rodinu produktů nalézt pod názvem Carp Micro Pellet. Nová receptura, vyšší kvalita, ještě barevnější, ještě chutnější, ovšem tatáž cena. Lze je použít i jako přídatnou látku pro zatraktivnění standardních krmiv. Dají se použít i samy o sobě v method feederovém, nebo žebírkovém krmítku, ale obstojí i při lovu velkých kaprů v kombinaci s drcenými boilies v PVA punčochy, ba co víc, můžeme je vystřelit i spomb raketou.
Nabízíme je v 10 chuťových provedeních, jsou to: Čokoláda Pomeranč, Sladký Ananas, Jahoda, Čili Sépie, Black Squid (Černá Sépie), TripleX, Kokos & Tygří Ořechy, Mango, Champion Corn, resp. Španělské Ořechy.

Haldorádo novinky 2024
Naše rodina mikropelet je od letošního roku v naší nabídce dostupná i pod názvem Carp Micro Pellet

Carp Micro Pellet - Champion Corn
Počínaje rokem 2024 přichází na trh mikropeletová verze našeho našeho nejpopulárnějšího, nejprodávanějšího krmiva. Opravdová peletová bomba s příchutí sladké kukuřice!

Haldorádo novinky 2024
Vynovili jsme celou rodinu, avšak nejbombovějšími novinkami jsou varianty Champion Corn a Španělské Ořechy

Carp Micro Pellet - Španělské Ořechy
Nová varianta 2024! Vedle velmi intenzivní, příjemné, oříškové příchuti a aroma - podobně jako stejnojmenné boilies - pálí jako sto čertů! Výborně doplňuje základní zakrmení, ale velmi efektivně funguje iv PVA punčochy.

Haldorádo novinky 2024
Mikropelety používají nesmírně úspěšně nejen jemní rybáři, ale také kapraři


Dále na Carp Micro

Produkty Haldorado SpéciCorn
Popularita pryžových kukuřic je po dlouhá léta neochvějná! V první řadě je naprosto nezpochybnitelná jejich chytlavost. Vedle toho jsou však velmi cennou devizou především na vodách „zamořených“ sumečky a jinými drobnými rybami, kde mají výrazně selektující účinek.

Haldorádo novinky 2024
Naše nabídka SpéciCorn je stále širší

SpéciCorn Limited Edition - Štiplavá Broskev
Z 6 variant gumových kukuřic Limited Edition, které jsme uvedli na trh v roce 2023 byl nejmenší zájem o variantu Jahodový Jogurt. Tak jsme se s ním rozloučili a místo něj jsme do nabídky zařadili Štiplavou Broskev. Vládne velmi příjemným, intenzivním aroma a štiplavou příchutí, což dále stupňuje její selektující účinek, jelikož o rušivých drobných rybách, například sumečcích je známo, že pálivé velmi nemusí.

Haldorádo novinky 2024
Letošní novinkou na poli gumových kukuřic je Štiplavá Broskev

SpéciCorn Pop Up - Sladká Kukuřice 8 mm a 10 mm
Na paletě 2024 přichází nová Pop Up, tedy plovoucí kukuřice, jejíž hlavní charakteristikou je její velká vztlaková síla. Vyrobená ze dvou mimořádně měkkých materiálů, s příjemným aroma pochoutkové kukuřice. Obyčejné pryžové kukuřice jsou spíše Wafter, tedy mírně se vznášející varianty. Tyto nové nástrahy jsou velmi měkké, proto je lze prezentovat nejen na omotávce, nebo nástrahovém ostni, ale i napíchnout na háček.

Haldorádo novinky 2024
Na paletě 2024 přichází nová Pop Up, tedy plovoucí kukuřice, jejíž hlavní charakteristikou je její velká vztlaková síla. Vyrobená ze dvou mimořádně měkkých materiálů, s příjemným aroma pochoutkové kukuřice


Dále na Specicorn

Haldorádó program pre lov na veľké ryby
Nejintenzivnější vývojové práce probíhaly na novinkách v rámci našeho programu pro lov na velké ryby. Haldorado už dávno není jen method feederová značka. Produkty Carp Boilie jsou na trhu 10 let. Vyhovíce nárokům a požadavkům moderní doby nastaly v letošním roce na jejich paletě výrazné změny. Díky moderním metodám a nástrahám už dnes člověk nemusí prosedět na břehu dva týdny a nasypat do vody 100 kg boilies, aby se jednou možná dočkal velkého kapra. Kvůli tomu drastickým způsobem narůstá počet rybářů, kteří s velkou oblibou používají boilie nástrahy a nahazují s výslovným úmyslem chytit co možná největší rybu!

