By Döme Team Feeder Silver Carp Float 360SXC 100-300 g
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

By Döme Team Feeder Silver Carp Float 360SXC 100-300 g

Výrobca Haldorádó
Kód produktu: 1863-361
Cena bez DPH: 1 998,00Kč
2 417,58Kč 9990
Dostupnost: 5 ks na skladě
Množství:
      6 návštěvníků si právě prohlíží tento produkt
Celý sortiment Haldorádó nájdete u nás
+ Dodací lhůta 1-3 pracovné dni
+ Aktuální stav na skladě
+ Oficiální ČR distributor
+ Záruka 24 měsíců

Vedle kvalitativních vylepšení věnujeme při vývojových pracích na produktech By Döme TEAM FEEDER velkou pozornost i tomu, aby vyhovovaly požadavkům rybářů i po estetické stránce, především moderním designem. O tom, že sportovní rybolov na tolstolobika zažívá renesanci, není pochyb! To lze mimo jiné připsat i tomu, že stále více profesionálních rybářů poukazuje, že ano, vyplatí se věnovat i lovu tohoto planktonového obra. Pokusy, nápady a postřehy se zhmotňují v produktech, pomocí kterých se můžeš i Ty velmi rychle stát efektivním a úspěšným lovcem tolstolobiků. Pro tento účel jsme vytvořili super silný plovákový prut, který jsme nazvali Silver Carp Float.

Pokud se chystáš na „tolstolobačinu“ na plovák a máš zájem o jeden z nejlepších prutů na trhu, mám dobrou zprávu, nebudeš na něj muset utratit celý majetek! Pokud je Tvým hlavním kritériem kvalita a zároveň si ceníš nadlidské práce, která byla do vývoje pruta vložena, v žádném případě nesmíš nechat bez povšimnutí tento prut. Blank (tělo pruta) je vyroben z uhlíku IM-10, který tvoří základ tenkého, ale extrémně pevného prutu.
Na tento základ dále šli další 2 vrstvy extra silného karbonového pletiva, které tělo dále posilují. Použitím této technologie jsme vytvořili konstrukci, díky které je prut během rybaření prakticky nezlomný, ale přesto zůstává dostatečně pružný a perfektně zvládne i zdlouhavé zdolávání pletenou šňůrou.
Výborně si počíná i na vodách, kde může plovák i s krmítkem dosáhnout celkové hmotnosti 150-250 (!!!) gramů. Když je třeba dostat do vody takovou montáž, extra síla opravdu bodne a tento prut nám ji poskytne.
Bezpečné odhazování těžkých nákladů zajišťují zvětšená, extra tvrdá SiC očka, která odolají i „útokům“ pleteného vlasce. Špičky jsou vystrojeny očky s dvojitým upevněním. Jak vidíš, prut vládne elegantním, moderním designem, i co se týče vzhledu, se jedná o skutečné mistrovské dílo.
Kromě zvládání enormní zátěže, disponuje prut potřebnou elasticitou, aby se v žádném případě nepoškodil ani při nesmírně energických zaháknutích. Elasticita rovněž vykompenzuje i tuhost, způsobenou pleteným vlascem. S tímto prutem se může i z Tebe stát profík na „tolstolobačinu“.
Z prutu Silver Carp Float 360SXC vytěžíš maximum tehdy, pokud si vybereš to nejlepší i na poli montáže a vnadidel. Zde Vám doporučujeme do pozornosti plováky a jiné doplňky z našeho Haldorado programu pro lov na tolstolobiky.

Vrhací zátěž: 100-300 g
Délka (m): 3,6
Počet oček: 11
Průměr rukojeti (mm): 15
Transportní délka (cm): 125
váha (g): 278
Materiál: carbon
Akce: Extra-Extra-Heavy
Očka: SIC
Rukojeť: dělená EVA
Upevnění navijáku: matice
Počet dílů (ks): 3+3

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení

Text recenze Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hondocení -           +


Doporučujeme
Související produkty
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×