obchod@feedermethod.cz | 605 757 781
Nenechte si ujít nové videá a články

Představujeme nový elektronický signalizátor By Döme TEAM FEEDER


Řada produktů By Döme TEAM FEEDER se rozrostl o dalšího jedinečného člena! Tento doplněk byl doprovázen obrovským zájmem už od momentu publikace katalogu pro rok 2019. Ohledně bližších detailů, data uvedení na trh, jsme od Vás dostali nespočet otázek. Proto Vám s radostí a hrdostí oznamujeme, že je konečně tady! Představujeme elektronický signalizátor záběru By Döme TEAM FEEDER! Tato mimořádně nápaditá, pozoruhodně designovaná novinka v sobě šikovně spojuje všechny výhody praktického elektronického signalizátoru a stabilního feederového držáku!

Proč něco takového vlastně potřebujeme?
Inu, velká většina rybaček se neobejde bez nějakého druhu elektronického signalizátoru záběru. To je zkrátka fakt! Procházejíc se po březích jsme si nejednou povšimli, že s velkou oblibou pokládáte na tyto nástroje i své feederové pruty. Důvod je zcela evidentní. Je to zkrátka mnohem pohodlnější, nemuset sedět každou jednu sekundu v pozoru za prutem a sledovat špičku. A i kdyby Vás to výslovně bavilo, i tak se stane, že se musíme z nějakého důvodu od prutu občas vzdálit. Pak padne vhod, když je zde tato pomůcka, díky níž záběr určitě nepropásnete, protože dostaneme zvukové znamení, že je na čase sprintovat nazpět!

By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Na vícedenních nebo nočních feederových rybačkách se výslovně k potřebám feederového lovu vyladěná pomůcka, která nám dá znamení, když je na háčku ryba, může náramně hodit. Nikdo by přece nechat propásnout záběr

Feederový rybolov se neomezuje pouze na krátké, několikahodinové rybačky. Možná i vy máte raději, když můžete strávit na břehu i několik dní. Další variantou je, že se jednodenní rybačka protáhne až do noci, nebo právě tehdy začne. Tehdy nám velmi dobře poslouží výslovně k potřebám feederového lovu vyladěná pomůcka , která nám dá při záběru zcela jednoznačné znamení, díky kterému nám kvůli nepozornosti ryba už nikdy neujde. Hned na začátku si třeba vyjasnit, že ačkoli se bavíme o elektronickém signalizátoru, v žádném případě ho nemusíme používat se zvukovým znamením! Pokud lovím například přes den a sedím pohodlně za pruty, tak ho můžu jednoduše nasadit na držák ve vypnutém stavu, a v tom případě se prakticky jedná pouze o estetickou, pryžově černou, spolehlivou, výbornou stabilitu poskytující hlavici na vidličku , která má navíc tu výhodu, že její rolnička bude při záběru dávkovat vlasec volně, bez jakéhokoli tření . Když dorazí noc a s ní i únava, jedním stiskem knoflíku ho přepneme do signalizačního módu, který se nám postará o pohodlnější, uvolněnější rybačku.

By Döme Team Feeder Elektrické signalizátory na záběru
By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Když sedíme přes den za pruty, nemá smysl ho zapínat
By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Jeho pravý čas nastane až v noci, kdy ho naplno využijeme!
By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Když se unavíme a chceme si trochu odpočinout, signalizátor se nám postará o mnohem pohodlnější a uvolněnější rybačku

Jedinečný asymetrický design
Co ho vyzdvihuje z řady ostatních elektronických signalizátorů a činí ho specificky účelným pro feederové rybáře, je jeho jedinečný design. Ten už může přijít některým povědomý, protože jako model zde posloužil velmi dobře známý a osvědčený držák Quick Feeder. Vyvýšený tvar udrží feederový prut stabilně za všech okolností, a stejně tak se nemusíme obávat ani toho, že vehementně zabírající ryba strhne prut do vody, protože asymetrický design držáku tomu zaručeně zabrání. Ba co víc, je tu ještě něco, co dál zlepšuje stabilitu! Směrem dolů vyklenuté boční rámy doslova centrují prut do středu signalizátoru. V drtivé většině případů nedokáže ryba vyrvat prut už ani odtud. No pokud by se to výjimečně přece jen stalo, v případě kdy je brzda více utažena, prut se klepne o vyvýšenou část, přes kterou v žádném případě nepropadne. Vlasec zůstane po celou dobu bezpečně na rolničky a poběží bez nejmenších problémů.