Haldorádo novinky 2024
Chtěl bys ulovit velkého kapra? Čti dále!

Rodina produktů Haldorado MONSTER
Minulý rok přišla na trh „svinsky smradlavá“ rodina MONSTER, která sklidila nesmírný úspěch. Do práce na těchto produktech šel lví díl našeho úsilí a podílel se na ní každý z předních členů našeho týmu. Poptávka po těchto produktech vícenásobně předčila i naše nejoptimističtější očekávání, proto nebylo sporné, že paletu je třeba rozšířit.

Haldorádo novinky 2024
Výrazně se rozrostla i naše rodina MONSTER

MONSTER Pellet Box a MONSTER Gel Booster
V krabičce najdeme kromě peletové směsi i pro danou příchuť charakteristické, mimořádně intenzivní tekuté aroma. Používání boxů jím mimořádně jednoduché. Zmíněných 100 ml tekutiny vylijeme na peletový mix, dobře směs promícháme, dopřejeme jí 10 minut odpočinku, a už je připravena do akce. Ostatní závisí na rybách! Tyto směsi používají především method feederoví „velkorybáři“, ale i kapraři, soustředící se na výslovně velké jedince. Ti je mají v oblibě především při přípravě PVA Bagů.
Gel Booster je hustý, intenzivní, aromatický koncentrát, ze kterého postačí pár kapek na method feeder krmítko, nebo PVA punčochu, a zaručeně to bude mít velmi blahodárný účinek na rybí apetit.

Zde jsou dvě nové příchutě:

Kořenistá Játra
MONSTER Pellet Box - Kořeněná Játra Pronikavá, jaterní, zpravidla nepříjemně páchnoucí vnadidla, jsou v případě kaprařiny velmi populárním chuťovým vesmírem. V tomto případě jsme tento vesmír ještě obohatili i o nejrůznější koření. Varianta do všech ročních období, kterou můžeš používat stejně účinně při vnadění kapitálních kaprů, jako i při lovu jeseterů ve studené vodě!

Vajsav & Tengeri rák
MONSTER Pellet Box - Kyselina Máslová & Mořský Rak Kyselina máslová je i sama o sobě velmi chytlavá příchuť, velmi účinná především v ohřátých vodách. Díky pichlavému, charakteristickému zápachu je zcela nezaměnitelná. Je velmi těžké najít takové aroma, které by bylo v kombinaci s kyselinou máselnou cítit, které by ho dokázalo přebít. Mořský rak, příchuť velmi dobře známá především boilies „velkorybářům“, si velmi dobře uchová svůj osobitý charakter i vedle kyseliny máselné. Jejich harmonií vznikne mimořádně úderné, skvělé letní krmivo pro velké ryby! Doporučujeme na letní rybaření!

Haldorádo novinky 2024
Dvě nové příchutě jsou Kořeněná Játra a Kyselina Máslová & Mořský Rak

Nástrahy MONSTER Pop Up v nových příchutích!
Tyto nástrahy jsou velkou vztlakovou silou vládnoucí, plovoucí Pop Up kuličky. V Method kelímcích se nacházejí 9 a 11 mm kuličky, zatímco v kelímcích s označením Big Carp najdeme kuličky ve velikosti 13 a 17 mm. Nejen příchuť kuliček, ale i jejich barva je kombinovaná.
Na trh přicházejí v 6 chuťových provedeních: (NOVÉ!) Kořeněná Játra , (NOVÉ!) Kyselina Máslová & Mořský Rak, Játra & Krev, Sépie & Brusinky, Červený Losos a Hot Mango

Haldorádo novinky 2024
Stejně jako všechny ostatní, MONSTER Pop Up Method - Kořeněná Játra jsou také dvoubarevná varianta!

