36 987
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781
Nenechte si ujít nové videá a články

Haldorado novinky 2023


Po více než 40 leté kariéře v rybolovu, by mě nikdy nenapadlo, že napíšu následující větu, ale je to 100% pravda: NIKDY předtím jsem za jeden rok nenasbíral více zkušeností, hlavně co se týká specializace lovu velkých kaprů, než v roce 2022. Nelenil jsem a vybral jsem se za nejlepšími kapraři v Evropě, abych se něčeho od nich přiučil. Horlivostí jsem však nepřekypoval jen já, jak takové usilovné včeličky, shromažďovali informace a sbírali zkušenosti i další členové našeho týmu, ale i testovací rybáři. Ve své práci jsme rok od roku lepší a ani na minutu nepochybuji, že i na následujících řádcích Vám představíme novinky, které dopomohou nejednomu příznivci produktů Haldorado k nejkrásnějšímu rybaření v životě!

Haldorado novinky 2023
NIKDY předtím jsem nenasbíral za jeden rok více zkušeností, hlavně co se týká specializace lovu velkých kaprů, než v roce 2022

Dříve než se pustím do představování nových produktů, mi dovolte, abych se pochlubil dalším skvělým výsledkem z rybářského závodu, kterým je v tomto případě fantastický maďarský úspěch na II. Free Style Method Feederových mistrovství světa. V reprezentaci byl zastoupen i náš tým a na jejím úspěchu jsme měli opravdu lví podíl. Já sám jsem na soupisce figuroval ve funkci asistenta kapitána, zatímco kolega Gábor Sipos se mužstvu pokoušel pomoci v roli vedoucího mužstva – a jak to fantastický úspěch dokazuje – to se v plné míře podařilo! Díky tomu k Vám už oba promlouváme jako trojnásobní mistři světa!

Haldorado novinky 2023
Na II. Free Style Method Feederové mistrovství světa se maďarské reprezentaci podařilo obhájit titul z roku 2021
Haldorado novinky 2023
Tři lidé, kteří již v této chvíli disponují třemi týmovými tituly mistrů světa!

Samozřejmě, vedle toho všeho jsme nepolevili ani ve vývojových pracích a testování nových produktů. Podívejme se tedy na to, co každého nejvíc zajímá: jaké novinky jsme si pro Vás přichystali pro rok 2023!

Haldorado novinky 2023
Při představování feederových novinek mi při této příležitosti pomohli kolegové Tamás Putz a Gábor Sipos

 

 

Legend produkty
V roce 2021 spatřila světlo světa naše nejpopulárnější rodina nástrah, série LEGEND Pellet, které se podařilo velmi efektivně zpřehlednit a systematizovat již existující typy nástrah: Sinking (ponořující se, rozpustné), Wafter (mírný vztlak + rozpustné) a Pop Up (plovoucí ). V roce 2022 přišly na pulty obchodů s nástrahami příchuťově perfektně harmonizující aroma LEGEND MAX Jam a v roce 2023, Vám představujeme kompletní rodinu krmiv LEGEND Groundbait Serie, která, s již existujícími nástrahami a aromatami, které se mezitím vyráběly na kaprolů favority, chuťově také dokonale ladí.

 

 

Haldorado novinky 2023
V tomto roce se rozrůstá řada „legend“


Podobně, jako tomu bylo v případě nástrah a aroma LEGEND, i rodinu krmiv LEGEND Groundbait jsme vytvořili v první řadě pro potřeby kaprařů, kteří se zaměřují na vzrostlejší kapry. Nová rodina krmiv počítá 10 členů a ze značné části ji tvoří již dobře osvědčená, LEGENDÁRNÍ krmiva Feeder Master, která jsou součástí našeho sortimentu již několik let. Mnohé z nich se těší 10-15 leté sérii nepřetržité popularity. Trochu jsme je oživili, vynovili, oblékli do nového šatu, ale co je nejdůležitější, aktualizovali, aby co nejlépe vyhovovaly i neustále se měnícím nárokům moderního method feederového kaprařství.

Haldorado novinky 2023
Mezi novinky pro rok 2023 patří rodina krmiv LEGEND Groundbait

Dále na Legend Groundbait

 

 

 

Legend Pellet – Pop Up, Sinking, Wafter – Kiwi a Spicy Krill
LEGEND PELLET je NOVOU, propracovanou variantou našich tří stávajících rodin nástrah:

 

 

 

  • Haldorado Rozpustné Pelety (ponořující se)
  • Haldorado Plovoucí Rozpustné Pelety
  • Haldorado Plovoucí Rozpustné Fluo Pelety
Haldorado novinky 2023
Nové LEGEND PELLET příchutě pro rok 2023

Kdo by si pomyslel, že tyto nástrahy máme na pultech již více než 10 let? Přesto se dodnes těší mimořádné popularitě a neochvějné důvěře rybáře! V dnešní rychle se měnící době je hotovým zázrakem, pokud se takové dlouhověkosti dožije co jen jediná nástraha, o tom už ani nemluvě, že za nimi rok co rok poptávka ne že neklesá, ale naopak narůstá!

Dlouho jsme si lámali hlavu, zda bychom měli do těchto legendárních nástrah vůbec nějak zasahovat, zda stojí za to na nich něco měnit. Nakonec jsme se rozhodli pro odvážný krok. Naší filozofií totiž vždy bylo, že i dobré se dá dále zlepšovat, i velmi chytlavé udělat ještě chytlavějším. V minimální míře jsme již v minulosti úspěšné nástrahy dále vylepšovali, což se projevilo především v ještě intenzivnějším aromatu a lepší konzistenci, umožňující jednodušší navrtání resp. navlékání. Vytvořili jsme jednotný, snadno srozumitelný systém, ve kterém už samotné pojmenování nástrahy poskytne velmi srozumitelnou informaci, jak se nástraha chová. Staronové nástrahy jsme trefněji než LEGEND PELLET snad pojmenovat ani nemohli.

