Rybárske Články na Lov Feeder
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 2594 Komentáře: 0

Je neuvěřitelné, jak ten čas běží. Příběh produktů Haldorádo (musím dodat, že úspěšný) se začal psát přesně před deseti lety, v roce 2008. Tehdy tvořily naši nabídku dohromady 4 produkty, zatímco do dneška se rozrostly na více než 800 produktů! Mnozí se mě ptají: co je klíčem k úspěchu? Odpověď je nejjednodušší, jaká jen může být: naše produkty opravdu fungují! Díky mnoha doprovodným informacím, je mohou rybáři stále úspěšněji využívat na prakticky každé vodní ploše. K dynamickému rozvoji přispělo i to, že rok co rok jsme, užitím inovativní řešeních, našim zákazníkům nabízeli stále chytlavější a jednodušší produkty. Tento cíl jsme měli před očima i při vývoji letošních novinek. Podívejme se tedy, co si pro nás nový rok skrývá!

Číst dál
Přečetli: 1734 Komentáře: 0

Při method feederové lovu záleží nejvíce i na takových maličkostech, drobných nuancích, kterým bychom jinak velkou důležitost vůbec nepřipisovali. Hlavně proto je dobře vidět, že všichni tam házejí přibližně stejné krmítko a pak někdo něco chytí, jiný zas ne. Přitom metoda se zdá zcela jednoduchá. Dej nástrahu do krmítka, nacpi tam jídlo a jdeš! Ve skutečnosti je však milion a jeden způsobů, jak se to dá udělat. V první části této série článků, bych chtěl předvést několik způsobů jak "nabít" krmítko, které se v mém případě ukázaly být mimořádně úspěšné.

Číst dál
Přečetli: 1294 Komentáře: 0

Sedím před notebookem a zapínám internet. Hledám předpověď počasí na následující dny. To co vidím mě vůbec netěší. Hlásí jasné počasí ale výrazné ochlazení a na noc místy i -10 stupňů Celsia. Začínám panikařit a v hlavě mi proletují myšlenky jako: Co budu dělat když zamrznou jezera? Kam půjdu na rybaření? Proč přichází zima tak brzy? Ještě jsem neplánoval odložit své pruty a neměl jsem naplánované poslední rybaření v tomto roce.

Číst dál
Přečetli: 1146 Komentáře: 0

Pozdní podzim patří mezi nejlepší období pro lov na tekoucí vodě. Kvůli trvale nízkému stavu hladiny, jsou v tomto období dostupná i místa, vzdálenější od břehu. Díky tomu se otevírá příležitost, abychom k háčku přilákali i opatrnější velké parmy. V tomto článku se Vám pokusím poskytnout pár tipů, které se při několikahodinových dunajských rybařeních mohou velmi dobře hodit.

Číst dál
Přečetli: 839 Komentáře: 0

Milovníky kaprářství jednoznačně nejočekávanější období, podzim, patří bezpochyby mezi nejplodnější cykly roku, avšak na postupně chladnoucí vody se neuškodí předem dobře připravit. Po horkém létě začíná prakticky nový letopočet a pokud chceme být úspěšní, věci vyžadují drobné vyladění do nových podmínek. Rád bych se nyní s čtenáři podělil o zkušenosti z krátkého rybaření, kde jsem si vzal na mušku kapry v dosud neznámém jezeře Édenkert (Rajská zahrada). Cílem následujícího článku je dokázat, že pokud použijeme vhodná vnadidla a vhodnou techniku, i krátká, několikahodinová rybaření můžou být úspěšná a zážitkově mimořádně bohatá!

Číst dál
Přečetli: 2691 Komentáře: 0

Dříve jsem se zděšením pozoroval, jak starší kolegové namáčejí "šrot" v krmítku ve vodě někdy i celé hodiny. Vnadící účinek se rovnal nule, přesto s tím dokázali chytit rybu, čemu jsem vůbec nerozuměl. Na nedávné podzimní rybaření v Pilismaróte, se u starých pánů na sousedním stanovišti tento jev opět opakoval. Již delší dobu se retro metodám místních specialistů nesměji, už nejednou jsem doplatil na velkohubé prohlášení typu: "pokud tady tito chytí rybu, skočím salto ze staženými kalhotami". Raději se pokouším pochopit, co a proč, ostřílené staré lišky dělají.

Číst dál
Přečetli: 993 Komentáře: 0

Hlavní město Japonska Tokio, je jedním z nejpozoruhodnějších míst na světě. Vystihují ho neustálý ruch, množství atrakcí a rozmanitá kultura, která okamžitě uchvátí každého návštěvníka. Největší město světa, ve kterém, pokud počítáme i okolní usedlosti, žije až 40 milionů lidí! Jak se zde dá žít, pracovat, nebo dokonce rybařit? V následujícím článku a videu se to dozvíte!

Číst dál
Přečetli: 2550 Komentáře: 0

Opět k nám dorazila zima a brzy uzavře vodní svět v našich jezerech do němé temnoty hrubá pokrývka ledového krunýře. Do příchodu velkého ochlazení a trvalých mrazů však ještě máme trochu času. Před dlouhou vynucenou přestávkou, se každá minuta strávená rybolovem počítá dvojnásobně, hlavně pokud se podaří i nějaký slušný úlovek. Aby ani zima neproběhla bez záběru, sesbíral jsem oblíbené recepty do studených vod.

Číst dál
Přečetli: 896 Komentáře: 0

Podobně jako letní rybaření i lov v chladnoucích, nebo zcela studených vodách, má své specifické charakteristiky. Ba co víc, právě v tomto období musíme věnovat zvýšenou pozornost i těm nejdrobnějším detailům, protože ryby už ani zdaleka nejsou tak aktivní. Na druhé straně, i tato sezóna má své nezpochybnitelné výhody. Ne náhodou se říká, že podzim je obdobím velkých ryb! Využitím této skutečnosti, jsem se na následující tour rozhodl spojit objevování nové vodní plochy s dalším zdokonalováním osvědčených podzimních praktik.

Číst dál
Přečetli: 1756 Komentáře: 0

Čím dál tím více nabírá na popularitě i soutěžní feederový rybolov. Dá se to jednoznačně usoudit ze stále se zvyšujícího počtu přihlášených na rybářských soutěžích. Dnes již nejsou vzácností ani závody se stovkou, nebo ještě větším počtem soutěžících. Představím Vám montáž, kterou používám na závodech s dlouhým návazcem nejčastěji.

Číst dál
Přečetli: 1301 Komentáře: 0

Snad to nepřeženu, když prohlásím, že na intenzivně vysazovaných jezerech je method feederová technika neporazitelná. Principem jejího fungování je, že nástrahu nabídneme v hustém mraku lákavého a výživného krmiva. A byť jezerní rybáři jsou orientováni převážně na výsledek, v tomto ohledu s říčními rybáři soupeřit nemohou! Proto je potřeba najít nějaký způsob, jak efektivnost této metody přenést i na řeku!

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×