MONSTER Magnum 20+ mm - Kořeněná Játra a Kyselina Máslová & Mořský Rak
Haldorado MONSTER Magnum v sobě spojuje všechny výhody rozpustných a vařených nástrah, jelikož se jedná o nástrahu, jejíž jádro je vařené, avšak vnější vrstva je rozpustná! Vnitřní 14 mm jádro je vařené, tvrdé a nerozpouští se. Jedná se v podstatě o korkovým melivém nadlehčenou nástrahu. Tloušťka vnější vrstvy činí 6 milimetrů, jedná se o rozpustný plášť, který ze sebe přímo chrlí vábivé atraktanty. Vnitřní vrstva vydrží třeba 72 hodin, zatímco vnější plášť se (v závislosti na teplotě vody) rozpustí za 2-3 hodiny. Dvě nové příchutě: Kořenistá Játra a Kyselina Máslová & Mořský Rak v nabídce pro rok 2024.

Haldorádo novinky 2024
Velmi populární nástrahy Magnum jsou v naší nabídce dostupné již ve třech velikostech!


Dále na nové príchute

Velmi populární nástrahy MAGNUM jsou počínaje novým rokem na naší paletě dostupné i ve zvětšeném provedení!

MONSTER Magnum 30+
Tyto nástrahy disponují vnitřní a vnější vrstvou. Vnitřní, vařené jádro má průměr 20 mm a vydrží ve vodě třeba 72 hodin! Vnější, 5 mm plášť se rozpustí za 5-8 hodin. Tuto nástrahu obzvlášť doporučujeme jako tajnou zbraň na vodní plochy vystavené velkému tlaku rybářů, při lovu na stokrát ulovené, opatrné, mazané kapitální ryby.

MONSTER Magnum 35+
35+ kuličky rovněž disponují vnitřní a vnější vrstvou. Vnitřní, vařené jádro má průměr 24 mm a vydrží ve vodě třeba 72 hodin! Vnější, 5 mm plášť se rozpustí za 5-8 hodin! Tuto kuličku doporučujeme při lovu na ty největší, nejopatrnější ryby. „Tajná zbraň“ zavážecích rybačkách na velké kapry na Balatonu!

Všechny MAGNUM nástrahy jsou dostupné v šesti chytlavých provedeních: (NOVÉ!) Kořeněná Játra – jádro hnědé, rozpustná vrstva červená –, (NOVÉ!) Kyselina Máslová & Mořský Rak – jádro černé, rozpustná vrstva hnědá, Játra & Krev - jádro je červené, rozpustný obal je hnědý. Sépie & Borůvka - jádro je černé, rozpustný obal je růžový. Červený Losos - jádro je tmavě hnědé, rozpustný obal je bordó. Hot Mango - jádro je oranžové, rozpustný obal je bílý.

Haldorádo novinky 2024
Všechny MONSTER produkty jsou k dispozici v šesti příchutích


Dále na Magnum 30+

Dále na Magnum 35+

MONSTER Hard Boilie 24+
Od roku 2024 jsou boilies v rodině produktů MONSTER zastoupeny nejen v podobě nástrah, ale také jako boilies určené ke krmení. Tyto 24 mm, tvrdé, pařené kuličky vydrží ve vodě minimálně 24-48 hodin, proto je doporučujeme v první řadě na zakrmování ve větších vzdálenostech, ale můžeš je použít i jako nástrahy. Pro dosažení co nejlepšího výsledku je velmi účelné je kombinovat s různě velkými variantami nástrah Monster Magnum a Monster Pop Up. Pozoruhodné na rodině MONSTER Hard Boilie 24+ je, že její členové jsou dvoubarevní, a vládnou velmi vysokými výživovými hodnotami. Při výrobě každé jedné varianty, bez výjimky, jsme použili čerstvá vejce, což se dnes již počítá jako kuriozita, protože to velmi výrazně tlačí cenu vzhůru. Kombinovat jsme však nekombinovali jen barvy, ale také základní směsi, které tvoří samotné boilie. MONSTER Hard Boilie jsou tedy všechny 2 in 1, tedy dokonalou harmonií dvou, z prakticky úplně jiných prvků sestávajících mixů. Proto ať Tě nepřekvapí ani to, je-li jedna polovina kuličky slaná, zatímco druhá je sladká, nebo je-li jedna polovina silně rybí, zatímco ta druhá je uhlohydrátová. Zakoupit si je můžeš v následujících míchaných příchutích: Kořeněná Játra (hnědá+bordó), Kalamár & Brusinky (růžová+černá), Játra & Krev (červená+hnědá), Červený Losos (bordó+tmavě hnědá), Hot Mango (oranžová+bílá) , Kyselina Máslová & Mořský Rak (černá+hnědá).