Haldorado novinky 2023
V rodině produktů LEGEND Pellet najdeme ponořující se, wafter, i pop-up nástrahy

Vedle dobře známých, velmi dobře osvědčených, mimořádně chytlavých příchutích, přicházejí v novém roce na paletu Haldoráda DALŠÍ NOVÉ PŘÍCHUTĚ, BARVY a BAREVNÉ KOMBINACE . Zcela určitě se vyplatí, pokud si je podrobněji prozkoumáme. Pro potřeby moderního method feederového kaprářství jsou neodmyslitelné jako pop-up (plovoucí), wafter (mírně plovoucí) , tak i sinking (ponořující se) nástrahy, proto si od této chvíle budeš moci pořídit legendární Haldorádó nástrahy ve všech třech provedeních. Od roku rodina produkt`u má nové členy Kiwi a Spicy Krill.

Haldorado novinky 2023
Kiwi bude patřit mezi hlavní aroma roku 2023. Nová vůně nás zdraví i v rodině LEGEND Pellet

Dále na Legend Pellety

 

 

 

Legend Max Jam – Kiwi a Spicy Krill
LEGEND MAX JAM je husté, vysokou přilnavostí vládnoucí aroma, které přichází na pult v příchutích rodiny nástrah LEGEND PELLET. Obsahuje řadu atraktantů a přírodních výtažků, které jednak zlepšují rybí apetit, ale také mají blahodárný účinek na trávení ryb. Každá varianta disponuje vnitřním obsahem, který koresponduje s příchutí. Jednoduchému použití napomáhá i praktické balení, jehož lehkým stiskem můžeme aroma na nástrahu, nebo krmítko pouze jednoduše pumpnout.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
LEGEND Max Jam má dva nové členy

Od letošního roku bude rodina Legend Max Jam k dispozici také v příchutích Kiwi, což je jedna z hlavních aroma Haldoradó pro rok 2023, a pikantní Krill.

Dále na Legend Jam

 

 

 

TORNADO – série Sipi
rodina nástrah TORNADO Method se v roce 2022 rozrostla o varianty s pojmenováním Sipi, jejichž nápad a vývoj se spojuje se jménemGábora Siposa. Ty, především k soutěžnímu a jemnému method feederovému lovu optimalizované nástrahy, si získaly velmi mnoho příznivců a těšily se neskutečné popularitě hned v prvním roce své existence. Proto nebylo sporné, že si v rodině produktů TORNADO zaslouží zastoupení i ve formě krmiv, aromat a dalších nástrahových variant.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
V roce 2022 sklidily nástrahy Sipi vskutku nevídaný úspěch, proto přicházejí v novém roce příchutě Sipi 1 a Sipi 2 i do řad ostatních produktů sortimentu TORNADO

TORNADO Method MIX – Sipi 1 a Sipi2
TORNADO Method MIX – Sipi 1 a Sipi 2 Podobně jako TORNADO Method MIX, i tato jsou jemnozrnná krmiva. Sipi 1 je bílé, Sipi 2 je žluté, dodatečné pelety se zase skvějí v již obvyklé fluo barvě. Příchutěmi jsou identické s ostatními produkty s názvem Sipi 1 a Sipi 2, tedy v případě jedničky to je citron + máta peprná av případě dvojky zase pomeranč + skořice.

Haldorado novinky 2023
Každá produktová řada s označením TORNADO bude od této chvíle dostupná i v příchutích Sipi 1 a Sipi 2

TORNADO Wafter 12 mm - Sipi 1, Sipi 2

TORNADO Wafter 12 mm - Sipi 1 a Sipi 2 V loňském roce jsme od našich zákazníků obdrželi množství poznámek i požadavků, mezi jinými i tu, že by si rádi vyzkoušeli nástrahy Sipi 1 a Sipi 2 i ve větších rozměrech. Není se čemu divit, vždyť jde o nejpopulárnější, TOP příchutě minulého roku! Proto jsme neotáleli a v roce 2023 doplníme sortiment TORNADO io tyto chuťové varianty. Nástraha Sipi 1 vládne příchutí citrón + máta peprná, barevně jde o bílo-žlutou nástrahu s dělenými barvami, zatímco Sipi 2 zase vládne příchutí pomeranč + skořice a barevně je bílá + oranžová.

TORNADO Pop Up XL 15 mm - Sipi 1, Sipi 2

TORNADO Pop Up XL 15 mm - Sipi 1 a Sipi 2 V loňském roce jsme od našich zákazníků obdrželi množství poznámek i požadavků, mezi jinými i tu, že by si rádi vyzkoušeli nástrahy Sipi 1 a Sipi 2 i ve větších rozměrech. Není se čemu divit, vždyť jde o nejpopulárnější, TOP příchutě minulého roku! Proto jsme neotáleli a v roce 2023 doplníme sortiment TORNADO io tyto chuťové varianty. Nástraha Sipi 1 vládne příchutí citrón + máta peprná (barva bílá a žlutá), zatímco Sipi 2 vládne příchutí pomeranč + skořice a barevně je bílá.

TORNADO MAXI 22 mm - Sipi 1, Sipi 2

Každý kelímek TORNADO MAXI obsahuje nástrahy ve dvou barevných provedeních, i tím otevírajíc cestu dalšímu experimentování. Nástrahy Sladká Jahoda jsou žluté a červené, nástrahy Bradavický Sýr, N-Butyric & Ananas a Mango oranžové a žluté, nástrahy Perník citrónově žluté a hnědé, nástrahy Česnek & Mandle bílé a žluté, nástrahy Punč & Máta růžové a žluté, nástrahy Sépie oranžové a růžové, nástrahy Sipi1 citrónově žluté a bílé, a nástrahy Sipi2 zase obsahují bílá zrníčka.

Haldorado novinky 2023
Rodina produktů TORNADO se rozrůstá neskutečným tempem

Dále na Sipi1 a Sipi2 produkty

 

 

 

TORNADO Micro Pellet
Peletová směs v příchutích totožných s příchutěmi mimořádně populárních krmiv TORNADO Method Mix. Mistrovské směsi rozličně velkých pelet s rozdílnou dobou rozpouštění, ve kterých najdeme nápadně hodně s danou příchutí ladících barevných semínek

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Micro pellet varianta je od této chvíle rovněž dostupná ve všech TORNADO příchutích

Podle našich zkušeností, dodávají křiklavá semínka, hlavně v kalnějších vodách, směsi extra vábivost a stupňují u ryb stravovací instinkt. Kromě toho, pokud si ryby zvyknou na živější barvy, zpravidla mnohem lhostejněji vsrknou i většinou křiklavě zbarvenou nástrahu. Návod k použití je mimořádně jednoduchý: mikropelety jednoduše zaliješ 100-150 ml vody (v závislosti na tom, jak dobře chceš, aby drželi) a po 8-10 minutovém odpočinku už mohou jít do krmítka.

