By Döme Team Feeder Gold Serie 390ML 30-60G
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

By Döme Team Feeder Gold Serie 390ML 30-60G

6 237,00Kč
Bez DPH: 5 197,50Kč
22680
Dostupnost: 5 ks na sklade
Množství:
      3 návštěvníků si právě prohlíží tento produkt
+ Dodací lhůta 1-3 pracovné dni
+ Doprava Více informace
ČLÁNEK: Představujeme prémiový feeder pruty Gold Serie World Champion

Vývoj prutů By Döme TEAM FEEDER Gold Serie se spojuje se jménem Gábora Dömeho, držitele týmového titulu mistra světa z MS 2019 v Jihoafrické republice, díky čemuž je tato rodina prutů plně oprávněna nést označení "WORLD CHAMPION".

Tyto pruty doporučujeme cílevědomým, ostříleným feederovým rybářům, jak pro lov s dlouhým návazcem, tak i pro method feederové rybačky. Hodí se perfektně jak na jemné, zážitkové rybačky, tak i na nemilosrdné, profesionální závody. Pruty podají maximální výkon úplně VŠUDE! Skvělý nástroj, který budeš používat s velkou hrdostí a radostí. Jsme přesvědčeni, že Ti přinese zážitky, které si nezakusil ještě ani s jedním rybářským prutem!

Čím se tento prut tak velmi liší od našich ostatních Team Feeder prutů? Okamžitě, jak vezmeš prut do ruky pocítíš, že ho charakterizují přímo éterická lehkost, neuvěřitelně tenké tělo, mimořádná rychlost a nikdy nevídaná pružnost. K tomu se přidružuje taková dokonalá křivka oblouku, že to přivede do údivu i zkušené feederové rybáře. Jak jsme toho dosáhli? Prvním a zároveň nejdůležitějším faktorem je materiál, ze kterého bylo vyrobeno tělo prutu (blank). Je jím z Japonska pocházející materiál IMT-12 Power Carbon, který je navíc posílen kevlarovou sítí, dělajíc tím prut prakticky nezlomným.

Očká

Obyčejná SiC očka by tenké, půvabné tělo prostě příliš přetěžovaly, proto jak můžeš vidět, byl tento prut osazen titanovo-chromovými očky, která jsou výsadou výlučně prémiových prutů, protože v porovnání s byť těmi nejlepšími a nejtvrdšími SiC očky, vládnou poloviční hmotností a dvojnásobnou životností.

Rukojeť

Rukojeť je pokryta korkem, na který na konci navazuje elegantní úchop z EVA materiálu. Snad ani nemusím říkat, že je prut doplněn tím nejprofesionálnějším sedlem navijáku, který se fixuje absolutně hladce a bezproblémově. Prut, který musí zvládat maximální zatížení i ve vyostřených situacích za soutěžních podmínek, musí zkrátka vládnout prvky, které nestrpí žádné kompromisy.

Špičky

K prutům přísluší i špičky, mezi nimiž najdeme i silnější tzv. "Kaprařské" = Gold Carp, což jsou vlastně tlapičky podepřenými koncovými očky vybavené varianty. Dále zde najdeme i super jemné "Pleskáčové" = Gold Fine špičky, což jsou varianty vybaveny obyčejným koncovým očkem. Ke každému prutu patří 3 různě silné špičky, kdy všechny dostaly velmi dobře viditelné červené lakování. Přesný popis špiček, co se týče typu a síly naleznete v seznamu níže.

K exkluzivnímu provedení prutů patří i pevná a elegantní transportní taška, ve které budeš moci pruty přenášet bez obav, že by se se poškodily.

By Döme TEAM FEEDER Gold Serie 390ML
Pro případy, kdy je zapotřebí dostat montáž do větších vzdáleností, ale opatrně se stravující cejni a kapři stále vyžadují mimořádně jemný a pružný feederový prut, často až s vlasově tenkým návazcem.
Délka: 3.9 m
Průměr blanku nad rukojetí: 13 mm
Hmotnost: 235 g
Vrhací zátěž: 30-60 g
Doporučená hmotnost krmítka: 20-40 g
Nadhazovací vzdálenost: 50-70 m
Typy špiček, síla špiček: Gold Fine: 0.5 oz, 1 oz, 1.5 oz

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení

Text recenze Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hondocení -           +


Doporučujeme
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×