Haldorádo novinky 2024
Každý člen rodiny MONSTER Hard Boilie 24+ disponuje velmi vysokými výživovými hodnotami
Haldorádo novinky 2024
Všechny varianty jsou dvoubarevné, vyrobeny ze dvou rozdílných mixů, takže dvě poloviny kuličky mohou být chuťově diametrálně odlišné


Dále na Hard Boilie 24+

Haldorádó MAX MOTION boilies
V podobě produktů MAX MOTION Boilie Long Life se Ti dostanou do rukou prémiové, ke krmení i nástrahu vhodné boilies, které disponují vlastností „Long Life”, tedy vydrží ve vodě dlouhou dobu. Díky svému složení a konzistenci jsou vhodné pro 48, či dokonce až 72 hodinové rybaření. Díky tomu se nebudeš muset obávat, že se Ti ve vodě předčasně úplně rozpustí nebo rozmočí do stavu, že spadnou z omotávky. Přitom jsou podstatně odolnější i vůči „útokům“ menších ryb. Ve vodě ze sebe soustavně a rovnoměrně chrlí vábivé atraktanty, jen velmi minimálně, nebo vůbec nenasáknou smrad bahna, a počkají si i na později přicházející větší ryby. LONG LIFE boilies jsou dostupné v rozměrech 20 mm, 24 mm je 30 mm. V jarních, studenějších vodách Ti doporučujeme používat nejmenší 20 mm boilies, pak následně, jak stoupá teplota vody a tím i apetit ryb, můžeš zvětšovat i velikost používaných boilies.

Novinky 2024
Práce na produktech pro lov na velké kapry pokračuje!

Na výběr máš ze 7 variant: Rybí, na bílkoviny bohaté varianty: Black Squid (Černý Kalamár), Kořeněná Červená Játra, Velká Ryba Uhlohydrátové varianty: Sladký Ananas, Kokos & Tygří Ořechy, Španělské Ořechy, Champion Corn (kukuřice)

Haldorádo novinky 2024
Produkty MAX MOTION byly obdařeny impozantním vzhledem

MAX MOTION Boilie Long Life 20 mm, 24 mm és 30+ mm
Nejinovativnější změny jsou patrné na poli produktů Haldorado Carp Boilie. První boilie produkty se objevily na paletě Haldoráda právě před 10 lety. Za nespočet překrásných ryb jim vděčíme jak mi osobně, tak i naši spokojení zákazníci. V posledních letech se však objevilo na trhu několik nových složek a základních surovin, resp. se staly finančně dostupnými i v Evropě, jejichž blahodárný vliv na výživový obsah a chytlavost vnadidel je zcela nezpochybnitelný. Proto jsme sáhli po dobře osvědčených, starých receptech a trochu jsme si zakuchtili. Věděli jsme, že výsledkem bude vylepšené vnadidlo, na které si člověk nebude muset vzít půjčku, aby jej dokázal zaplatit. Hned na první pohled udeří do očí nové, jakostní balení nových produktů. Kvalitou za ním nezaostávají ani samotné vnadidlo, které charakterizují bohatá výživová hodnota, markantní příchuť a neodolatelné aroma. Domníváme se, že jsme vytvořili vnadidlo, které v následujících letech dopomůže nejednomu rybáři k životní rybě. Jestli bude i toto tak populární io 10 let - uvidíme.