Haldorado novinky 2023
Mistrovské směsi rozličně velkých pelet s rozdílnou dobou rozpouštění, ve kterých najdeme nápadně hodně s danou příchutí ladících barevných semínek

My se však domníváme, že nejlepšího účinku dosáhneš tehdy, pokud je promícháš v poměru 1:1 s chuťově identickým krmivem TORNADO. Směs, která se uvolňuje z krmítka, bude v tomto případě vytvářet velmi efektní, intenzivní mrak, zatímco mnoho měkkých, barevných pelet zase bude představovat takovou lákavou hostinu, od které se ryba nepohne, dokud tam zůstane byť jen jediné semínko. Při sestavování barevné palety produktu bylo hlediskem i to, aby se varianty barevně ponášely na jiné výrobky z téhož chuťového vesmíru. Proto jde příchuť Punč & Máta růžovým (pink) směrem, zatímco řekněme Mango překypuje oranžovou.
Chuťové varianty:- Sipi 1, Sipi 2, Sladká Jahoda, Bradavický Sýr, N-Butyric & Ananas. Perník, Mango, Česnek & Madle, Punč & Máta a Kalmar & Meruňka.
Dále na Tornado Micropelety

 

 

 

Rodina Haldorádó N-Butyric
V roce 2022 se dostala do oběhu rodina nástrah N-Butyric Pop Up, která byla určena v první řadě pro potřeby letního, teplovodního rybolovu. Přestože se původně jednalo o výslovně sezónní nástrahy, zájem o tyto pichlavou, ale vůbec ne nepříjemnou vůní vládnoucí kuličky, byl enormní prakticky po celý rok. Mimořádný úspěch nástrahy nám jasně napověděl, že kyselině máselné právem náleží v našem sortimentu místo i v podobě úplné kolekce – i ve formě aroma a krmiva.

 

 

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Rodina produktů Haldorado N-Butyric se od nového roku rozrůstá i o krmivo a aroma

 

 

N-Butyric Groundbait
Haldorado N-Butyric Groundbait se skládá z různým způsobem extrahovaných kukuřičných výtažků. Vysoký obsah uhlovodíků, rozmanitá velikost zrníček, rychlá rozpustnost a velmi bohatý aromatický vesmír: toto jsou hlavní charakteristiky těchto krmiv. Podobně jako nástrahy, máslová krmiva projeví své přednosti naplno také ve stabilně teplé vodě, ať už se jedná o kaprařinu, nebo cílený lov na amury. Co se týká způsobu použití, do vody ho můžeš dostat jak v klasickém, tak method feederovém krmítku.

Haldorado novinky 2023
Rodina krmiv N-Butyric Groundbait přichází v příchutích dobře známých nástrah N-Butyric Pop Up

Každý sáček obsahuje 800 g suchého materiálu a 50 ml husté kyseliny máselné, kterou nalijeme do 300 ml vody (ta může klidně pocházet přímo z jezera) a tento aromatický mix následně použijeme k zamíchání samotného krmiva. Takto dostaneš ten brutálně intenzivní vnadící účinek, na který ryby tak extrémně rychle reagují!

Haldorado novinky 2023
Každý sáček obsahuje 800 g suchého materiálu a 50 ml koncentrované kyseliny máselné

Do obchodů přichází ve čtyřech provedeních. Jsou to žlutobílá Kyselina Máslová Natural, oranžová Kyselina Máslová + Sýr, citrónově žlutá Kyselina Máslová + Med a světle fialová Kyselina Máslová + Švestka.
Dále na N-Butyric krmivá

 

 

 

N-Butyric Spray
V roce 2022 se dostala do oběhu rodina nástrah N-Butyric Pop Up, která byla určena v první řadě pro potřeby letního, teplovodního rybolovu. Přestože se původně jednalo o výslovně sezónní nástrahy, zájem o tyto pichlavou, ale vůbec ne nepříjemnou vůní vládnoucí kuličky, byl enormní prakticky po celý rok. Mimořádný úspěch nástrahy nám jasně napověděl, že kyselině máselné právem náleží v našem sortimentu místo i v podobě úplné kolekce – i ve formě aroma a krmiva.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Sprej patří v dnešní době v řadách method feederových rybářů již mezi neodmyslitelné doplňky, proto Ti bude, pro situace, kdy chceš lovit s máslovým vnadidlem, od této chvíle k dispozici i ten

N-Butyric Spray přichází na pulty obchodů, podobně jako TORNADO Activator Spray, ve formě malé lahvičky s pumpičkou. Používá se nesmírně jednoduše: pouze z něj pumpneš přímo na krmítko, nebo nástrahu, znásobíce jejich vnadící účinek. Používej jednoznačně především u letních, teplovodních rybaček, ať už na kapry, nebo amury.

Haldorado novinky 2023
Používá se nesmírně jednoduše: zkrátka z něj stříkneš na naplněné krmítko. Hotovo!

Podobně jako ostatní členové rodiny N-Butyric, i tento přichází do obchodů ve čtyřech provedeních: Kyselina Máslová Natural (bezbarvá), Kyselina Máslová + Sýr (oranžová), Kyselina Máslová + Med (citronově žlutá) a Kyselina Máslová + Švestka (tmavě modrá). Barevné varianty vytvářejí ve vodě bledší mráček, takže působí na ryby také vizuálním stimulem.

Haldorado novinky 2023
„Máslový“ systém je kompletní!

 

 


Dále na N-Butyric Spray


 

 

Haldorádó FermentX Method Box
V teplých letních vodách jsou nesmírně populární i mléčným kvašením produkovaná krmiva FermentX. Sahá po nich stále více method feederových rybářů. Aby však byly vhodné i pro potřeby method feederového rybolovu, musíš nejprve provést několik úkonů (předrvení přes sítko, odstranění větších semínek). Právem se tedy mezi rybáři, kteří tyto produkty velmi úspěšně používali (možná mezi ně patříš i Ty), začala vynořovat otázka, proč nejsou tato vynikající vnadidla dostupná i ve formě, optimalizované výslovně pro potřeby method feederového lovu. Po takto jasně zformulovaném zákaznickém požadavku nám tedy nezbývalo nic jiného, než jí vyhovět a nabídnout toto krmivo iv takové specializované formě.

