36 987
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

By Döme Black Edition pruty

By Döme Black Edition pruty

Značku By Döme známe jako záruku kvality pro příslušenství vyvinuté výslovně pro potřeby method feederového rybolovu. Od roku 2023 si však pod touto značkou přijdou na své i zájemci o příslušenství pro potřeby lovu velkých kaprů.

Nejkratší prut By Döme Black Edition má délku 3 metry, středně dlouhý model 3,6 metrů, a nejdelší, dálkové dělo, má délku 3,9 metrů. Uvedení prutů do obchodů samozřejmě předcházelo zdlouhavé období plné nejrůznějších testů a zkušebních rybačkách, na kterých se spolupodílel prakticky kompletní Haldorado Carp Team.

Všeobecné charakteristiky prutů Black Edition:
Všechny pruty jsou mimořádně půvabné a flexibilní. Zakončuje je tenká rukojeť, na jejímž konci se nachází rozšířená, zhrublá část, napomáhající lepšímu úchopu. Rukojeti jsou po celé délce pokryty tenkou vrstvou gelu z EVA materiálu, což zajišťuje, že i když chytíme rukojeť trochu výše, nebo ji uchopíme jinde než na ideální rozšířené části, ani náhodou nám z rukou nevyklouzne, a to ani v případě, kdybychom měli mokré ruce. Kromě toho dodá EVA materiál úchopu na komfortu, je to zkrátka mnohem příjemnější pocit, než kdybychom drželi v rukou nahý blank.
Rukojeť kompletuje silné, závitové sedlo navijáku, vhodné pojmout i ty největší navijáky. V případě boilies prutů je velmi důležité, dalo by a říct, že to je akceptovaným trendem, aby vládly co nejminimalističtějším designem. Velké, výstřední nápisy a všelijaké cetky by působily na takovém elegantním prutu velmi hloupě. I my jsme samozřejmě usilovali o dosažení takové estetické harmonie. Jaký prut držíme v rukou, prozrazuje výlučně nápis se jménem prutu. Sériové číslo, přesný název, délka a testovací křivka jsou již obvyklým způsobem schovány na spodní části prutu.
Počínaje od sedla navijáku najdeme už jen nahý blank, jehož pootáčením zpozorujeme mimořádně zajímavý vzor. My ho mezi sebou nazýváme pouze „pokrčený karbon“. Základním materiálem prutů je 40 tunový High Modulus Toray Carbon, a na všech třech modelech se nachází 6 kusů Titanových SeaGuide oček s dvojitým podepřením, které výrazně napomáhají dalekému nahazování.

Více informací o prutech naleznete v popisu každého jednotlivého prutu.

Zobrazit
Zobrazit podle
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×