Haldorado novinky 2019
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Haldorado novinky 2019

Přečetli: 30095

Opět uplynul další rok. Zase jsme o něco starší, ale co je ještě důležitější, i mnohem otrlejší a daleko ostřílenější. Během uplynulého roku nás potkalo jak mnoho zážitků, tak i nejedno zklamání. Co však mají společné je, že oba případy v sobě skrývají potenciál pro získání nových poznatků a zkušeností. Poučit se z vítězství nebo právě prohry a tím můžeme dále zvelebovat své schopnosti, což v našem případě znamená, že Vám budeme schopni nabídnout ještě kvalitnější produkty. Vše, co jsme jako tým Haldorádo společně přežili, všechny zážitky, poznatky a zkušenosti se zhmotnily v produktech, které Vám nyní na následujících řádcích, jakožto i v krátkém filmu, představíme!

Jak jste si už minulé roky mohli zvyknout, každý leden probouzíme závoj z množství vzrušujících inovací, které jsou následně nabídnuty na pultech a ve web shopu celé široké veřejnosti. Do nové sezóny jsme si připravili spoustu pozoruhodných a jedinečných novinek, určených jak pro feederové rybáře, tak i pro milovníky velkých kaprů, kteří mají za cíl ještě více zpříjemnit hodiny nebo dny strávené na břehu a postarat se o ještě více úlovků. Podívejme se tedy, co skrývá  rok 2019!

haldorado novinky 2019Rok 2018 byl rokem enormních úspěchů na poli rybářských soutěží. Úspěšnější rok jako tento, jsme s Gáborem ještě nikdy neuzavřeli!

Haldorádó Gold Feeder

Mezi krmivy Haldorádó Gold Feeder najdeme 4 různé druhy. Tato krmiva namíchal a vyvíjel v první řadě Gábor Döme a Gábor Sipos. Tato krmiva již potvrdila své kvality na nesčetných domácích, ale i mezinárodních rybářských závodech. Používají se hlavně v takových situacích, kdy jsou ryby velmi plaché a obezřetné a potravu přijímají pouze minimálně.

haldorado novinky 2019
Produktová řada krmiv Haldorádó Gold Feeder je výsledkem usilovné práce Haldorádó Feeder Týmu (v první řadě Gábora Sipos a mě)
haldorado novinky 2019
Rodina se v roce 2019 rozrostla o dva nové členy, kterými jsou N-Butyric Carp a Master Fish

Gold Feeder - N-Butyric Carp

Tento druh krmiva byl poprvé použit v roce 2018 na závodě Method Feeder Státní mistrovství. Pomocí tohoto krmiva se oba dva členové Haldorádó Feeder Teamu vybojovali na špičku mezi závodníky. Gábor Döme si v prvním kole obsadil 1.místo a ve finále si vybojoval 5.místo a jeho kamarád Gábor Sipos si v prvním kole vybojoval 2.místo a ve finále vyhrál absolutní první místo a stal se tak Mistrem Maďarského Method Feeder závodu. V čem spočívá síla tohoto krmiva? Krmivo má razantní vůni, která připomíná kyselinu máslovou. Má světlou barvu a komplexní složení, které ale nenasytí ryby. Nejlepší je použít tuto směs v létě. Krmivo má homogenní složení, středně lepivé vlastnosti, rychle působí, všechny komponenty jsou těžké a zůstávají u dna, vyznačuje se intenzivní chutí, která láká ryby na místo zakrmení. V teplých letních měsících se toto krmivo osvědčilo i při lovu Amur.

haldorado novinky 2019
N-Butyric Carp dosahoval během testovacího období absolutně fantastické výsledky
haldorado novinky 2019
Toto methodové jídlo přispělo nemalou mírou ke skutečnosti, že zlatou medaili na mistrovství Maďarska pověsili na krk právě kolegovi Gáboru Siposovi
haldorado novinky 2019
N-Butyric Carp je různorodě zrnitá, ale homogenní směs
haldorado novinky 2019
Po přiměřeném navlhčení a předrcení se dá s krmivem velmi dobře pracovat. Není však lepkavé!
haldorado novinky 2019
Krmivo N-Butyric Carp je možné do plnítka natisknout pořádně silně i ručně, protože narozdíl od pudrově jemných krmiv se zcela nezahustí, ale zachová si určitou tvarovatelnost. Proto z formičky následně velmi snadno vyklouzne
haldorado novinky 2019
Díky tomu se knedlík nerozpadne, i kdybychom bychom narvali krmivo do formičky jakkoli silně. Po příchodu do vody se bleskurychle rozpouští, následně se rozptýlí
haldorado novinky 2019
V prvních pár sekundách po dopadu začnou lehká zrníčka stoupat, pak pracuje N-Butyric Carp již výhradně na dně
haldorado novinky 2019
Kapři se pro tento intenzivně chutnající, aromatický pokrm jdou zbláznit
haldorado novinky 2019
Pokud je v okolí našeho stanoviště i nějaký amur, toto krmivo zaručeně vzbudí zájem i u něj

Mimořádně účinné je i při lovu amurů! Jeho účinnost se nejlépe projevuje na teplé vodě, ba co víc, čím je voda teplejší, tím roste i jeho vnadící účinek. Ať už se jedná o soutěžní nebo rekreační lov, na letní rybačky bychom v nabídce Haldoráda hledali lepší krmivo jen těžko! 