Haldorado novinky 2023
Pro method feederový lov optimalizované mléčně kvašené vnadidlo přichází do obchodů ve čtyřech FermentX příchutích

Obsah FermentX Method Boxu:

  • - 400 gramů suchého, ochuceného krmiva
  • - 100 gramů drobných, kvašených semínek
  • - 100 ml kvasené tekutiny

Návod k použití: obsah krabičky vysyp do kbelíku. Suché krmivo zalij kvašenou tekutinou a následně ho zalij identickým množstvím (1 lahvička) vody. Směs dobře promíchej a po 10-15 minutách ji prodři přes sítko. Následně můžeš ke směsi, ať už po částech, nebo najednou, přimíchat i drobná semínka. Pokud bude během procesu směs příliš suchá, podle potřeby můžeš (a vlastně také musíš) doplnit potřebnou vlhkost. Pro tento účel bude nejlepším řešením rozprašovač!

Užitečné tipy! Takto připravená směs je mimořádně čerstvá a intenzivní, velmi účinně ji budeš moci použít i na závodech. Při testech velmi dobře fungovalo i to, když jsme fermentované jídlo místo drobných semínek promíchali s rybími peletami. Velmi zvláštní kombo, ale efektivně!

Haldorado novinky 2023
Každá jedna krabička obsahuje základní krmivo, kvašené semínko a kvašenou tekutinu

FermentX Box si můžeš zakoupit ve čtyřech různých chuťových provedeních:Kvašený Betain (Tejsavas Betain), Sladký Ananas, Velký Kapr a Velký Amur

Haldorado novinky 2023
Směs se ve vodě velmi rychle a efektně otevírá, ale semínka zůstanou zaručeně v blízkosti krmítka. Skutečná method feederová směs!

Dále na FermentX Box


Haldorádó BlendeX Serum Ghost
V uplynulých letech se koncentrát BlendeX Serum vypracoval na jedno z nejpopulárnějších dochucovadel. Díky pozoruhodnému balení a jednoduché aplikaci se stalo nesmírně populárním jak v kruhu method feederových, tak i boilies rybářů. V roce 2023 dozrál čas, abychom vyhověli neustále se vyvíjejícím nárokům moderního rybolovu a požadavkům našich zákazníků, konečně zmodernizovali i dobře osvědčený přípravek BlendeX Serum.

Haldorado novinky 2023
Dobře známý produkt BlendeX Serum je od letošního roku rybářům k dispozici také v nové, revitalizované formě

BlendeX Serum Ghost – podobně jako předchůdce – umožňuje souběžné použití dvou aromat. Co se týče příchutí, tak se na jednotlivých variantách vlastně nic nezměnilo. Změny nastaly na poli vnitřního složení. Usilovali jsme o to, aby ze sebe aroma dávkovali vábivé atraktanty, stimulanty a příjemné příchutě po ještě delší dobu. Kromě toho je v případě Séra Ghost novinkou i to, že se projevuje i vizuálním efektem, jelikož tato hustá tekutina vytváří ve vodě velmi působivý mráček, barevně identický s barvou aromatického koncentrátu.
Aroma Ghost můžeš v zájmu extra vnadícího účinku dávkovat přímo na nástrahy, na nálož v krmítku, nebo PVA sáček. Kreativnímu využití extra příchuti však klade hranice jen fantazie! Samozřejmě se jedná o PVA kompatibilní materiál, proto PVA sáčky ani sítě nerozpouští.

BlendeX Serum Ghost přichází na pulty obchodů ve stejných sedmi chytlavých příchutích jako jeho předchůdce.
Dále na Blendex Serum Ghost

 

 

 

Micro Pellet – Kiwi
Lákající schopnost mikropelet je očividná. Mikropelety jsou určeny na selektivní lov větších ryb na takových vodách kde je nespočet bílích ryb. Při dopadu o vodní hladinu a pŕi klesání se nerozpadá a tak váby pouze ty ryby které se nacházejí na dně jezera. Nová řada Micro Pellet se skládá z 2 milimetrových, ochucených pelet z nichž se okamžitě začnou uvolňovat atraktanty po kontaktu s vodou přičemž dlouhodobo udrží svůj tvar.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Micro Pellet – Kiwi je nový doplněk s opravdu pozoruhodným vzhledem i aroma

Mikropelety můžeme přimíchat do krmiva a tím zvýšíme jeho lákavost. Poměr míchaní 20-40% podle toho kolik hrubých částic chceme mít v krmivu. S mikropelety můžeme zakrmit i samostatně, pomocí praku, spomb rakety nebo s kalíškem.
V letošním roce se náš sortiment rozrůstá o jednu skutečnou podivuhodnost. Je jí trpká, nasládlá, křiklavě zelená varianta kiwi, jehož efektivita se skrývá v jeho výjimečnosti.

Dále na Mikropelety - kiwi

 

 

 

Haldorádó SpéciCorn Limited Edition – Kiwi
Rodina produktů Haldorado SpéciCorn patří na našem domácím trhu již nějaký ten pátek mezi ty naprosto nejdominantnější produkty. S většinou domácích rybářů byste se mohli vsadit, že jim tam někde v tašce leží 1-2, nebo i více kelímků SpéciCornu. Během let už tyto nástrahy nejednou potvrdily, že jsou mnohem víc, než jen kousíček plastu. Svou opravdovou chytlavost dokazují hlavně na přírodních, a jiných sumečkách a jinými drobnými rybami se hemžících vodách, kde selektují větší jedinci naprosto spolehlivě!