Haldorádo novinky 2024
LONG LIFE boilies jsou od nového roku dostupné i ve velikostech 20 mm, 24 mm a 30 mm
Haldorádo novinky
Použití klade hranice pouze fantazie


Dále na produkty

MAX MOTION Boilie Premium Soluble 24 mm
Moderní boilie paleta je nepředstavitelná bez rozpustných boilies. Během let, co jsme na trhu jsme podnikli několik pokusů naši nabídku i tímto směrem zkompletovat, jelikož produkty typu SOLUBLE se již v minulosti na naší paletě objevily, avšak na to pravé ořechové jsme dosud ještě nenatrefili. Doposud. S velkou hrdostí oznamujeme, že počínaje letošním rokem nabízíme na naší paletě ty nejkvalitnější, vydatné, chytlavé rozpustné boilie, které nezklamou ani ty nejnáročnější, nejkritičtější rybáře. Kuličky MAX MOTION Boilie Premium Soluble 24 mm se v závislosti na teplotě vody rozpustí za 1,5-3 hodiny. Během procesu rozpouštění uvolňují intenzivní chuťové a aromatické atraktanty. V první řadě slouží k přípravě lovné plochy, k rezervovanému základnímu zakrmení, které připraví terén, aniž by se ryby přejedly. V případech, kdy jsou kapři velmi choulostiví, vybíraví, stravují se pouze opatrně, může tato boilies kulička udělat zázraky i na místě nástrahy. Její konzistence umožňuje, aby si ji aplikoval na omotávku a poslal do vody i jako nástrahu.

Haldorádo 2024
Kuličky MAX MOTION Boilie Premium Soluble 24 mm se v závislosti na teplotě vody rozpustí za 1,5-3 hodiny
Haldorádo novinky 2024
Během procesu rozpouštění uvolňují intenzivní chuťové a aromatické atraktanty

Haldorádó MAX MOTION nástrahové boilies


Dále na Max Soluble

MAX MOTION Boilie Pop Up 16-20 mm
Ke zvětšeným MAX MOTION boilies jsme přizpůsobili i rozměry Pop Up Vařených Nástrahových Bolies, takže vedle obvyklé 16 milimetrové velikosti dostanou od teď ve stejném kelímku místo i větší 20 milimetrové nástrahy, výrazně tak usnadňují nadlehčení nadrozměrnějších boilies, díky čemuž z nich může být pro velké kapry! Totálně jsme propracovali i recept těchto nástrah! Staly se mnohem elastičtějšími, špongiovitějšími, vládnou lepší konzistencí, díky které disponují ještě lepší vztlakovou silou, krásnějšími barvami a ještě trvanlivějším procesem uvolňování lahodného aroma. Nástrahy se vyplatí i ochutnat! Ve srovnání s fádními, nic neříkajícími pilinovými nebo umělohmotnými Pop Up nástrahami, nesou nástrahy MAX MOTION Boilie Pop Up markantní příchuť příslušejícího aroma. Každá jedna je DOSLOVA lahodným soustem! Tento typ plovoucí nástrahy si svou schopnost vznášet se ve vodním sloupci udrží za každých okolností, nezaboří se do bahna, neztratí se v rostlinstvu, zaručeně tak bude na krmení vyčnívat z davu a poutat na sebe všechny oči z okolí. Jedná se o „Long Life”, tedy dlouhověkou nástrahu, která se ve vodě vůbec nerozpouští, neztrácí ze svých rozměrů. Funguje excelentně i sama o sobě, ale můžeš ji aplikovat i ve sněhulákové formaci.

Haldorádo novinky 2024
Nástraha MAX MOTION Boilie Pop Up funguje excelentně i sama o sobě, ale můžeme ji aplikovat i ve sněhulákové formaci


Dále na Max Pop Up

MAX MOTION Boilie Balanced 20 mm
MAX MOTION Boilie Balanced 20 mm jsou velké wafter nástrahy, tedy mírně se vznášející, barevná, chutná sousta, která ponoří na dno již průměrný háček velikosti 4. Od dna se odlepí pouze nástraha na omotávce. Díky tomuto kritickému, velmi delikátnímu vyvážení se dostane nástraha rybě do tlamičky již při tom nejjemnějším posrknutí. Pokud na nic neberou, tato nástraha Ti může zachránit den!