Dále na: Gold Feeder - N-Butyric Carp

Gold Feeder - Master Fish

Toto krmivo má nejkomplexnější složení ze všech našich krmiv, které jsou speciálně namíchané pro soutěžní rybolov. Má takové komplexní složení, kterému nemohou odolat ani ty nejopatrnější ryby. Krmivo je ideální při lovu kaprů, karasů, cejnů. Sestává se z těch nejkvalitnějších surovin s přidáním rybích mouček, čerstvě pražených olejnatých semen, mletých sušenek, fluo vloček, a ještě mnoho dalších tajných komponentů. Během vývoje a míchání tohoto krmiva se do směsi dostaly pouze čerstvé, přirozené, natural komponenty bez přidání syntetických aromat nebo barviv. Pro ryby je toto krmivo lehce stravitelné, nezasytí je. Vyznačuje se výjimečnou vůní i chutí. Při ochutnání je cítit nejprve sladká následně slaná a na závěr rybí chuť. Toto krmivo doporučujeme použít v takových situacích kdy je na vodu vyvíjen velký rybářský tlak a ryby nejeví pozornost o naše nástrahy, jsou letargické nebo při rybářských závodů. Na jedno kilo krmiva je potřeba postupně přilévat 4-5 dcl vody a pořádně rozmíchat a vůbec tam netřeba přidávat další věci.

haldorado novinky 2019
Gold Feeder Master Fish patří mezi nejvydatnější položky naší palety, vyvinutý výslovně pro soutěžní lov

Dále na: Gold Feeder - Master Fish

Haldorádó Fluo Method Wafter

Dostali jsme mnoho postřehů a žádostí ohledně toho, že mnozí by rádi používali naše nejpopulárnější a nejprodávanější nástrahy Rozpustné Plovoucí Fluo Pelety i k jemnému methodovému lovu, pokud by byly dostupné také v menší velikosti, resp. s menší vztlakovou silou. (Ačkoli mnozí si dokázali pomoci i sami tak, že původní nástrahu ostrouhali na zcela malou.) Na základě těchto požadavků jsme vytvořili dalšího člena naší rozrůstající se palety, který dostal jméno Fluo Method Wafter.

haldorado novinky 2019
V roce 2019 vstupujeme na trh také s úplně zbrusu novou, výslovně k jemnému methodovému lovu určenou nástrahou, Fluo Method Wafter

Jak vypovídá i název, nejde o pop-up , ale wafter nástrahu. Znamená to, že sama o sobě se ve vodě vznáší, avšak háček nebo nástrahový osten od dna neodlepí. Rovněž se nesnaží "vyprostit z knedlíku", namísto toho leží v krmítku prakticky ve stavu beztíže , díky čemuž ji ryba dokáže vsrknout se stejnou lehkostí jako kdyby plavala. Druhým charakteristickým rysem této malé pelety je, že se neustále rozpouští . Díky tomu vypustí aroma mnohem dynamičtěji, v důsledku čehož na ni ryba rychleji natrefí. Fluo Method Wafter se dostává do oběhu v 8 mm-ové verzi a v šesti příchutích . Příchutě se shodují s příchutěmi výchozích rozpustných Plovoucích Fluo pelet.

haldorado novinky 2019
Fluo Method Wafter nástrahy mají přesně totožnou konzistenci jako jejich předchůdci, proto se nejlépe prezentují na nástrahovém ostnu, zcela specificky, na Fine ostnu
haldorado novinky 2019
Drobná nástraha se rozpouští, proto začne vnější povrch hned po příchodu do vody měknout a postupně se oddělovat
haldorado novinky 2019
Rodina produktů Fluo Method Wafter přichází na pulty ve stejných šesti příchutích jako výchozí Rozpustné Plovoucí Fluo Pelety

Rodina Fluo Method Wafter v šesti dostupných příchutích:

Dále na Fluo Method Wafters

 

Haldorádó Rozpustné Plovoucí Fluo Pelety - Brutální Pečeň

Od roku 2019 se rozšiřuje rodina Rozpustných Plovoucích Fluo Pelet o dalšího člena, kterým není nikdo jiný než Brutální Pečeň . Proč padla naše volba právě na tuto příchuť? Během minulých let nám zkušenosti s více příchutěmi jednoznačně potvrdily, že řada vnadidel Brutální Pečeň se může pyšnit titulem nejlepší chuťové linie pro lov velkých ryb. Proto nebylo vůbec jisté, že nutně potřebujeme mít ve své nabídce i tuto opravdovou "velkokaprářskou" nástrahu. Tady je!

haldorado novinky 2019
Ani Feederoví rybáři zaměřující se na velké ryby nezůstanou v roce 2019 bez novinek, protože jsme si pro ně připravili Rozpustné Plovoucí Fluo Pelety - Brutální Pečeň!
haldorado novinky 2019
Odpovědnost za vývoj tohoto produktu na sebe vzal náš odborník na velké ryby, Tamás Putz