 

 

 

Haldorado novinky 2023
SpéciCorn Limited Edition – Kiwi je opravdu inovativní novinka

Během let se paleta našich produktů rozrostla o nespočet nových nástrah, ale do tohoto dne zůstaly nejpopulárnější právě SpéciCorn a SpéciCorn Mega, tedy standardní a velká pryžová kukuřice. Ohledně vítězných barev a příchutí se však názory našich zákazníků rozcházejí. Dostali jsme řadu připomínek a doporučení, ze kterých si stačilo „pouze“ povybírat ty nejlepší. Selekci následovaly testy a celá řada zkušebních rybaření, zatímco zbylo dohromady 6 variant:
- Jahodový Jogurt (citronově žlutá + červená)
- Tutti Frutti (citronově žlutá + růžová)
- Kiwi (citronově žlutá + zelená)
- Mango (citronově žlutá + oranžová)
- Medová Pálenka (citronově žlutá + oranžová)
- Krill (citronově žlutá + hnědá)

Je velmi důležité, že všechny varianty obsahují základní, žlutou kukuřici, ke které jsme vždy vybrali barvu, která byla podle nás nejchytlavější. Vedle barvy a příchuti byly předmětem dalších argumentů i rozměry nástrah. Malé, nebo Mega? Neuměli jsme se rozhodnout, proto jsme dali do každého kelímku z obou. Takto může rybář přizpůsobit apetitu ryb i velikost. Společně s libovolným variováním barev to otevírá cestu bohatému experimentování. V jednom kelímku najdeš ne 10, ale 16 zrníček kukuřice. 8 z nich jsou zrníčka SpéciCorn normální velikosti a 8 větší SpéciCorn Mega.

Haldorado novinky 2023
Ze sortimentu jsme vyřadili variantu Punč-Citrón, která se v loňském roce ukázala být tím nejslabším článkem. Na jeho místo jsme zařadili Kiwi

Ale proč jsme vlastně označili tuto rodinu jako Limited Edition, tedy jako limitovanou edici? Naší představou je, že část těchto výrobků budeme prodávat teprve letos a v následujících letech je nahradíme novými variantami, novými příchutěmi. Tři příchutě, které podají v tomto roce nejhorší výkon, ať už jsou podle nás jakkoli chytlavé, nemilosrdně vyřadíme a nahradíme je novými. V tomto případě jsme ze sortimentu vyřadili variantu Punč-Citrón, která se v loňském roce ukázala být tím nejslabším článkem. Na jeho místo jsme zařadili Kiwi.

Haldorado novinky 2023
Při představování kaprařských novinek mi i tentokrát pomáhali dva znamenití členové mužstva Haldorado Carp Team Tamás Haskó a Péter Rokolya

Dále na Specicorn - Kiwi

 

 

 

Rodina produktov Haldorádó MONSTER termékcsalád
Pokud se dá o členech rodiny produktů MONSTER říci jedna věc, tak to určitě není to, že by byly známy pro příjemnou, lidskému nosu lahodící vůni. Co se o nich však říct určitě dá je, že jejich chytlavost je nezpochybnitelná! Vedle nástrah a krmných pelet najdeš tuto rodinu produktů v naší nabídce zastoupenou i ve formě doplňkových aromat.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Těmto nevšedním novinkám vděčím za nejednu obrovskou rybu!

 

 

 

MONSTER Pellet Box
MONSTER Pellet Box V dnešní době jsou v případě cílené kaprariny vnadidlem číslo jedna pelety. V naší nabídce naleznete opravdu širokou paletu pelet, nejrůznějšího složení a nutričního obsahu, jak naturální, tak i různě aromatizované varianty. Něco, co byste však do teď hledali marně je MONSTER Pellet Box! Čím je tak výjimečný?

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Silným dálkovým vnadícím efektem vládnoucí mistrovské mixy, optimalizované výslovně pro potřeby cílevědomého lovu na velké ryby

Možná i ty velmi dobře znáš takové, především z boilies lovu velmi dobře známé, pro lidský nos nepříjemné příměsi jako krevní moučka, jaterní moučka, nejrůznější rybí moučky a různá štiplavá koření. Inu, MONSTER Pellet Boxy obsahují právě takové věcičky, které, navzdory velmi nepříjemné „vůni“, vládnou extrémně silným dálkovým vnadícím účinkům, hlavně na urostlé kapry. Tyto smradlavé, avšak výjimečně vysokým nutričním obsahem vládnoucí pokrmy Ti budou dostupné ve čtyřech provedeních. Kromě peletové směsi najdeš v krabičce i 100 ml aromatizované tekutiny, což je k naměkčení peletových semínek právě dostačující množství. Použití Boxů je nesmírně jednoduché: 100 ml tekutiny z krabičky jednoduše naliješ na peletový mix, dobře promícháš a po 10 minutovém odpočinku výslednou směs nacpeš do krmítka. O zbytek se postarají ryby!

Haldorado novinky 2023
Ke každému peletovému mixu patří i 100 ml tekutiny, ba co víc, varianta Játra & Krev obsahuje také krevní moučku!
Haldorado novinky 2023
Tato rodina produktů bude ideální volbou jak pro method feederový, taj i boiles lov

MONSTER Pellet Box - Hot Mango
Mangová příchuť je v rybolovu velmi dobře známým chuťovým vesmírem, v naší nabídce najdeš několik chytlavých nástrah, nebo doplňkových aromat, které se pyšní příchutí tohoto exotického ovoce. Sladký základ je přítomen i zde, avšak, poněkud neobvyklým způsobem, dostal v tomto případě štiplavou, kořeněnou příchuť. Výsledek je šokující, avšak mimořádně chytlavý!

MONSTER Pellet Box - Červený Losos
Lososa už máme na paletě ve formě více krmiv a nástrah a od letošního roku Ti bude k dispozici již iv provedení Pellet Box. Výslovně doporučujeme na rybaření ve studené vodě, popřípadě na cílený lov na jesetera!

MONSTER Pellet Box - Játra & Krev
Nejsmradlavější a zároveň nejmarkantnější člen celé rodiny. Extrémně vysoký obsah bílkovin, který ještě dodatečně stupňujeme také pomocí malého sáčku krevní moučky. Tu je nejlepší přimíchat k mixu teprve tehdy, když jsou peletová semínka již naměknutá. S touto směsí máme tu zkušenost, že, co do počtu, se od ní nevyplatí čekat velký nával ryb, ale ty největší z okolí zaručeně posbírá, to je nepopiratelné!