By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Co ho vyzdvihuje z řady ostatních elektronických signalizátorů, a činí ho specificky účelným pro feederové rybáře, je jeho jedinečný design. Ten už může přijít některým povědomý, protože jako model zde posloužil velmi dobře známý a osvědčený držák Quick Feeder.
By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
V horní části se nacházející, směrem dolů vyklenuté boční rámy doslova centrují prut do středu signalizátoru. V drtivé většině případů nedokáže ryba vyrvat prut už ani odtud
By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
V případě pokud je brzda více utažena a / nebo přijde vehementním záběr a prut přece jen vyskočí, vyvýšený, zcela svislé boční rám prut bezpečně uhlídá!

Možnosti nastavení
Přístroj se zapíná knoflíkem "V", tedy Volume, který je třeba podržet déle! Když ho podržíme několik sekund, rozsvítí se LED kontrolka. Přitom nám dá znamení, že je zapnutý přístroj i zvukový signál.
Ovládání elektronického signalizátoru je mimořádně jednoduché. V podstatě se dá podle chuti kalibrovat a přizpůsobovat okolním podmínkám dohromady třemi tlačítky.

Záběr dokáže signalizovat ve čtyřech zvukových tónech (tlačítko "T"), ve čtyřech hlasitostech (tlačítko "V") av čtyřech úrovních citlivosti (tlačítko "S") .

By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Signalizátor lze podle chuti kalibrovat a přizpůsobovat okolním podmínkám dohromady třemi tlačítky
By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Podívejme se nejprve na tlačítko "V", které slouží k nastavení hlasitosti. Jedním stisknutím tohoto knoflíku přepneme přístroj o jednu úroveň hlasitosti. Na které jsme právě úrovni, nám přístroj sdělí pípnutím, jehož hlasitost odpovídá právě úrovni, na níž se nacházíme. Celkově máme na výběr ze čtyř úrovní hlasitosti
By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Tlačítkem "T" - tedy tón - si můžeme zvolit zbarvení tónu, kterým nám dá signalizátor znamení. Podobně jako u hlasitosti, i zde máme na výběr ze čtyř možností, od úplně nejvyššího, po nejnižší tón
By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Třetí tlačítko s označením "S" - tedy Sensitivity - umožňuje nastavit citlivost signalizátoru

Po jednom stisknutí tlačítka "Sensitivity" (S) se ozve jedno pípnutí, což znamená nejcitlivější úroveň. V tomto případě stačí, když se vlasec pohne o půl centimetru a signalizátor nám dá okamžitě znamení. Po druhém stisknutí knoflíku se ozvou dvě pípnutí, které nám oznámí, že přístroj je na úrovni dva. Při tomto nastavení již třeba potáhnout vlasec trochu více, aby se rozezněly znamení. Po třetím stisknutí nám třetí úroveň oznámí tři pípnutí. Na této úrovni už musí přes rolničky projít poměrně velké množství vlasce, aby nám přístroj oznámil záběr. To má velký význam hlavně v situaci, kdy lovíme na silně se vlnící vodě a chceme se vyhnout falešným sdělením, v resp. falešným záběrem. Čtvrtým stisknutím tlačítka se dostaneme do úrovně čtyři, o čem nám informaci podají čtyři pípnutí. Při tomto nastavení se už musí rolnička hýbat opravdu hodně, abychom dostali zvukové znamení.

