By Döme Team Feeder Master Long Cast 6600
36 987
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

By Döme Team Feeder Master Long Cast 6600

Výrobca Haldorádó
Kód produktu: 2534-760
Cena bez DPH: 2 220,54Kč
2 686,85Kč 10680
Dostupnost: 5 ks na skladě
Množství:
      0 návštěvníků si právě prohlíží tento produkt
Celý sortiment Haldorádó nájdete u nás
+ Dodací lhůta 1-3 pracovné dni
+ Aktuální stav na skladě
+ Oficiální ČR distributor
+ Záruka 24 měsíců

Nepřetržitě postupující vývojové práce a dynamicky se rozvíjející výrobní technologie neustále otevírají nové a nové hranice a příležitosti, které se i my snažíme co nejlépe využívat. Samozřejmě s hlavním zřetelem na moderní trendy a požadavky našich zákazníků. Jako výsledek těchto prací Vám nyní s velkou hrdostí představujeme nejnovější členy rodiny navijáků By Döme TEAM FEEDER, kolekci navijáků Master Long Cast! Tento typ je vlastně obnoveným, ještě propracovanějším potomkem nejpopulárnějšího navijáku pro daleké nahazování na naší paletě, navijáku Long Cast. Dokonalá volba pro feederové pruty TEAM FEEDER Master LC! Podívejme se tedy, co se o něm vyplatí vědět!

Co se týče jejich vzhledu, jak můžeš vidět, charakterizuje jej minimalistické, exkluzivní provedení s elegantním a sportovním, červeno-černým designem. Long Cast je robustně stavěný naviják, který je přesto relativně lehký. I větší velikost váží pouhých 534 gramů. Mezi jeho zvláštnosti patří 100 %ne prachu a dešti odolná precizní rychlobrzda, kterou lze plně uzavřít jedním pootočením. Proč je to tak důležité? U rybaček na velkých vzdálenostech je extrémně důležité, aby byla brzda plně zaklapnuta a maximálně stabilní. Pokud ji náhodou úplně neuzavřeš, při dynamických náhodách se může šňůra vysmeknout, což může způsobit i vážné poranění. U tohoto navijáku lze toto riziko jedním rychlým pohybem zcela eliminovat. Filcovými lamelami vybavená, před prachem dokonale chráněná brzda funguje bezvadně a dávkuje vlasec ideálně ve všech polohách. Velice praktickým doplňkem je rotorová brzda – extrémně důležitá především při navijácích pro daleké nahazování. Při otevřeném překlápěči blokuje případné pootočení rotoru, čímž zabraňuje, aby se překlápěč při náhodu neúmyslně překlopil zpět. Ve zmenšeném, půvabném, červeno-černém těle najdeš ukrytou konstrukci se středním převodem (4,6:1). V útrobách navijáku se skrývajících 6+1 ložisek zajistí bezproblémový, plynulý chod vlasce. Za precizní profil vlasce odpovídá super pomalé (nahoře a následně zpět dolů do výchozí pozice se cívka dostane za 9 otočení kliky) zvedání cívky se šnekovým hřídelem. Velká (průměr 69 mm) hliníková cívka pro daleké nahazování nejenže umožňuje velmi rychlé navinutí vlasce, díky nové odhodové hraně se z cívky vlasec rovněž odvíjí mnohem rychleji as podstatně menším odporem. Společným neduhem tohoto typu navijáků je, že při nepozorném používání se může vlasec snadno zamotat pod cívku. Jako řešení tohoto problému je tento naviják na ose pod cívkou vybaven „protizauzlovacím ochranným rámem“ který je tak nenápadný, že si ho prakticky ani nevšimneš. Na cívce samozřejmě najdeme i 2 zaoblené kovové klipy na vlasec. Ložiskem vybavená rolnička pro vedení vlasce vlasec zaručeně nepokroutí, uloží jej velmi precizně.

Kromě přepracovaného zevnějšku se ve srovnání s předchozími modely změnily i následující charakteristiky:

- Precizní přední rychlobrzda, která je 100% prachu a dešti odolná
- Super pomalé zvedání cívky se šnekovým hřídelem (nahoře a následně zpět dolů do výchozí pozice se cívka dostane za 9 otočení kliky)
- Posílené tělo a rotor, díky kterým je ještě odolnější, trvanlivější, zajišťující hladký, plynulý běh vlasce
- Posílený hřídel
- Nový, silnější trubkovitý překlápěč
- Nadrozměrná, ergonomická rukojeť
- Propracovaná, širší cívka s vystupující odhodovou hranou pro daleké nahazování
- Počet ložisek se zvýšil počtu jsou ložiska na vyšší úrovni i kvalitativní
- Anti-twist systém, který zabraňuje zatáčení vlasce
- Převod: 4,6:1
- Hliníková cívka pro dlouhé nahazování
- Luxusně provedená ocelová klika
- Dvojitý olověný klip
- Ložiskem vybavená rolnička na vedení vlasce
- Systém na zvedání cívky se šnekovým hřídelem
- Grafit-Hybrid tělo navijáku
- Nekonečná zarážka zpětného chodu
- Výrazně vylepšené upevnění navijáka, čím sa vylepšila aj jeho úžitková hodnota pri zdolávaní

K čemu je tento naviják určen?

Menší model byl vyroben výslovně pro dálkové method feederové rybačky na velké ryby, zatímco větší model je zas určen pro říční rybačky, jakož i boilies rybačky na velké ryby ve větších vzdálenostech, kdy musíš použít hrubší vlasec (0,30-0,35 mm). Pokud jsi pokročilý, nebo profesionální rybář, zcela jistě Ti doporučujeme tento naviják! Ideální volba pro 3.6-3.9-4.2-4.3metrové pruty pro daleké nahazování. Naviják si můžeš zakoupit ve dvou verzích:

- Master LC 6600: průměr cívky: 69 mm, na jedno otočení kliky navine 97 cm vlasce, hmotnost: 530 g, kapacita vlasce: 0.20 mm / 220 m, 0.25 mm / 170 m

- Master LC 6700: průměr cívky: 69 mm, na jedno otočení kliky navine 97 cm vlasce, hmotnost: 534 g, kapacita vlasce: 0.30 mm / 380 m, 0.35 mm / 280 m

Pokud máš zájem o špičkový naviják pro daleké nahazování, který vyvinuli a používají mistři světa v method feederovém lovu, neváhej, objednej si ho ještě dnes a za 1-2 dny budeš mít svůj nový naviják doma.

 


ČLÁNEK: Navijáky pro daleké nahazování By Döme TEAM FEEDER Master Long Cast 6600 a 6700 přímo v akci


Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení

Text recenze Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hondocení -           +


Jiné varianty
Doporučujeme
Související produkty
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 180Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 125Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 95Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×