MONSTER Pellet Box - Kalmar & Borůvka
V rámci kaprařiny cílené na velké jedince patří sépie mezi naprosto nejpopulárnější příchutě. Borůvka v tomto případě sépiovou příchuť poněkud zjemňuje, tyto dva chuťové vesmíry se k sobě opravdu perfektně hodí. Pomocí této peletové směsi s touto příchutí lze ulovit snad nejvyšší počet kaprů na prakticky kterémkoli jezeře

Dále na Monster Pellet Box

 

 

 

MONSTER Pop Up Method 9, 11 mm
Vysokou vztlakovou silou vládnoucí, plovoucí (Pop Up) nástrahy, které budou zcela jistě vyžadovat větší, masitější háček a hrubší nástrahový osten. Důvod je velmi jednoduchý: tohle nejsou nástrahy pro drobné rybičky! Cílem je jednoznačně selekce větších ryb, pro jejichž bezpečné ulovení budeš v každém případě potřebovat větší háček. Velkým vztlakem vládnoucí nástraha perfektně vybalancuje i větší háček, vytvoří perfektní způsob prezentace nástrahy pro velké ryby.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Velkým vztlakem vládnoucí nástraha na velké ryby

V kelímku MONSTER Pop Up Method najdeš 9 a 11 mmové kuličky. Vedle míchané příchuti jsou kuličky charakteristické také kombinací dvou barev, proto jsou velmi výrazné i na tmavším krmivu nebo peletovém základě.
Nástraha přichází do obchodů ve čtyřech chuťových provedeních: Játra & Krev (hnědá + červená), Sépie & Borůvka (růžová + černá), Červený Losos (žlutá + červená) a Hot Mango (oranžová + bílá).

Haldorado novinky 2023
Kromě silného aroma na sebe tyto nástrahy poutají pozornost i výraznou, dělenou barvou

V kelímku MONSTER Pop Up Big Carp najdeš 13 a 17 mmové kuličky. Vedle míchané příchuti jsou kuličky charakteristické i kombinací dvou barev, proto jsou velmi výrazné i na tmavším základě nebo peletovém či boilies krmivu.
Nástraha přichází do obchodů ve čtyřech chuťových provedeních: Játra & Krev (hnědá + červená), Sépie & Borůvka (růžová + černá), Červený Losos (žlutá + červená) a Hot Mango (oranžová + bílá).

Haldorado novinky 2023
Větší varianty jsou velmi účinné kaprařské nástrahy i sami o sobě, ale...
Haldorado novinky 2023
...jsou vhodné i pro nadlehčení nástrahových kombinací

Dále na Monster Pop Up Boilies

 

 

 

MONSTER Magnum 20 mm
MONSTER Magnum v sobě spojuje všechny výhody rozpustných a vařených nástrah, jelikož se jedná o nástrahu, jejíž jádro je vařené, avšak vnější vrstva je rozpustná! Vnitřní 14 mm jádro je vařené, tvrdé a nerozpouští se. Jedná se v podstatě o korkovým melivém nadlehčenou nástrahu. Tloušťka vnější vrstvy činí 6 milimetrů, jedná se o rozpustný plášť, který ze sebe přímo chrlí vábivé atraktanty. Vnitřní vrstva vydrží třeba 72 hodin, zatímco vnější plášť se (v závislosti na teplotě vody) rozpustí za 2-3 hodiny.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
MONSTER Magnum je speciální nástraha určená pro velké ryby

Velmi atraktivní, mimořádně úderná nástraha, kterou můžeš poslat do akce jak u příležitosti krátkých method feederových rybaček, tak i boilies rybaček cílených výslovně na velké ryby. Výslovně ji doporučujeme pro lov prozíravých, opatrných, kapitálních matuzalemů na velkému tlaku rybářů vystavených jezerech, ale při našich testech se nástraha ukázala být až překvapivě účinná i při lovu na divokých vodách. Jednou větou, vyselektuje a vychytá všechny kapry z okolí!

Haldorado novinky 2023
Vnitřní 14 mm jádro nástrah Magnum je vařené, tvrdé a nerozpouští se. Jedná se v podstatě o korkovým melivém nadlehčenou nástrahu. Tloušťka vnější vrstvy činí 6 milimetrů, jedná se o rozpustný plášť, který ze sebe přímo chrlí vábivé atraktanty.
Haldorado novinky 2023
Průběh rozpouštění

Na výběr máš ze čtyř chytlavých variant: Játra & Krev - jádro je červené, rozpustný obal je hnědý. Sépie & Borůvka - jádro je černé, rozpustný obal je růžový. Červený Losos - jádro je tmavě hnědé, rozpustný obal je bordó. Hot Mango - jádro je oranžové, rozpustný obal je bílý.

Haldorado novinky 2023
Na výběr máš ze čtyř chytlavých variant:
Haldorado novinky 2023
Tyto nástrahy se již osvědčily na mnoha „velkorybářských“ vodních plochách po celé Evropě!

Dále na Monster Magnum Boilies

 

 

 

MONSTER Gel Booster
Smradlavý, kořeněný chuťový vesmír prezentující rodina produktů MONSTER přichází také ve formě doplňkového aroma. Jedná se o hustou tekutinu, která je kompatibilní s PVA materiálem, dobrá volba jak pro method feederový, tak i boilie rybolov. Pozoruhodnou vlastností tohoto produktu je, že se nejedná pouze o jednoduché aroma, ale o směs přirozených výtažků, která překypuje hodnotnými živinami a stimulanty.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Rodinu produktů MONSTER kompletuje tato silně markantní rodina aroma

Používá se mimořádně jednoduše. Jediným stisknutím dávkovače dostaneš aroma přímo na krmítko nebo do PVA sáčku. Jelikož se jedná o husté, koncentrované aroma, svůj účinek naplno projeví na dně, kde zůstane v blízkosti pelet nebo krmiva a neustále bude po okolí šířit vábivé atraktanty.
Na výběr máš ze čtyř chytlavých variant: Játra & Krev vládne brutálně silnou jaterní a krevní příchutí, barva je krvavě červená. Sépie & Borůvka vládne intenzivní sépiovou a borůvkovou příchutí a aroma, barva je růžová. Červený Losos vládne silnou rybí, lososovou příchutí a aroma, barva je červená. Hot Mango vládne štiplavou, mangovou příchutí a aroma, barva je oranžová.

