36 987
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Power Fighter Feeder

Power Fighter Feeder

Při vývoji nové řady Power Fighter feeder prutů jsme měli jasné cíle. Vyrobit kvalitní feeder prut s kvalitnějšího materiálu jako byla předcházející série prutů ale zároveň uchovat přijatelnou cenu výsledného produktu. Konečně Vám můžeme představit nejnovější sérii feeder prutů s názvem By Döme Team Feeder Power Fighter které byly vyrobeny pomocí nejmodernějších technik.

Největším rozdílem mezi starší a novější sérií feeder prutů je materiál z něhož jsou pruty vyrobeny. Starší série prutů se vyráběla z materiálu IMT-7 Power Carbon a nová série feeder prutů Power Fighter se již vyrábí z materiálu IMT-8 Power Carbon. Díky kvalitnějšímu materiálu jsou pruty tenčí, lehčí, pevnější a právě pro to jsou nové pruty ještě více zatažitelnější. Zákazník si určitě hned všimne rukojeť prutu která je vyrobena z korku a je kombinovaná s materiálem EVA a samozřejmě je štíhlejší než u starší řady prutů. Nová série prutů dostala i nový držák navijáku který přesně pasuje k nové ručce, je tenčí ale silnější než u starší řady prutů. Nová série feeder prutů Power Fighter se skládá z prutů s délkami 3,3; 3,6 a 3,9 metrů které mají 47 cm dlouhou ručku a 4,2 metru dlouhý feeder prut má až 57 cm dlouhou ručku. Tato prodloužená ručka má za úkol to že rybář i při menší síle při nahazování nahodil koncovou montáž do velké dálky. Nová série prutů dostala také nové očka na špičce které jsou ještě silnější.

Feeder pruty Quiver a Boat mají dvě špičky a pruty déle než 3,3m mají až tři špičky. Nejsilnější, nejtvrdší špička je červená, středně tvrdá je oranžová a nejjemnější špička má zelenou barvu.

BY Dome POWER FIGHTER skupina má 16 členů!

TEAM FEEDER POWER FIGHTER Quiver 270m, 300M
Jsou takové zvláštní, zesílené pickerprúty, které byly specializované na menší jezera, k rybaření z člunu a k jemnému kaprárčeniu. Maximální hod. vzdálenost: 40m

TEAM FEEDER POWER FIGHTER BOAT 270H, 270XH, 300H, 300XH

Feeder pruty jménem 'BOAT' jsou ideální zarybařit z člunu na stojatých i tekoucích, na nepříliš širokých jezerech, kanálech, kde maximální vzdálenost hodu je 40-50 m. S těmito pruty nemůže být problém vylovit ani mohutnější rybu!

TEAM FEEDER POWER FIGHTER 330M

Tvoří přechod mezi krátkými picker pruty a mezi průměrnými feeder pruty. Má jemnost picker prutů a sílu feeder prutů, při čemž i vzdálenost hodu vzrůstá. Maximální vzdálenost hodu je 50m.

 

TEAM FEEDER POWER FIGHTER 360MH, 360H, 360XH, 360XXH


Nejčastěji používaná velikost, která se objeví ve čtyřech silových provedeních. Mezi těmi najdeme středně silné, silné, extra silné, a extra-extra silné.

Při výběru prutů s nejvhodnějšími parametry, je třeba brát v úvahu vzdálenost, na kterou chceme chytat, rozměry a sílu ryb, a hmotnost koncové montáže. Jak se tyto údaje zvýší tak si třeba vybírat i silnější pruty. Maximální hod. vzdálenost: 60-70m.

TEAM FEEDER POWER FIGHTER 390MH 390H 390XH
Tuto verzi zvolme, pokud v zájmu úspěchu třeba hodit alespoň 70m nebo i více. Samozřejmě i zde platí zásada, čim těžší je koncová montáž, tím silnější feeder bude třeba vybrat. Maximální hod. vzdálenost je 70-90m.

TEAM FEEDER POWER FIGHTER RIVER 390 XXH
Tento typ má výjimečné parametry. Zvýší se neustále zájem o extra silné a přesto dostatečně flexibilní říční feeder pruty. Toto je přesně ono! Maximální uspěje i na nejroztodivnějších řekách, při čemž je schopen ustát v takových silných proudech pouze košík s hmotností 200-250g a více. Maximální hod. vzdálenosti je 70m.

TEAM FEEDER POWER FIGHTER 420XH
Když u břehu nejsme schopni docílit žádný záběr, musíme další, čim další rybařit. Tehdy ne zřídka třeba hodit 100m nebo i více, abychom se dostali k místu, kde se ryby zdržují. K tomu potřebujeme takový prut!

Na konec zůstala jedna citlivá ale neodvratná téma, což není jiné než cena prutů. Nové pruty se každopádně změnily k lepšímu! Ale když i to zní neuvěřitelné cena nové skupiny POWER FIGHTER se nezvýšila a ještě k tomu a jednotlivé modely se objeví ve velmi přijatelný cenách! Ještě jeden důvod proč je třeba tyto pruty i blíž si ohlédnout!

Když při kaprárčení s feeder pruty sníte o tom aby všechny vaše přání byly splněny, a přejete si k tomu doživotního partnera, tak nehledejte dále, našli jste! Jméno Döme Gábor je garancí, že opravdu s odolným, ale přece se zaplatiteľným feeder prutem se stane Vás výstroj dokonalým!

Upřesnit vyhledávání

Zobrazit
Zobrazit podle
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×