Rybárske Články na Lov Feeder
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 649 Komentáře: 0
Mou oblíbenou rybářskou metodou, oblíbeným rybářským směrem, je bezpochyby feederový lov na velké ryby. V každém ročním období! S velkým nadšením se pouštím do dobrodružství, když si místo těžkých heavy prutů, nabaluji do batohu lehké feederové pruty s označením light. Pružné, citlivé, od rukojeti se ohýbací pruty, nám zážitky zdolávání představí z úplně jiné perspektivy, díky čemuž získáme vůči síle bojovných kaprů zcela nový respekt a hodiny strávené na břehu se nám zaručeně vryjí do paměti.
Číst dál
Přečetli: 829 Komentáře: 0

V nabídce By Döme TEAM FEEDER najdeme naviják vhodné velikosti, resp. provedení, pro prakticky každou feederovou techniku. Ze všech patří mezi zdaleka nejpopulárnější a nejvíce žádané jednoznačně navijáky Long Cast, určené pro daleké nahazování.

Číst dál
Přečetli: 981 Komentáře: 0

Objevení nové vodní plochy s sebou přináší vždy velmi jedinečný pocit. Hlavně když mám příležitost zkusit štěstí na překrásném, mnohotvárném lomu. Vyhovejíc milému pozvání se mi na úplném konci léta otevřela příležitost zavítat ke štěrkovišti, které jsem měl už dávno v hledáčku, ale zatím se mi sem dostat ještě nepodařilo. V tomto článku popíši, jak dopadla moje první feederová túra na tomto jezeře, jakou technikou, resp. jakými vnadidly se mi zde podařilo dosáhnout výsledků.

Číst dál
Přečetli: 1003 Komentáře: 0
Dobrý rybář se stejně jako dobrý kněz, učí do smrti. Vždy je pod sluncem něco nového. Vždy můžeme z dané situace nebo právě ze sebe samých, vytěžit o trochu víc. Co se včera zdálo jako nemožné, je dnes základní normou. Jsem přesvědčen, že úspěch nemá tajemství, ale cenu. Cenu, která se platí tvrdou a vytrvalou prací.
Číst dál
Přečetli: 1219 Komentáře: 0

 V dnešní době očekávají rybáři nejvíce snad právě v podzimní období, které se hemží velkými rybami. V tomto období přijímají kapři velké množství potravy, proto použitím správné techniky se naše cesty mohou zkřížit s opravdu překrásnými rybami. V dalším dobrodružství jsem se s feederovými pruty v rukou vydal do již dlouho nenavštíveného rybářského střediska, kde jsem si to namířil rovnou k "veľkorybářskemu" jezeru.

Číst dál
Přečetli: 780 Komentáře: 0

Zamračený, deštivý, blesky zpestřený letní den je přímo jako stvořený na dobrou letní rybačky. Změny teploty a tlaku vzduchu pobízejí ryby k neustálému vyhledávání potravy. V následujícím článku budete mít příležitost nahlédnout do spontánní rapid rybačky, která měla pouze dva cíle: strávit na břehu pár příjemných hodin a podrobit nové signalizátory záběru extrémnímu deštivému testu! 

Číst dál
Přečetli: 1134 Komentáře: 0

Vyhlídnutou zátoku jsem poprvé navštívil před dvěma lety a okamžitě si mě podmanila. Už i samotná krása místa je strhující, ale bylo to něco jiného, ​​co mě jako první chytlo za srdce. Hlavním kouzlem tohoto místa je nejistota, vyplývající z jeho obrovských rozměrů. Zde se nedá jít na jistotu a už vůbec se nedá po jednom nevydařeném dni vyvodit závěr, že "tu neni ani půl ryby a sem se už ani náhodou nevrátím". Lov na takové divoké vodě je diametrálně odlišný od lovu na intenzivně vysazovaném soukromém jezeře. Tím nechci říct, že je těžší! Je zkrátka jiný! Že v čem se liší? V tomto článku se to dozvíte. 

Číst dál
Přečetli: 2315 Komentáře: 0

 Podzim je jednoznačně obdobím velkých ryb, proto se touto kyticí receptů snažíme nabídnout skvělé řešení právě pro cílený lov na kapry a amury. Kromě toho se zde našlo místo i několika sestav pro milovníky říčního rybolovu, v nichž figurují i ​​bombové novinky pro rok 2020, které budou dostupné již tuto říční sezónu! 

Číst dál
Přečetli: 1014 Komentáře: 0

Rybařím na Dunaji již 30 let, takže by se dalo říci, že už mám nějaký srovnávací vzorek. Začátek léta nepatří na většině řek ani zdaleka mezi nejlepší období. Voda je ještě strašně kalná, je plná nánosů, stav vody je velmi vysoký a proud velmi rychlý ... ALE, už i v tomto čase se dá pochytat obrovské množství ryb! Letos mě vítala řeka takovou hojností ryb, že i po takové době to bylo pro mě přímo zarážející. Za ani zdaleka ne ideálních podmínek, jsem během několika hodin ukořistil nespočet nejrůznějších druhů cejnů a kaprů.

Číst dál
Přečetli: 1018 Komentáře: 0

Ocasní a prsní ploutve jako dlaň, trn hřbetní ploutve jako ukazováček, šupiny jako mince ... Takto vypadají hlavní poznávací znaky urostlého kapra, které rozbuší srdce každého kapráře. Otevřeně nebo tajně, větší rybáři touží po tom, aby si mohli v rukou podržet takového kapra. A podle možností, co nejvíce a za co nejkratší dobu. Pokud i vy patříte do tohoto početného tábora, tento článek je určen právě pro Vás!

Číst dál
Přečetli: 1203 Komentáře: 0

Od doby, kdy se rozšířila technika lovu se zaklipovaným vlascem, přesný lov se stal dosažitelným a relativně snadno osvojitelným cílem prakticky pro každého. Ale je tato technika opravdu tak přesná, za jakou ji považujeme? Odchylky směrem do boků je většinou vidět dobře i pouhým okem, ale zda jsme se sekli i ve vzdálenosti, to už tak prostě nezjistíme. Ale jak se může přihodit, že hodíme do kratší, nebo delší vzdálenosti, když máme zaklipovaný vlasec? V tomto článku se to dozvíme. 

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×