Haldorado novinky 2023
Gel Booster je v nabídce dostupný ve všech čtyřech příchutích

Dále na Monster Booster Gel

 

 

 

Rodina produktov Haldorádó Big Feed
Produkty s označením Haldorádó Big Feed jsou určeny pro velkoplošné krmné kampaně za účelem přilákání čím více ryb. Z těchto produktů si rybář může s sebou vzít na vícedenní rybačky větší množství a v peněžence stále zůstanou peníze, neboť tyto produkty se dají koupit za přijatelnou cenu. Ať Vám ceny těchto produktů nelžou, stále se jedná a produkt, který je vyroben z kvalitních materiálů a při výrobě jsou použity i kvalitní aromata, o kterých se můžete přesvědčit, když otevřete obal.

 

 

 

C6 Pellet – Kiwi
Rodina Big Feed C6 Pellet od Haldorado nabízí množství skvělých řešení ať už na vytvoření nebo doplnění základního zakrmení, a také na obohacení samotné směsi v krmítku. Průměr peletových zrníček je 6 mm, vládnou hustou, kompaktní texturou, ve vodě však pěkně naměknou, avšak po celou dobu ze sebe chrlí vábivé aroma. Na pulty přicházejí v ekonomicky velmi příznivých vybaveních 0,9 a 2,5 kg, pomocí kterých se dá krmení vyřešit hravě na kratších, ale i delších túrách.
Takto je již nabízíme v 7 vítězných příchutích, jako produkty C21 Boilie, tak i C6 Pellet, takže si zaručeně najdeš vhodnou alternativu do absolutně každého období: Jahoda & Ananas, Divoký Kapr, Sépie, Kořenitá Klobása, Česnek & Madle, resp. Amur a Tygří Ořechy.. Od roku 2023 v nabídke je nový příchuť Kiwi.

Haldorado novinky 2023
Nový C6 pellet a C21 boilies jsou pozoruhodné jak příchutí, tak vzhledem

C21 Boilie – Kiwi
Haldorado C21 Boilie se vyplatí používat, když jdeš výslovně po velkých kaprech. Z vysoce kvalitních materiálů vyrobené boilies vládnou velikostí 21 milimetrů. Zakoupit si je můžeš v 0,8 a 2,5 kg, resp. po NOVÉM už i 1 kg vybavení, které doplňují chuťově identická 100 mililitru lahvička aromata + praktické kbelík. . Pomocí takového příslušenství hravě vyřešíš krmení na kratších, ale i delších túrách. Velmi důležitou, a hlavně výhodnou vlastností této nástrahy je, že jde o "Long Life" variantu, což jsou vařené boilies, které v závislosti na teplotě vydrží ve vodě až 48 hodin.
Takto je již nabízíme v 7 vítězných příchutích, jako produkty C21 Boilie, tak i C6 Pellet, takže si zaručeně najdeš vhodnou alternativu do absolutně každého období: Jahoda & Ananas, Divoký Kapr, Sépie, Kořenitá Klobása, Česnek & Madle, resp. Amur a Tygří Ořechy. Od roku 2023 Kiwi.

Haldorado novinky 2023
Produkty Big Feed jsou v naší nabídce, vedle velmi populárního 800 gramového balení, dostupné i v 2500 gramovém balení

Dále na Big Feed

 

 

 

Haldorádó SpéciAdditive – Kiwi
Přídavné látky SpéciAdditive od Haldorado nejsou žádné umělé aroma. Jedná se o přirozené rostlinné nebo živočišné extrakty, které mají na rybí apetit prokazatelně blahodárný účinek. Ryby je zkrátka milují. Působí velmi dobře i ve studené vodě, obsahují stopové prvky, vitamíny a minerální látky, kterých mají ryby zpravidla nedostatek, proto jsou k těmto aromatům přímo instinktivně přitahovány. Můžeš je používat na dochucování krmiv, stick mixů, ale stejně tak i na zintenzivnění účinku pelet, semínek a boilies kuliček.

 

 

 

Kiwi patří mezi přední aroma sortimentu Haldorado pro rok 2023, setkáme se s ní ve více produktech. Jsme přesvědčeni, že po mimořádně chytlavých příchutích, jako jsou jahoda, ananas a mango, jsme identifikovali další, extrémně úderné aroma! Kivi je velmi příjemně vonící, hustá tekutina, kterou si zaručeně oblíbí všechny kapry a amury (a také rybáři) se sladkým zubem! Tajemství její chytlavosti se skrývá v její výjimečnosti.

Haldorado novinky 2023
SpéciAdditive Kiwi je velmi příjemně vonící, hustá tekutina, kterou si zaručeně oblíbí všechny kapry a amury (a také rybáři) se sladkým zubem!

Dále na Speciadditive - Kiwi

 

 

 

Haldorádó Hi-Vis Tiger
Tygří ořechy patří již nějaký pátek mezi nejpopulárnější a nejchytlavější kaprařská a amurová vnadidla, ať už mluvíme o navykacím krmení, nebo nástrahách. V tomto případě jsme něco nového přinesli na druhém zmiňovaném poli.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Při nástraze Hi-Vis Tiger si můžeš vybrat ze 4 barev a chuťových variant

Haldorado Hi-Vis Tiger Tyto nástrahové tygří ořechy se na dně vyjímají nejen mimořádně intenzivní příchutí a aroma, ale i „High Visual“ charakteristikou, tedy vysokým vizuálním stimulem, jinými slovy, perfektní viditelností, díky které budou na dně nebo krmivovém koberečku, pěkně vyčnívat. Pomocí nové, revoluční technologie se nám podařilo zrníčka zbarvit, resp. ochutit takovým způsobem, že ty ze sebe budou chutné, vábivé aroma chrlit i po několika dnech. Pokud prolomíš zrníčka na polovinu, můžeš vidět, že jsou zbarvená a ochucená po celém jejich průřezu, ne jen po vnějším obvodu. Velmi chytlavá, přirozená nástraha, kterou můžeš použít prakticky všude, ať už při lovu na kapry, nebo amury.
Při nástraze Hi-Vis Tiger si můžeš vybrat ze 4 barev a příchutí: Ananas + Banán (žlutá), Velký Kapr (bordó), Mango (oranžová) a Kiwi (zelená).