Haldorádo novinky 2024
Řada nástrahových boilies MAX MOTION byla zkompletována příchodem variant Balanced 20+ a Dipped


Dále na produkty

MAX MOTION Boilie Dipped 20 mm
MAX MOTION Boilie Dipped 20 mm jsou velmi chutné, mimořádně atraktivní nástrahové boilie. V kelímku se namáčejí v chutné, aromatické lázni (dipu), díky čemuž začnou vyzařovat vábivé atraktanty okamžitě po příchodu do vody, což zaručeně pobudí k záběru všechny v okolí se jezdící kapry. Přestože se močí v dipu, se nerozpadnou. Na omotávce zůstanou patřičně tvrdé a stabilní! Dip se ve vodě uvolňuje pomalu, rovnoměrně, v závislosti na teplotě vody se může rozpouštět i několik hodin. Po celou dobu vyzařuje mimořádně intenzivní příchuť a aroma, které vysílají na dně rybám velmi silný signál. Skutečný dezert pro velké kapry! Můžeš je prezentovat samostatně, nadlehčené Pop Up nástrahami, nebo i ve sněhulákové kombinaci. .

Tekuté Haldorado vnadidla pro velké rybyDále na Max Dipped

MAX MOTION PVA Bag Liquid
Jak již napovídá jejich název, aromatické doplňky PVA Bag Liquid slouží v první řadě k dochucování PVA punčoch. Nabídkou příchutí jsou tyto aroma identické s příchutěmi a aromaty MAX MOTION boilies. Samozřejmě byly vyrobeny ze složek, které jsou šetrné vůči PVA materiálu, takže se nemusíš bát, že by Ti punčochu nebo sáček rozpustili. Ale stejně tak je můžeš použít i k dochucení, aromatizování method feederových krmítek! Na výběr máš ze sedmi rozličných příchutí: Jsou to Champion Corn, Španělské Ořechy Kokos & Tygří Ořechy, Sladký Ananas, Velká Ryba, Kořeněná Červená Játra a Black Squid (Černý Kalamár).

Haldorádo novinky 2024
Haldorado MAX MOTION PVA Bag Liquid slouží k dochucování PVA punčoch a válečků


Dále na Max PVA

Carp Syrup
Jak již napovídá jejich název, aromatické doplňky PVA Bag Liquid slouží v první řadě k dochucování PVA punčoch. Nabídkou příchutí jsou tyto aroma identické s příchutěmi a aromaty MAX MOTION boilies. Samozřejmě byly vyrobeny ze složek, které jsou šetrné vůči PVA materiálu, takže se nemusíš bát, že by Ti punčochu nebo sáček rozpustili. Ale stejně tak je můžeš použít i k dochucení, aromatizování method feederových krmítek! Na výběr máš ze sedmi rozličných příchutí: Jsou to Champion Corn, Španělské Ořechy Kokos & Tygří Ořechy, Sladký Ananas, Velká Ryba, Kořeněná Červená Játra a Black Squid (Černý Kalamár). Rodina se skládá ze sedmi členů. Příchutě se shodují s příchutěmi produktů MAX MOTION Boilie.
Jednou z novinek pro rok 2024 je i Champion Corn, což je vlastně sirupová, Carp Syrup varianta našeho nejpopulárnějšího, nejprodávanějšího krmiva. Skutečná, sladká, kukuřičná chuťová bomba! Druhou novou příchutí jsou Španělské Ořechy. Ta je charakteristická tím, že vedle příjemného oříškového aroma pálí jako sto čertů, podobně jako stejnojmenné boilies!

Haldorádo novinky 2024
Rozrůstá se i nabídka našich tekutých vnadidel určených cíleně pro velké ryby!