LED kontrolka a extra noční světlo

By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Primární barvou kontrolky Elektornického signalizátoru TEAM FEEDER je červená

Elektronický signalizátor má ve své výbavě ještě jednu důležitou vychytávku. Vedle zvukového signálu, jehož čas nastává při nočním lovu, najdeme na zadní části přístroje i malé LED svítidlo, které je polohované tak, aby směřovalo vždy směrem k vodě, tedy ke špičce prutu. Pokud ho zapneme, dostaneme silný zdroj bílého světla, který osvětlí špičky, tím umožňujíc registrovat záběr i vlastníma očima.

By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Dlouhým stiskem tlačítka "T", tedy Tón, aktivujeme bílé LED světlo

Standardní závit, univerzální použití
Spodní část elektronického signalizátoru TEAM FEEDER, kterou se nasazuje na místo svého určení, je vybavena standardním závitem, který umožňuje široké spektrum použitelnosti. Dá se použít univerzálně s jakoukoli vidličkou, jednoduchou Rasošky ze závitem, nebo rod-podem.

By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Spodní část elektronického signalizátoru TEAM FEEDER je vybavena standardním závitem, který umožňuje široké spektrum použitelnosti
By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Dá se použít univerzálně s jakoukoli vidličkou, buzz barem ...
By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
... resp. s jednoduchou Rasošky ze závitem, nebo i rod-podem

Zdroj energie
O zásobování signalizátoru energií se starají tři AAA, tedy mikroceruzkové baterie. Výměnu baterií provedeme velmi jednoduše, tažením krytu na zadní straně přístroje směrem dolů.

By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
O zásobování signalizátoru energií se starají tři AAA, tedy mikroceruzkové baterie

Voděodolnost
Voděodolnost je v případě elektronického přístroje vždy nesmírně důležitou otázkou. Signalizátor TEAM FEEDER disponuje všude velmi precizními spoji, přes které se voda zaručeně nedostane, resp. pogumovaným, hydrofobním povrchem. Díky tomu je signalizátor do plné míry odolný vůči dešti. V deštivém počasí jej můžeme použít bez jakýchkoliv obav, ale ponořovat ho do vody se už nedoporučuje.

By Döme Team Feeder Elektrický signalizátory na záběru
Precizní a odolná konstrukce zvládne všechny zkoušky a trampoty počasí

Pokud si chcete užít feederovou rybačku uvolněně, aniž jste měli oči celou dobu zafixované na špičkách, vyzkoušejte signalizátory záběru Team Feeder.

Pokračujte ve čtení dalších článcích
Dále na články
Články a videá o lov na feeder
Nové video od Gábora Döme o lov kaprů s boilisem na přirozených vodách...
Číst dál
Nové video od Gábora Döme o lov kaprů method feeder technikou ...
Číst dál
ČLÁNEK: Japonsko jsem poprvé navštívil v roce 2017 a šel jsem tam s jasně vytyčeným cílem: lovit kapry method feederovou metodou, vlastními nástroji, vlastní nástrahou. Byl jsem nepopsatelně hrdý, že ...
Číst dál
Nové video od Gábora Döme o lov s method feeder montážem ...
Číst dál
Populární články
V 2017 se rodina navijáků TEAM FEEDER výrazně rozrostla a dosud osamocený SPRO Team Feeder Special LCS 550M dostal čtyři nové sourozence. Za tu dobu se už s nimi stihly seznámit tisíce rybářů a používají je s velkou ...
Číst dál
Nová rodina prutů By Döme TEAM FEEDER Master, přicházející na pulty obchodů v roce 2022, je vlastně novou, vynovenou, vylepšenou verzí již dobře známé, velmi populární série feederových prutů By Döme ...
Číst dál
Je mi ctí Vás všechny přivítat u článku, ve kterém si představíme novinky Haldorado pro rok 2022. Naštěstí, ať už máme za sebou jakkoliv těžký rok, vždy se zrodí alespoň nějaký pozoruhodný úlovek, dob...
Číst dál
Rád bych se s Vámi rybáři podělil o své zkušenosti s lovem na velké vzdálenosti s feeder pruty protože se tato technika v posledních letech stává stále populárnější. Doufám že moje rady...
Číst dál
Značky:

Zanechat komentář

Captcha


Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×