obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

A1 Team Feeder Pellet Carp

A1 Team Feeder Pellet Carp

Sportovní rybář Döme Gábor a japonská firma Gamakatsu společně vyvinuli novou sérii háčků s názvem Team Feeder. O těch háčků se Gábor takto vyjadřuje :
Mám více než 20 letou zkušenost o lovu ryb feeder technikou a za ta léta jsem měl možnost vyzkoušet nespočetní množství háčků dokud jsem přišel na to které háčky jsou nejlepší pro tuto rybolovnou techniku. Neměl jsem v plánu vytvořit nový tvar háčku ale při výrobě háčků použít ty nejkvalitnější materiály a tím vytvořit ty nejlepší háčky na lov feeder technikou. S názvem Team Feeder chci usnadnit výběr háčku zákazníkům. Už název háčku napovídá na jakou techniku rybolovu je určen daný háček. Série háčků Gamakatsu Team Feeder se zatím skládá z 5 různých tipů háčků které jsou určeny hlavně pro lov kaprovitých ryb. Najdeme mezi nimi i jemné háčky které jsou určeny na lov s kostními červy i silnější háčky které jsou určeny pro lov větších kaprů s peletami.

Háček s názvem Gamakatsu A1 Team Feeder Pellet Carp je zesílená verze háčku Gamakatsu 2260B. Je to takový typ háčku který nemůže chybět ve výbavě ani jednomu rybáři. Tento kvalitní a silný háček s očkem je určen hlavně na lov s peletami a s takovými nástrahami které rybám chceme nabídnout mimo háček, který je nastražen vlasovou metodou. Háček je vyroben z kvalitní a tvrdé A1 oceli která zaručuje dlouhou životnost a ostrost háčku.


Velikosti háčku : 6, 8, 10, 12
Doporučené nástrahy : 2-3 zrna kukuřice, pelety, masňáci, dendrobeny
Háček vhodný na lov : kaprů, amurů, parem

Zobrazit
Zobrazit podle
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×