Dále na produkty

SpéciAdditive
Přídavné látky SpéciAdditive od Haldorado nejsou žádné umělé aroma. Jedná se o přirozené rostlinné nebo živočišné extrakty, které mají na rybí apetit prokazatelně blahodárný účinek. Ryby je zkrátka milují. Působí velmi dobře i ve studené vodě, obsahují stopové prvky, vitamíny a minerální látky, kterých mají ryby zpravidla nedostatek, proto jsou k těmto aromatům přímo instinktivně přitahovány. Můžeš je používat na dochucování krmiv, stick mixů, ale stejně tak i na zintenzivnění účinku pelet, semínek a boilies kuliček.
Počínaje novým rokem 2024 přicházejí na trh i Štiplavá Broskev a Melasová Ohnivá Slivka. Jejich společnou vlastností je, že obě pekelně štípou, díky výtažku z chilli papriček. Základní příchuť je příjemně sladká, mimořádně přitažlivá jak pro kapry, tak i amury.
Obě varianty jsme s velkou spokojeností používali především pro dochucení vařených tygřích ořechů.. Promísíc s uvařenými, pomalu chladnoucími semínky, hustý sirup semínka doslova obalí, jako taková formička. Po příchodu do vody budou díky tomu ořechy zahaleny aromatickým mráčkem, který je učiní ještě chytlavějším. Tyto dva doplňky jsou naprosto neporazitelné hlavně při letních rybaření na říčních kanálech.

Série produktů Haldorado Big Feed nabízí ekonomické řešení pro vydatné, velkoobjemové navykací a udržovací zakrmování. Do jedné rodiny produktů se nám podařilo seskupit takové vysoce kvalitní krmné pelety a boilies, díky kterým už nikdy nebude třeba dělat kompromisy na úkor kvality, ale zároveň jsou cenově tak příznivé, že ani delší túra nevyjde na celý majetek.

Haldorádo novinky 2024
Vedle obvyklého 700 gramového balení...
Haldorádo novinky 2024
...je naše rodina krmných pelet a boilies dostupná i ve 2 kilogramovém provedení

K dosud existujícím variantám Tygří Ořechy, Jahoda & Ananas, v resp.Mango se od nového roku 2024 přidávají Štiplavá Broskev a Kořenistá Ryba. Malou rekonstrukcí prošel i obal velkého 2 kilogramového balení, počínaje novým rokem se pelety a boilies nacházejí v praktickém sáčku s ouškem pro snadné uchopení. Kdo však nepotřebuje 2 kila, ten si může vnadidlo pořídit i v 700 gramovém balení.

Haldorádo novinky 2024
Kořeněná Ryba je nová příchuť pro rok 2024
Haldorádo novinky 2024
Varianta Štiplavá Broskev vládne štiplavou příchutí a velmi příjemným aroma
Pokračujte ve čtení dalších článcích
Dále na články
Články a videá o lov na feeder
Nové video od Gábora Siposa ukazuje, jak správně rybařit přímo u břehů jezera v létě na nových vodách. Gábor, světový šampion v feederu, sdílí své zkušenosti a techniky pro úspěšný lov. Video je plné ...
Číst dál
Značku By Döme známe jako záruku kvality pro příslušenství vyvinuté výslovně pro potřeby method feederového rybolovu. Od roku 2023 si však pod touto značkou přijdou na své i zájemci o příslušenství pr...
Číst dál
Nové video od Gábora Döme o lov kaprů na řece Dunaj. ...
Číst dál
 Nedávno jsem lovil na slovenském, přehrazeném úseku řeky Dunaj. Zde, nad Vodní elektrárnou Gabčíkovo, se řeka rozšiřuje z průměrné šířky 300-500 metrů na 2,5-3 km, čímž vytváří prastarý, „rajský...
Číst dál
Populární články
Rád bych se s Vámi rybáři podělil o své zkušenosti s lovem na velké vzdálenosti s feeder pruty protože se tato technika v posledních letech stává stále populárnější. Doufám že moje rady...
Číst dál
V 2017 se rodina navijáků TEAM FEEDER výrazně rozrostla a dosud osamocený SPRO Team Feeder Special LCS 550M dostal čtyři nové sourozence. Za tu dobu se už s nimi stihly seznámit tisíce rybářů a používají je s velkou ...
Číst dál
Nová rodina prutů By Döme TEAM FEEDER Master, přicházející na pulty obchodů v roce 2022, je vlastně novou, vynovenou, vylepšenou verzí již dobře známé, velmi populární série feederových prutů By Döme ...
Číst dál
Po více než 40 leté kariéře v rybolovu, by mě nikdy nenapadlo, že napíšu následující větu, ale je to 100% pravda: NIKDY předtím jsem za jeden rok nenasbíral více zkušeností, hlavně co se týká specializace lovu velkých...
Číst dál
Značky:

Zanechat komentář

Captcha


Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×