Podobně jako v případě již existujících verzí, i tuto novinku najdeme v krabičce ve dvou velikostech, a to ve 12 a 16 milimetrové verzi. Obě verze disponují mírnou, tak trochu "feederovou" vztlakovou silou, díky čemuž nebudeme potřebovat na precizní vybalancování nástrahy a na její optimální prezentaci příliš velký háček, nebo osten. Podobně jako ostatní produkty z řady Brutální Pečeň, i nástraha vládne neskutečně silnou, čichovým buňkám atakující aroma, což ji v sérii našich nejpopulárnějších peletových nástrah pasuje při lovu velkých ryb za okamžitého žolíka.

haldorado novinky 2019
Nejpopulárnější a nejúspěšnější rodina Haldorádó nástrah, Rozpustné Plovoucí Fluo Pelety, se rozšiřuje o dalšího člena už do celkového počtu 6
haldorado novinky 2019
Rozpustné Plovoucí Fluo Pelety - Brutální Pečeň - nástraha, které je při lovu velkých kaprů opravdovým žolíkem!
haldorado novinky 2019
Nejrychlejší a zároveň nejjednodušší způsob prezentace, který k této nástraze doporučujeme, je nabídnutí na nástrahovém ostnu
haldorado novinky 2019
Jinou preferovanou alternativou může být dvojitý systém uvázán na návazci, který poskytuje skvělou příležitost na kombinace s jinak ochucenými nebo zbarvenými nástrahami!
haldorado novinky 2019
Takového kapra ještě nevymysleli, který by dokázal odolat této barevné a chuťové bombě!
haldorado novinky 2019
Tamás Putz vděčí za svůj loňský kaprařský rekord právě této nástraze

Dále na Haldorado Fluo Rozpustný Pelet - Brutal Liver

K dalším informacím o tomto produktu se dostanete ve filmu „Lov kapra ve studené vodě - Očarovaný velkými kapry 2.”.

Haldorádó Ready Method – Chili

V roce 2018 jsme uvedli na rybářský trh novou řadu krmiv s názvem Ready Method. Tato krmiva se lišila od ostatních krmiv tím, že už byla balena ve vlhčeném stavu a rybáři zůstalo pouze otevřít obal, vysypat krmivo na síto a protlačit přes něj do plastového kbelíku a krmivo bylo hotové k použití. Na každém obalu bylo označeno, na které období je krmivo určeno. Mezi těmito krmivy se najdou takové, které jsou určeny do studené vody, která má pod 16 stupňů Celsia a tato krmiva jsou Winter a Spring (Zima a Jaro). Tato krmiva obsahují přírodní alkohol a výborně pracují i v ledové vodě.

Najdou se tu i krmiva, která jsou určena na letní rybačky, když má teplota vody nad 20 stupňů Celsia a tato krmiva jsou Tropicana a Fusion. Tyto dva druhy krmiv obsahují značné množství kyseliny mléčné, které výborně láká ryby v letních měsících. Celoročními krmivy jsou Pysti a Braun, které obsahují i rybí moučky. V roce 2019 se mezi těmito krmivy objeví krmivo s názvem Chilli. Toto krmivo, jak již název napovídá je pikantní, kořeněné a je celoročně účinné. Krmivo obsahuje přírodní kapsaicin, který je vlastně výtažek ze pálivé papriky.

haldorado novinky 2019
Sortiment jedinečných, kompletních, předvlhčených krmiv Ready Method se od roku 2019 rozrůstá o silně kořeněnou, štiplavou variantu s názvem Chilli
haldorado novinky 2019
Do této chvíle chybělo v rodině jedno silně kořeněné, pálivé jídlo, které má potenciál být stejně chytlavé v létě i v zimě. Více už nechybí.

Dále na: Ready Method - Chili

Haldorádó Ready Method Pellet

Ready Method Pelety jsou již v obalu ve vlhčeném stavu a rybář tyto peletky po otevření obalu může ihned použít. Používají se hlavně při lovu method technikou, ale mohou se s nimi naplnit i PVA punčochy. Vyrábějí se v 7 příchutích, a to přesně v těch jakož i krmiva Ready Method. Na obalu najdete i to, která příchuť je vhodná pro dané období.

haldorado novinky 2019
Série Ready Method Pellet patří mezi naše nejpozoruhodnější a nejchytlavější novinky
haldorado novinky 2019
Na jejím vývoji se znalostmi a zkušenostmi se spolupodílel každý člen našeho týmu!

