Rybárske Články na Lov Feeder
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 623 Komentáře: 0

Method feederový lov, původně vyvinutý na mělkých anglických jezerech, je jednou z nejefektivnějších kaprařských technik. Odstartujíc z této ostrovní země, dnešek již tato technika dobila - myslím, že se dá klidně prohlásit - celý svět. Kde žijí kapři, tam si dokážu účinněji a úspěšněji metodu představit jen velmi těžko! Ale jak funguje v hluboké vodě?

Číst dál
Přečetli: 511 Komentáře: 0

Feederový rybolov pro mě neznamená pouze rychlé, bleskové rybačky. Velmi rád se na břeh vystěhuji i na delší období, 1-2 denní túry. Prvořadým důvodem, proč to tak dělám je, že pokud mohu, raději si to v hledáčku zamířím na větší kapry, kteří vyžadují trochu více času a trpělivosti. První 24hodinový kaprařský zájezd roku 2019 jsem si načasoval úplně na začátek brzkého letního období, jen co se trochu umírnilo počasí. Nuže, v porovnání s chladnými podzimními dny bylo počasí určitě lepší, ale žádné terno to nebylo, jelikož celou rybačku doprovázel velmi silný vítr. Přidejte se ke mně a spolu se přesvědčíme, jakými praktikami se mi na tomto výletu podařilo přivábit urostlé kapry

Číst dál
Přečetli: 1020 Komentáře: 0

Ti, kteří si přečetli první část záznamu, pojednávajícího o tomto výletu, se už seznámili s jezerem, strategií a výstrojí, resp. se stránkou praktik, která se týkala vnadidel, které jsme používali. Zůstala už jen jedna důležitá otázka, které jsme se ještě nedotkli. A tím tematickým okruhem jsou samozřejmě chytlavé nástrahy. Dnes se zájemci dozví vše i o této stránce. Amurové dobrodružství může pokračovat! Pokud jste si ještě náhodou nepřečetli první část tohoto článku

Číst dál
Přečetli: 1292 Komentáře: 0

Konečně je tu zase léto! Ráno vychází slunce brzy a večer zůstává dlouho světlo. Přes den je teplo - někdy i pořádně připéká - a v noci je pro změnu teplota příjemně chladná. V podstatě, kdyby se dalo, byli bychom v tomto období na břehu prakticky non-stop. Ale aby nebyly rybačky pouze o opalování se, připravili jsme si pro Vás několik receptů speciálně do teplé vody, mezi nimiž si najdou své jak milovníci soutěžního rybolovu, rybáři aspirující na velké kapry, tak i fanoušci method feederového lovu, lovu na amury nebo kempující rybáři.

Číst dál
Přečetli: 677 Komentáře: 0

Aby dokázal někdo produkovat pravidelně vynikající výsledky, musí se jako všude, tak i v rybářství, neustále zdokonalovat. Způsobů získávání nových dovedností je nespočetné množství. Pokud si promyslím svou vlastní kariéru, nejvíce jsem se toho naučil a zároveň nejvíce zkušeností jsem nasbíral jednoznačně při soutěžním lovu. Získané poznatky a zkušenosti se mi později podařilo přetavit do mnoha nových produktů.

Číst dál
Přečetli: 981 Komentáře: 0

Feederové lov na velké ryby u mě nejprve přerostl ze záliby do vášně a dnes by se už dal označit za životní styl. "Nahánění" starých, velkých kaprů jemnou montáží se již dnešek stalo organickou součástí mého života. Každou jednu volnou chvíli se snažím trávit studiem a zlepšováním této metody, jak na břehu za ostrých podmínek, tak v každodenním životě, studiem a obeznámením s novými metodami a praktikami. Tvrdá a vytrvalá práce dříve či později vždy přinese očekávané ovoce!

Číst dál
Přečetli: 845 Komentáře: 0

Je zkrátka faktem, že základní tezí methodové techniky je, že nehodíš dvakrát na totéž místo! Platí to i na jaře, v pomalu se oteplujících vodách, kde se ryby rozhýbávají těžko a spíše než apetit je žene touha po teplejší vodě. Samozřejmě i v tomto případě je můžeme přilákat k háčku hlavně tak, že hodíme montáž na správné místo. A které je to správné místo? No přece to, kde zaberou!

Číst dál
Přečetli: 1004 Komentáře: 0

Byli jsme mezi prvními na trhu, kteří začali nabízet a stále nyní nabízíme ještě stále profesionálnější nástroje, či dokonce kompletní řešení pro feederový lov ve velkých vzdálenostech. Popularita této metody a explozivně se rozrůstající zájem mezi rybáři jsou zcela nezpochybnitelná fakta!

Číst dál
Přečetli: 916 Komentáře: 0

Tato tři slova znějí dozajista povědomě každému rybáři. V dnešní době se celé kaprářství točí kolem methodové techniky a je zcela nezpochybnitelné, že i nejrůznější fluo vnadidla si získávají stále větší popularitu. Mnozí si myslí, že to je pouze jakýsi "módní" rybolov. Kdo má však jiný názor, ať čte směle dál!

Číst dál
Přečetli: 1393 Komentáře: 0

Platí to snad v každé oblasti života, že to, jak nějakou situaci nebo výsledek vyhodnotíme, závisí hlavně na úhlu pohledu. Uzavírajíc poslední rybačku, jsem hodiny strávené na břehu zhodnotil podobnou úvahou. Mám za sebou výslovně těžkou, bouřemi provázenou jarní rybačku, kde se mi sice ke konci podařilo chytit pár pěkných ryb, ale celkově se události nevyvíjely tak, jak jsem si to předem naplánoval. A jaký je s tím problém?

Číst dál
Přečetli: 969 Komentáře: 0

V období na začátku jara jsem se za lokality svých rybaček snažil vybrat co nejrozmanitější vodní plochy. Zažil jsem při tom věci, které posloužily jako impulz, abych si sedl a napsal tento článek. Věnoval bych se teď těm detailům a situacím, které mnohokrát nestojí ani za zmínku. No ale i přesto mají na výsledek rybačky rozhodující dopad! Pod lupou se podíváme na krmiva, která se v tomto období běžně doporučují, velikost jejich zrníček, barvu nástrh, jejich velikost, vrhací vzdálenost, ale i mnoho dalších drobných, ale podstatných faktorů.

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×