Haldorádó Feeder Master - Velký Cejn
Objednávky expedujeme bez omezení
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Haldorádó Feeder Master - Velký Cejn

115,06Kč
Bez DPH: 95,88Kč
408
Dostupnost: Viac ako 10 ks na sklade
Množství:
      2 návštěvníků si právě prohlíží tento produkt
+ Dodací lhůta 1-3 pracovné dni
+ Doprava Více informace

Krmiva HALDORÁDÓ vyvinul a sestavil feeder specialista Döme Gábor. Krmiva se vyznačují vysokou výživovou hodnotou pro ryby, intenzivním aroma, komplexním složením výběrových surovin. Většina krmiv je určena na cílený lov kaprů a amur. Složení krmiv je sestavena tak aby už i malé množství krmiva zaujala rybu svou vůní a chutí. Krmiva jsou určeny k lovu feeder technikou ale své opodstatnění najdou i při lovu klasickou technikou.
Toto krmivo je určeno pro lov bílých ryb a hlavně na lov cejnů. Namíchání a sestavení tohoto účinného krmiva předcházelo nespočet dnů trávených tetováním na různých vodách dokud se doladila do detailů a získala konečnou podobu. Krmivo je účinné celoročně. V čem spočívá atraktivita a účinnost tohoto krmiva? Proč je toto krmivo jiné než ostatní druhy Pleskačová krmiv? Krmivo je sestaveno ze 14 různých komponentů které se navzájem doplňují a vylepšují jejich vlastnosti. Díky těmto vlastnostem je krmivo silné a neodolatelné pro ryby.

Krmivo skládá z těchto 14 komponentů: čokoládová sušenka, jemná strouhanka, dětské piškoty, touteau de Mais (kukuřičné pagáče), belgický chléb, jedinečné přísady podporující žravost ryb a to sladké i slané, pražené arašídy, červené pastoncino, pražené konopí, coco belge, oranžová fluo vločka, výtažek spekulatius, hnědé barvivo.
Namíchané krmivo má intenzivní vůni a tmavě hnědou barvu ve kterém jsou jasně vidět oranžové fluo vločky které určitě zaujmou pozornost cejnů.
 
Chuť a vůně krmiva
Do 1kg krmiva je přidaných až 100 gramů výtažku spekutius a tato vůně převládá v krmivu. Krmivo pokud chceme ještě dochutit tak určitě se k němu hodí tekutá aroma Haldorádó Aroma Tuning Velký Cejn které je vlastně také výtěžek spekulatius.
Krmivo a tekutá aroma je účinná i na rybářských závodech! S tímto krmivem a s tekutou aroma vyhrál Döme Gábor a jeho spolupracovníci více rybářských závodů.

Barva krmiva a užitečné rady:
Krmivo má tmavou barvu kterou ocení hlavně opatrné ryby. Při namíchání 1kg krmiva třeba postupně přidávat 4 -5 dl vody. Krmivo je vhodné navlhčit alespoň jednu hodinu před lovem aby i větší komponenty mohly nasáknout vodu. Krmivo můžete dochutit s tekutou aroma Haldorádó Aroma Tuning Velký Plaskáč a do krmiva můžete přimíchat březí červy, kukuřici, vystřižené dendrobeny.

Hmotnost: 1 Kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení

Text recenze Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hondocení -           +


Doporučujeme
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×