400 gramové balení vystačí na krátkou rybačku, například jedno Balení vystačí, abyste své method krmítka naplnili přibližně 20krát nebo stačí na 10–15 ks PVA. Pokud se Vám náhodou stane, že celé balení pelet nespotřebujete, tak pytlík zavřete a vložíte do lednice a takovýmto způsobem Vám to vydrží několik týdnů.

haldorado novinky 2019
Podobně jako krmiva Ready Method, i toto jsou hotová, sekundová, navlhčená, "ready" vnadidla, které lze naplnit do krmítka okamžitě po rozbalení
haldorado novinky 2019
Je dobře vidět, že se jedná o mistrovskou směs více typů pelet
haldorado novinky 2019
Ready Method Pellet byl vyvinut v první řadě do služeb methodových rybářů
haldorado novinky 2019
Jakkoliv silně při plnění přitlačíme, flexibilní peletová zrnka se nepoškodí
haldorado novinky 2019
Konzistence peletového mixu je přímo dokonalá. Do plnítka se zcela určitě nepřilepí
haldorado novinky 2019
Dostaneme pevný, kompaktní "náboj", kterým můžeme dohodit i do velké vzdálenosti
haldorado novinky 2019
Ready Method Pellet je vhodný i na plnění do PVA sáčků
haldorado novinky 2019
Mimořádně efektivní vnadidlo i pro cílený lov velkých ryb!
haldorado novinky 2019
Peletová zrnka se na dně od sebe oddělí a pěkně se rozlehnou po povrchu. Výsledek je přesně stejný, jako kdybychom je naplnili do methodového krmítka, jelikož nástraha je přesně tam, kde má být, tedy uprostřed hromádky krmiva!

Na některých soukromých jezerech je zavedené pravidlo, že je zakázané používat klasická krmiva a jsou povolena používat pouze pelety i na zakrmování i na samotný lov a z tohoto důvodu jsme vyrobili tento produkt. Pomocí tohoto nového produktu se propracujete k záběru lze kapitální kapry. V letních měsících se nám osvědčilo čekat na záběr maximálně 10 minut. Pokud nepřišel záběr tak montáž znovu přehodit, v chladné vodě byla potřeba čekat podstatně více a to 20 až 40 minut.

haldorado novinky 2019
Význam peletových vnadidel výrazně narůstá hlavně ve studené vodě, kde se čekací doba může natáhnout až na 20-40 minut

Haldorádó Ready Pellet je dostupný v následujících příchutích: Chili, Winter, Spring, Brauni, Pisty, Fusion, Tropicana.

Dále na Ready Method Pelety

Haldorádó BlendeX Pop Up nástraha v nových příchutích - Kyselina Máslová + Mango

V minulém roce jsme uvedli na rybářský trh nástrahu Haldorádó Blendex Pop Up Method a Big Carp. Method nástrahy byly určené pro rybáře, kteří loví technikou feeder a Big Carps nástrahy byly určené pro rybáře, kteří loví větší ryby.

Tyto nástrahy mají míchaná aromata i barvy a v krabičce je přibalena i tekutá koncentrovaná aromata. V roce 2018, co se týče postoupených kusů nástrah, obsadily absolutně první místo. Od Vás – našich zákazníků - jsme dostávali prosby o to, abychom prodávali zvlášť tekuté koncentrované aroma, které JSOU PŘIBALENÉ k nástrahám, a aby byli takové nástrahy, které jsou pouze nadlehčené a ne plovoucí. My jsme vaše prosby vyslechli a vyrobili jsme přesně takové nástrahy, JAKÉ jste potřebovali.

A ještě něco navíc - vyrobili jsme NOVOU nástrahu s oněmi chutěmi N-Butyric Acid, takzvaná Kyselina máslové + Mango, která je novinkou v roce 2019.

haldorado novinky 2019
Rok 2019 skrývá i úplně nové BlendeX nástrahy!
haldorado novinky 2019
Sortiment nejúspěšnějších nástrah roku 2018, BlendeX Pop Up Method a Big Carps, se v tomto roce rozrůstá o další chuťovou variantu, Kyselina Máslová + Mango

Takže abychom si to shrnuli, rodina nástrah je již dostupná v následujících příchutích: Jahoda + Med, Česnek + Mandle, Squid + Chobotnice, Ananas + Banán, Kyselina Máslová + Mango. Kelímek methodového variantu obsahuje 8 a 10 mm-ové, zatímco Big Carps zase 12 a 14 mm-ové nástrahy.

Dále na: BlendeX Pop Up Method - Kyselina Máslová + Mango

Dále na: BlendeX Pop Up Big Carps - Kyselina Máslová + Mango

Haldorádó BlendeX Hydro je lehce nadnášející se wafter nástraha

Ve výbavě moderního rybáře nemohou chybět plovoucí Pop Up nástrahy ani nadlehčené Wafters nástrahy. BlendeX Hydro je nadlehčená Wafters nástraha. To znamená, že nástraha po položení nebude plavat. I s háčkem pouze nadlehčeně bude ležet na dně. Tato nástraha já ideální při lovu trofejních nebo chytrých ryb pomocí jemných feeder method technik.

haldorado novinky 2019
Tady jsou nové BlendeX Hydro nástrahy v Method a Big Carp variantách. Rozdíl mezi nástrahami BlendeX Pop Up a BlendeX Hydro se projevuje především v jejich vztalkové síle. Hydro je lehounce se nadnášející wafter nástraha, zatímco Pop Up je vyšší vztalkovou silou disponující plovoucí nástraha
haldorado novinky 2019
BlendeX Hydro nástrahy přicházejí na pulty v pěti chuťových provedeních, totožných s Pop Up sérií, resp. ve velikostech Method a Big Carps
haldorado novinky 2019
K nástrahám náleží i lahvička extra aromatu, kterým můžeme vnadící účinek dále stupňovat!
haldorado novinky 2019
Nejdůležitější vlastností BlendeX Hydro nástrahy je, že se nepřebíjí směrem k hladině, ale leží na vrchu hromádky krmiva prakticky ve zcela stavu beztíže