 

 


Dále na Tiger Hi-Vis produkty

 

 

 

 

 

Bižuterie
Jak už to máme ve zvyku, každý rok přineseme nějaké novinky i na poli užitečné bižuterie. Vedle několika opravdu aktuálních krmítek, přicházejí do sortimentu novinky iv řadách populárních návazců SpéciMethod Rig.

 

 

 

 

 

 

Haldorádó Feeding Method
Novým mezinárodním pravidlům vyhovující method feederové krmítko, které je díky svému provedení dokonale vhodné pro krmení i pro zanášení velkého množství krmiva. Pro tento účel posloužilo jako dobrý základ naše krmítko Method Flat FeederDvě krajní žebírka jsme posílili a kromě toho dostalo nové krmítko ještě jedno střední, podélné žebírko, které je zdeformovat ručně prakticky nemožné. Tři žebírka zajišťují dostatečnou stabilitu, díky čemuž krmivo nebo peletový mix z krmítka nevypadne ani při těch nejdynamičtějších náhodech. Pro zakoupení je dostupné ve třech velikostech:30 g, 50 g, 70 g. Nejtěžším krmítkem můžeš lehce domluvit i do vzdálenosti kolem 100 metrů!

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Toto výslovně pro základní zakrmení určené krmítko maximálně vyhovuje všem mezinárodním soutěžním předpisům
Haldorado novinky 2023
Na Method Feederovém Mistrovství Světa v roce 2022 zažilo toto krmítko už i bojové nasazení

Dále na Feeding Method

 

 

 

Haldorádó Alcatraz River
Říční krmítko se zcela novou koncepcí, které sleduje v principu dva cíle:
Při lovu na mreny, co možno nejdelší dobu udržet lepené kostnáče a podle možností dávkovat vrtící se červy pozvolna a rovnoměrně. Dobře víme, že běžná, válečková krmítka se se svým obsahem často rozloučí až příliš rychle a vysypou jej prakticky v jedné dávce. Toto nové krmítko ze sebe kostnáče dávkuje po podstatně delší dobu, i po 30-60 minut, dokud do jeho blízkosti nedorazí nějaká opatrná mrena!

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Alcatraz je říční krmítko se zcela novou koncepcí

2. U říčních rybaček zaměřených na velké ryby musíme často nechat montáž ve vodě i několik hodin, věříc, že vytoužený kapitální kapr, nebo amur, dříve či později dorazí. Žádné tříminutové nahazování, žádné nepřetržité plácání! Nástraha si na rybu zaručeně počká, ať už je jí leccos, sporné ale je, zda ryba na ta 1-2 zrnka natrefí. Pravděpodobně ne. . . S mnohem větší pravděpodobností natrefí v tekoucí vodě ryba na naši nástrahu tehdy, bude-li v její blízkosti chutnými, vábivými sousty k prasknutí překypující krmítko, jehož obsah ryby do blízkosti nástrahy přiláká. Běžná říční krmítka jsou schopna pojmout i to nejlepivější, nejlépe držící krmivo tak maximálně jednu hodinu. Naproti tomu, pokud naplníš hrubozrnnější krmivo do tohoto krmítka, můžeš ho nechat ve vodě prakticky jakkoli dlouho, z toho prostě nedokáže „ujít“. Dokonce nejednou se stane, že urostlé ryby se snaží pokrm ukrást přímo z krmítka, o čemž vypovídají ohyby špičky a jemné šťouchnutí. . . v následující chvíli se ozve brzda navijáku a špička se začne třískat o hladinu. Díky tomuto krmítku, dokud montáž z vody dobrovolně nevytáhneme, zůstane v okolí nástrahy zaručeně dostatek vnadítka.

Haldorado novinky 2023
Z Alcatrazu není úniku!

Prodloužené šrouby na spodku krmítka se postarají, aby krmítko zůstalo stát na místě i v nejrychlejší řece.
Velkosti: 115 g, 140 g, 170 g, 200 g, 240 g, 270 g

Dále na Alcatraz

 

 

 

Haldorádó Deep Sonar

Pokračujte ve čtení dalších článcích
Dále na články
Články a videá o lov na feeder
Nové video od Gábora Siposa vám představuje techniky a strategie pro jarní rybolov na velké vzdálenosti pomocí metody feeder. Gábor ukazuje, jak správně nastavit vybavení, včetně volby krmítka a návna...
Číst dál
Nový díl method feeder škola o jarní rybolov ...
Číst dál
Jsme šťastní, že v zemi máme mnoho vodních ploch, kde můžeme s metodou dlouhého předvádění skvěle lovit, ať už na cejny nebo kapry. Mezi tyto vody patří také rameno Ráckeve Dunaje, které poskytuje úža...
Číst dál
Na skoro jarním rybaření si mnozí vybírají jezírka o malé rozloze, protože jejich rychlé oteplování podporuje chuť kaprů k záběru. Rybolov na těchto vodách se nejeví jako složitý úkol, protože ani vzd...
Číst dál
Populární články
Rád bych se s Vámi rybáři podělil o své zkušenosti s lovem na velké vzdálenosti s feeder pruty protože se tato technika v posledních letech stává stále populárnější. Doufám že moje rady...
Číst dál
V 2017 se rodina navijáků TEAM FEEDER výrazně rozrostla a dosud osamocený SPRO Team Feeder Special LCS 550M dostal čtyři nové sourozence. Za tu dobu se už s nimi stihly seznámit tisíce rybářů a používají je s velkou ...
Číst dál
Nová rodina prutů By Döme TEAM FEEDER Master, přicházející na pulty obchodů v roce 2022, je vlastně novou, vynovenou, vylepšenou verzí již dobře známé, velmi populární série feederových prutů By Döme ...
Číst dál
Po více než 40 leté kariéře v rybolovu, by mě nikdy nenapadlo, že napíšu následující větu, ale je to 100% pravda: NIKDY předtím jsem za jeden rok nenasbíral více zkušeností, hlavně co se týká specializace lovu velkých...
Číst dál
Značky:

Zanechat komentář

Captcha


Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×