Rybárske Články na Lov Feeder
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 1203 Komentáře: 0

Opět nás zdraví nová rybářská sezóna! Po dlouhé vynucené zimní přestávce, je každá hodina strávená na břehu hotovým oživením. Aby to byly hodiny produktivní, sesbírali jsme v následujícím článku několik chytlavých receptů, ve kterých se objeví i Haldorádó novinky pro rok 2019. Vedle radosti z úlovků, tak zažijeme i vzrušení z nových produktů! 

Číst dál
Přečetli: 787 Komentáře: 0

V zimních měsících je často hotovým ternem už i to, když se nám podaří najít nezledovatělou plochu, vhodnou na lov. Naštěstí poslední měsíc v roce nebyl velmi studený, proto se nám naskytlo hned několik příležitostí si dobře zachytat. Otevřená zůstala pouze jedna otázka: Podaří se mi chytit alespoň jednoho objemného kapra i v prosinci, a tím dosáhnout cíle, který jsem si vytyčil na začátku roku?

Číst dál
Přečetli: 1032 Komentáře: 0

 

 

Číst dál
Přečetli: 706 Komentáře: 0

Poslední rybačky před zamrznutím a první po roztátí mají velmi osobitou, vzrušující atmosféru, která se jen těžko popisuje. Každý moment se přehodnocuje .... nebo právě že zhodnocuje? Je mi jasné, že v tomto období nemůžeme očekávat žádné zázraky, už jeden záběr má cenu zlata a i ten jeden je potřeba si tvrdě odpracovat! Pojďme se podívat, co proto dělám já, aby byly i první rybačky v roce trochu úspěšnější!

Číst dál
Přečetli: 5664 Komentáře: 0

Opět uplynul další rok. Zase jsme o něco starší, ale co je ještě důležitější, i mnohem otrlejší a daleko ostřílenější. Během uplynulého roku nás potkalo jak mnoho zážitků, tak i nejedno zklamání. Co však mají společné je, že oba případy v sobě skrývají potenciál pro získání nových poznatků a zkušeností. Poučit se z vítězství nebo právě prohry a tím můžeme dále zvelebovat své schopnosti, což v našem případě znamená, že Vám budeme schopni nabídnout ještě kvalitnější produkty. Vše, co jsme jako tým Haldorádo společně přežili, všechny zážitky, poznatky a zkušenosti se zhmotnily v produktech, které Vám nyní na následujících řádcích, jakožto i v krátkém filmu, představíme!

Číst dál
Přečetli: 1958 Komentáře: 0

Drazí čtenáři! Začal bych tento článek jednou velmi konkrétní otázkou: "Máte ve zvyku měřit teplotu vody?" Proč to je vůbec důležité? Protože apetit naší oblíbené ryby - kapra, závisí v první řadě na teplotě vody!

Číst dál
Přečetli: 829 Komentáře: 0

V seriálu "Právě testujeme" se podíváme podrobněji na vnitřní konstrukce více populárních navijáků. Vedle nových krmiv, nástrah a aromatických látek, mnohé zajímají i technické detaily navijáků. V prvním díle bude věnovaná pozornost oblíbenému feederovému navijáku s bairunnerem Carp Fighter LCS 4000. Podívejme se tedy, co se skrývá uvnitř této šikovné černé věcičky!

Číst dál
Přečetli: 1035 Komentáře: 0

Ve studené vodě se mění i stravovací návyky ryb. Čím více voda chladne, tím obtížnější je přilákat ryby k háčku. Jsou však užitečné praktiky, pomocí kterých můžeme být úspěšní i v tomto období. Pojďte se mnou a k pár takovým praktikám si něco málo řekneme!

Číst dál
Přečetli: 1138 Komentáře: 0

V prvním díle jste měli příležitost nahlédnout do prvního poločasu mé 24 hodinové kaprařské túry. Také jsem představil použitou výstroj a řekl cosi o krmných praktikách. Jak jsem sliboval, následuje pokračování. Nyní se spolu pustíme do noční rybačky, kde se také seznámíme s nejchytlavějšími nástrahami a metodami jejich prezentace, které dnes přinesly nejplodnější výsledky. O zajímavosti nebude ani dnes nouze, jedno kliknutí a vše se dozvíte v článku!

Číst dál
Přečetli: 786 Komentáře: 0

Ačkoli chladné noci a nepřívětivá, zamlžená rána dokáží pokusy o delší kaprařská dobrodružství pořádně znepříjemnit, stále více feederových rybářů se odhodlává na několikadenní zájezd k vodě i za takových podmínek. I já jsem s tím tak. Pokud je ve výhledu dobrá rybačka, podmínky mě moc nezajímají. Hlavní je dát tomu šanci a nechat se odměnit skvělými zážitky! Tentokrát Vás zvu na 24-hodinový výlet, který se uskutečnil na pozdní podzim, jehož cílem bylo přivábení co největšího počtu velkých kaprů. Přidejte se ke mně a ukážu vám na co si dát pozor, aby byl tento cíl dosažitelný!

Číst dál
Přečetli: 1527 Komentáře: 0

S velkou radostí a hrdostí Vám představujeme novinky By Döme TEAM FEEDER v oblasti prutové a navijákové, o které se rozrostl náš repertoár teprve v nedávné minulosti. Neskromně vyhlásíme, že se nám těmito novinkami podařilo dosáhnout ještě vyšší kvalitativní úroveň než doposud.

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×