 I BlendeX Hydro nástraha disponuje velkým kaprářským (Big Carps) a feederovým (Method)variantem. Pro kapráře jsou určeny větší 12 a 14 mm ové nástrahy, zatímco pro feederové rybáře menší 8 a 10 mm ové. Pomocí Hydro nástrahy lze montáž ještě dále zjemňovat. Ani při lovu s tím nejmenším háčkem se nemusíme obávat, že by se nástraha odlepila ode dna, resp. od hromádky krmiva.

Nová nástraha přichází do obchodů v pěti dobře osvědčených míchaných příchutích (stejných jako při BlendeX nástrahách):

Dále na Blendex Hydro Boilies

Haldorádó BlendeX Serum

Představujeme Vám novinku, která je vlastně tekuté koncentrované aroma zabalené do speciální lahvičky, pomocí které se dají obě příchutě společně aplikovat nebo jednotlivě. Aroma můžeme aplikovat přímo na nástrahu na krmivo, které je již v krmítku nebo na PVA produkty, neboť je nerozpouští.

haldorado novinky 2019
Vy jste si přáli, my jsme to splnili! Tady je vylepšená, ještě propracovanější verze hustého aromatického koncentrátu, který byl dosud dostupný pouze v páru s a BlendeX nástrahami - BlendeX Serum!
haldorado novinky 2019
BlendeX Serum je vhodný jak pro cílený lov velkých kaprů, tak i pro feederový lov
haldorado novinky 2019
Jedná se vlastně o kombinaci dvou samostatných, vysoce koncentrovaných aromat v jednom balení! Dobře osvědčené kombinace z BlendeX nástrah zde najdeme ve speciální dávkovací pumpičce, která umožňuje přidávat aromata najednou, nebo i jednotlivě
haldorado novinky 2019
PVA sáčky a punčochy nerozpouští, proto se hodí toto aroma dobře i do výbavy bojlových rybářů
haldorado novinky 2019
BlendeX Serum je možné použít i na dochucování nástrah
haldorado novinky 2019
Pomocí dávkovací pumpičky můžeme používat spárovaná aromata jak se nám zachce, spolu, nebo i jednotlivě
haldorado novinky 2019
Rodina aromat BlendeX Serum nám pomůže vylepšiť si skóre v každém ročním období!

BlendeX Serum přichází do obchodů v pěti chuťových provedeních:

Dále na Blendex Serum

Haldorádó BlendeXCorn

Tady je jedna z nejambicióznějších a nejslibnějších nástrahových novinek nového roku, nová řada pryžových kukuřic SpéciCorn , které vynikají křiklavými barvami a osvědčenými příchutěmi nástrah BlendeX Pop Up ! Tak vznikl Haldorádó BlendeXCorn , který přichází na pulty v šesti variantách. Experimentování chtiví rybáři si tak už budou moci vybrat z celkem osmi barevných nástrah (citrónově žlutá, oranžová, bílá, červená, zelená, fialová, modrá, černá), mezi kterými se najde eso do zaručeně KAŽDÉ situace! Co se týče velikosti, konzistence, vztlakové síly, ty jsou totožné s obyčejnými SpéciCorn nástrahami (normální velikost). I v tomto případě obsahuje každý kelímek 10 kusů chutných, v lahodné aroma se namáčejících kukuřičných zrnek , které jsou při každé příchuti přítomny ve dvou odlišných barevných provedeních.

haldorado novinky 2019
Tady je nová série pryžových kukuřic BlendeXCorn, blýskající se křiklavými barvami a osvědčenými příchutěmi nástrah BlendeX!

V této sérii narazíme na všechny pozoruhodné a chytlavé barevné provedení. Mezi nejzvláštnější a nejneobvyklejší asi patří fialová, modrá a černá. Uprostřed světlé hromádky krmiva tyto nástrahy doslova svítí! Mimořádně efektivní jsou i v případech, kdy se v čisté, průhledné vodě, stávají běžné žluté, oranžové nebo červené barvy pro opatrné ryby už velmi okoukaný a nápadnými. Tehdy se vyplatí sáhnout po zajímavé, barevně neobvyklé nástraze, která přelstí i ostřílené ryby!

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Kyselina Máslová & Mango

BlendeXCorn Kyselina Máslová & amp; Mango vládne mimořádně intenzivní, čichovým buňkám atakující aroma, které je balancováné a zjemňované mírnějším mangovým aromatem. Dohromady tak vytvářejí velmi neobvyklou a exotickou kombinaci. Kukuřičná zrna jsou zbarvená do běla a oranžova. Tuto variantu doporučujeme hlavně na teplé a ohřívající se vody, kde jsou účinné při lovu kapra i amura.

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Česnek & Mandle

Nástraha Haldorádó BlendeX Corn Česnek & Mandle je celoročně účinná hlavně při lovu kaprů ve studené vodě a při lovu amurů v letních měsících. Zrnka jsou bílá a zelená.

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Ananas & Banán

Nástraha Haldorádó BlendeXCorn Ananas & Banán je jedna z nejpopulárnějších a nejúčinnějších nástrah při lovu ryb v letních měsících. Zrnka kukuřice jsou žluté a fialové. Tyto nástrahy se nám osvědčily hlavně při lovu kaprů method feeder technikou. Nastrahuje se přímo na nástrahový osten nebo vlasovou metodou v kombinaci s jinou nástrahou.

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Squid & Chobotnice

Nástraha Haldorádó BlendeXCorn Kalamáry & Chobotnice se vyznačuje silným rybím aromatem. Zrnka jsou černá a růžová. Osvědčily se hlavně při lovu kaprů v pískovnách s čistou, průzračnou vodou. Výborně se selektovali kapři, když jsme použili method krmivo s rybí moučkou.

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Modrá Fúze

Nástraha Haldorádó BlendeXCorn Modrá Fúze já zajímavá a celoročně účinná hlavně při lovu kaprů, karasů, amurů. Zrnka jsou žlutá a modrá. Žlutá zrnka se nám osvědčila při lovu ryb v zabahněných revírech a modrá zrna byla účinná na takových revírech, kde byla průzračně čistá voda a ryby byly velmi obezřetné a opatrné.

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Jahoda & Med

Nástraha Haldorádó BlendeXCorn Jahoda & Med má příjemné, sladké aroma, které ji předurčuje pro celoroční použití. Zrnka jsou žlutá a červená.

haldorado novinky 2019
MIX-6: mix, ve kterém je všechno!

Pro dobrodružnějších experimentování chtivých rybářů zde máme dokonalé, komplexní řešení MIX-6, ve kterém si můžete vybrat nástrahu ze šesti aromatických kombinací a osmi barevných provedení (citrónově žlutá, oranžová, bílá, červená, zelená, fialová, modrá, černá). Zde se najde chytlavá tutovka do KAŽDÉ situace!

Dále na Blendex Corn

Haldorádó Micro Pelety v nových příchutích

Účinnost těchto pelet je největší v takových revírech, kde je velké množství bílých ryb a rybář chce pomocí krmiva selektovat velikost ryb. Micro Pelety s průměrem 2 mm se navlhčí a nechají několik minut odstát a poté se používají buď samostatně do krmítka, nebo se mohou přimíchat do základního krmiva v poměru 20-40%. Už z připravených namočených pelet si můžete vytvarovat krmné koule a pomocí praku nebo spomb rakety si zakrmíme lovné místo. Tyto Micro Pelety se vyrábějí v 9 různých příchutích jako je Jahoda, Medová Pálenka, Super Barevný Kapr, Chilli + Kalamáry, Černé Kalamáry a od roku 2019 se tato paleta příchutí rozrostla o tyto příchutě:

haldorado novinky 2019
Rodinu Haldorádó Micro Pelet nabízíme od roku 2019 i v dalších čtyřech chuťových provedeních:

Micro Pellet - Čokoláda-Pomeranč

Příchuť Čokoláda + Pomeranč je v moderní method feeder technice nejlepší kombinace aromat. Chuť pelet je sladká a vůně intenzivní připomíná čerstvý pomeranč. Malé pelety jsou barevně odlišné. Najdeme tu oranžová i hnědá zrnka.

Dále na: Micro Pellet - Čokoláda-Pomeranč

Micro Pellet - N-Butyric Carp

Micropelety N-Butrity Carp mají razantní vůni kyseliny máslové. Právě tato příchuť je ideální volbou při lovu kaprů a amurů v letních měsících. Peletky mají světlou barvu a doplňují sortiment Haldorádó produktů.

Dále na: Micro Pellet - N-Butyric Carp

Micro Pellet - Modrá Fúze

Aroma Modrá Fúze je charakteristická a je určena především k přilákání kaprů na lovné místo. Chuť těchto pelet je trpká, ovocná a chuťově je sladká, která jistě zaujme pozornost kaprů.

Dále na: Micro Pellet - Modrá Fúze

Micro Pellet - Sladký Ananas

Aroma Sladký Ananas je v naší nabídce již tradicí. Příjemná vůně sladkého ananasu je pro kapry jako magnet. Výrazná žlutá barva pelet určitě zaujme pozornost ryb hlavně v létě.

Dále na: Micro Pellet - Sladký Ananas

Haldorádó Anglická Vločka - Červený a Žlutý Kapr Potápivý

Anglická vločka je speciálně upravená vločka z chleba, která se používá jako přísada do krmiva při lovu bílých ryb. Vločky nasají vodu, tím pádem zdvojnásobí svůj objem, ale nerozpadnou se. Používají se hlavně při lovu větších bílých ryb a kaprů. Vyrábějí se ve dvou variacích a to: Kapr Červený - Žlutá potápivá a Super Sladký Barevný Mix. Červeno - žlutý je naturální, a tak se hodí do všech krmiv. Super Sladký Barevný Mix je sladký scopexový a obsahuje žluté, červené, oranžové a hnědé vločky. Všechny tyto vločky jsou potápivé a mohou se použít i při lovu v řekách. Do krmiva se přidávají v poměru 10-15%.

haldorado novinky 2019
Repertoár přídatných látek se rozrostl i o další anglickou vločku

Dále na: Anglická Vločka - Červený a Žlutý Kapr Potápivý

Haldorádó Bázis Mix - Česneková Ryba

Mnoho rybářů potřebuje značné množství krmiva na svůj lov, ale tito rybáři potřebují levnější variantu krmiv a právě krmiva Bazis Mix jsou přesně takové. Tato krmiva jsou určena pro takové rybáře, kteří si před rybačkou zakrmí lovné místo několika kilogramy krmiva na větší ploše. Jsou dobrým základem při míchání vlastních receptů. Do těchto krmiv se mohou následně přidávat tekutá nebo prášková aromata, různé přísady, semínka. Výborně se hodí při lovu kaprů, karasů, bílých ryb, na stojatých i na tekoucích vodách. Pokud bych měl pár slovy popsat tato krmiva tak bych napsal: poměrně levná krmiva, které fungují. Vyrábějí se v pěti příchutích: Medový Kapr, Jahodový Kapr, Řeka, Pražené a na závěr novinka Česnek + Ryba.

haldorado novinky 2019
Nejnovější člen rodiny velkých, hospodárných krmiv Bazis Mix se jmenuje Česneková Ryba

haldorado novinky 2019
Chuťově totožné pelety Česneková Ryba se ukázaly být při lovu amurů neskutečně efektivní, proto můžeme logicky dedukovat, že i toto krmivo přiláká stříbrná torpéda k háčku stejně úspěšně!

Dále na: Bázis Mix - Česneková Ryba

Kaprářské novinky

Podobně jako feederová sekce, ani Haldorádó Carp Team se během roku neflákal a usilovně pracoval na vývoji nového "velkokaprářského" sortumentu. Jak jste se mohli dočíst v 18. části našeho seriálu "Po stopách velkých kaprů", práce jsme měli více než dost, protože jsme letos kompletně od základů předělávali celou Carp Boilie sérii! Proč to bylo zapotřebí?

V rybolovu jsme si už mohli zvyknout, že vývoj postupuje mílovými kroky, avšak ze všech metod, je bojlové kaprářství snad tou, která se v posledním desetiletí rozvíjela nejdynamičtěji. Stačí pomyslet na montáže, doplňky nebo vnadidla. Rozdíl je obrovský a zcela do očí bijící! V souladu s těmito změnami, jsme se i my rozhodli, že je na čase rodinu Carp Boilie trochu reformovat a přizpůsobit ji aktuálním požadavkům a nejmodernějším metodám. Cílem je maximálně vyhovět nárokům rybářů, kteří se rozhodli odhlasovat důvěru právě našim produktům

Hlavní zásluhu na tom nesou tři znamenití členové týmu Haldorádó Carp TeamTamás HaskóSzabolcs FarkasPéter Rokolya. Společně s nimi se nám podařilo vykouzlit nejen nezvyklou linii Carp Boilie, ale zapracovali jsme i na mnoha dalších pozoruhodných produktech určených výslovně potřebám rychlého lovu na velké kapry. Smíšením našich poznatků s dekádou kopícími se zkušenostmi, jsme vytvořili produkty, o kterých můžeme hrdě prohlásit, že jsme jimi dosáhli ty nejlepší možné výsledky!

haldorado novinky 2019
Během uplynulého roku se neflákal ani náš Haldorádó Carp Team a jeho tři znamenití členové, Tamás Haška, Szabolcs Farkas a Péter Rokolya, se plnou parou vrhli do vývoje nového "velkokaprářského" sortimentu

Haldorádó SpéciAdditive

Spéci Additive přísada není uměle vytvořené a vyrobené tekuté aroma, ale právě naopak je to čistě přírodní rostlinný a živočišný výtažek, který má příznivý účinek pro ryby. Tyto tekutiny výborně pracují i v těch nejchladnějších vodách a ryby je instinktivně vyhledávají, neboť rozpoznají stopové prvky, minerální látky, vitamíny, které tyto tekutiny obsahují.

haldorado novinky 2019
Produkty SpéciAdditive se stali dominantní sekcí naší nabídky přídatných látek. Od jejich příchodu na trh jim už odhlasovalo důvěru nespočet našich zákazníků, a ne náhodou!

Dá se skvěle použít k dochucování krmiv nebo stick mixů, ale také se výborně hodí na stupňování vnadícího účinku zrníček, bojlu či pelet. K již existujícím příchutím (Kukuřičné Mléko, Výtažek s Česneku, Výtažek z pikantních paprik, Tekutá pečeň a Japonský Krill) se od roku 2019 přidruží další čtyři: Kořeněná Sépie, Mletý Rak, Výtažek z Patentky a Kořeněná Červená pečeň.

haldorado novinky 2019
Rodina produktů SpéciAdditive se od roku 2019 rozrůstá o další čtyři hodnotné členy

Mletý Rak / Belachan

Belachan se vyrábí z kvašených krevet a její vůně je intenzivní, smradlavá. Chuť belachanu je slaná rybí. Během kvašení se vytvářejí štěpeny bílkoviny, které se ve vodě rychle šíří. Tato tekutina dále obsahuje značné množství aminokyselin, vitaminů a minerálních látek. Belachan doporučujeme použít hlavně v letních měsících.

haldorado novinky 2019
Mletý Rak = Tekutý výtažek z kvašených, shnilých krevet
haldorado novinky 2019
Belachan patří mezi ikonické základní suroviny malajské kuchyně
haldorado novinky 2019
Perfektní na duchocování rozličných pelet

Výtažek z Patentky

Tato tekutina je výtažek z patentek, které jsou neodolatelné pro ryby. Obsahuje ve vodě rychlé rozpustné bílkoviny, esenciální aminokyseliny a stopové prvky. Jsou určeny především při lovu ve studené vodě.

haldorado novinky 2019
Patentka patří mezi hlavní složky přirozené potravy kaprů
haldorado novinky 2019
Jak můžeme vidět, výtažek z Patentky obsahuje celé patentky!
haldorado novinky 2019
Jedná se o velmi hustou, ve srovnání s vodou větší měrnou hmotností disponující tekutinu, která se okamžitě ponoří na dno
haldorado novinky 2019
Na makro snímku je dobře viditelné, jak velké množství přirozené, hodnotné potravy tato příměs obsahuje

Kořeněná Červená pečeň

Je to kombinace dvou produktů a to Tekuté Pečeně a Robinového Pepře, které jsme doplnili o další koření, abychom vytvořili dokonalou tekutou složku na lov trofejní kapry v letních měsících.

haldorado novinky 2019
Kořeněná Červená pečeň je dokonalou kombinací tekuté pečeně a výtažku z pikantní papriky
haldorado novinky 2019
Perfektní doplněk na tuningování nástrah! Nástrahy se vyplatí připravit den-dva před rybačkou. Hodnotné stopové prvky tak budou mít více času se do nástrahy pořádně nasáknout a zajistit tím delší vnadící účinek

Kořeněná Kalamár

Tato tekutina obsahuje výtažek z olihní. Má vysoký obsah kvalitních aminokyselin, které jsme doplnili o další koření a přidali jsme i Robinové Koření a tak jsme dostali výsledný produkt, který připomíná silné koření a rybinu. Je určeno pro celoroční použití.

haldorado novinky 2019
Kořeněná Kalamár je celoročně úspěšně fungující přídatná látka, jako ke krmivům, tak i stick mixům
haldorado novinky 2019
Samozřejmě to je výborná alternativa i pro dochucování nástrah
haldorado novinky 2019
Szabolcs Farkas dosahoval pomocí bojlů ošetřených přídatnými látkami SpéciAdditive přímo fantastické úlovky

Přejdi na přídavné látky SpéciAdditive:

Kořeněná Sépie

Mletý Rak

Výtažek z Patentky

Kořeněná Červená pečeň

 

Pokračujte ve čtení dalších článcích
Dále na články
Články o lov na feeder
Nová série prutů, která v sobě spojuje všechny parametry moderního umění výroby rybářských prutů. Jedná se o zdokonalené, posílené, robustnější varianty právem slavných předchůdců Fine Carp. Navzdory ...
Číst dál
Tolstolobíci nepatří mezi ryby, které by se často lovili cíleně, ale přesto, tam kde je jich mnoho, končí na háčku poměrně často. Zpravidla to je dílem náhody. Háček dokonce pouze zřídka končí v jeho ...
Číst dál
Dnes jsem si zachytal na jednom velmi těžko dostupném, mimořádně malebném úseku Malého Dunaje u města Šolt. Miluji rybaření na divoké vodě. Pojďte, přidejte se ke mně prostřednictvím této fotoreportáž...
Číst dál
V těch největších vedrech se často setkáváme s jevem, že háček na montáži nabízený na dně, ať už ji prezentujeme jakoukoliv fundovanou metodou, zůstává zcela nedotčen. Ale proč vlastně ten záběr nepři...
Číst dál
Populární články
V 2017 se rodina navijáků TEAM FEEDER výrazně rozrostla a dosud osamocený SPRO Team Feeder Special LCS 550M dostal čtyři nové sourozence. Za tu dobu se už s nimi stihly seznámit tisíce rybářů a používají je s velkou ...
Číst dál
Při představování prutů By Döme TEAM FEEDER Power Fighter, které se dostaly do obchodů jen nedávno jsem zmiňoval, že díky neustále probíhajícímu vývoji prací se nové vylepšené pruty dostanou...
Číst dál
Neustále napínám své hranice a pokud mi to dovolí, tak i hranice druhých ... Den co den se aktivně podílím na vývoji mnoha produktů, občas je toho až příliš. Zapáleně hledám nová, často až šokující...
Číst dál
Rád bych se s Vámi rybáři podělil o své zkušenosti s lovem na velké vzdálenosti s feeder pruty protože se tato technika v posledních letech stává stále populárnější. Doufám že moje rady...
Číst dál
Značky:

Zanechat komentář

Captcha


Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×