Rybárske Články na Lov Feeder
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 119 Komentáře: 0

Vyhlídnutou zátoku jsem poprvé navštívil před dvěma lety a okamžitě si mě podmanila. Už i samotná krása místa je strhující, ale bylo to něco jiného, ​​co mě jako první chytlo za srdce. Hlavním kouzlem tohoto místa je nejistota, vyplývající z jeho obrovských rozměrů. Zde se nedá jít na jistotu a už vůbec se nedá po jednom nevydařeném dni vyvodit závěr, že "tu neni ani půl ryby a sem se už ani náhodou nevrátím". Lov na takové divoké vodě je diametrálně odlišný od lovu na intenzivně vysazovaném soukromém jezeře. Tím nechci říct, že je těžší! Je zkrátka jiný! Že v čem se liší? V tomto článku se to dozvíte. 

Číst dál
Přečetli: 1030 Komentáře: 0

 Podzim je jednoznačně obdobím velkých ryb, proto se touto kyticí receptů snažíme nabídnout skvělé řešení právě pro cílený lov na kapry a amury. Kromě toho se zde našlo místo i několika sestav pro milovníky říčního rybolovu, v nichž figurují i ​​bombové novinky pro rok 2020, které budou dostupné již tuto říční sezónu! 

Číst dál
Přečetli: 618 Komentáře: 0

Rybařím na Dunaji již 30 let, takže by se dalo říci, že už mám nějaký srovnávací vzorek. Začátek léta nepatří na většině řek ani zdaleka mezi nejlepší období. Voda je ještě strašně kalná, je plná nánosů, stav vody je velmi vysoký a proud velmi rychlý ... ALE, už i v tomto čase se dá pochytat obrovské množství ryb! Letos mě vítala řeka takovou hojností ryb, že i po takové době to bylo pro mě přímo zarážející. Za ani zdaleka ne ideálních podmínek, jsem během několika hodin ukořistil nespočet nejrůznějších druhů cejnů a kaprů.

Číst dál
Přečetli: 678 Komentáře: 0

Ocasní a prsní ploutve jako dlaň, trn hřbetní ploutve jako ukazováček, šupiny jako mince ... Takto vypadají hlavní poznávací znaky urostlého kapra, které rozbuší srdce každého kapráře. Otevřeně nebo tajně, větší rybáři touží po tom, aby si mohli v rukou podržet takového kapra. A podle možností, co nejvíce a za co nejkratší dobu. Pokud i vy patříte do tohoto početného tábora, tento článek je určen právě pro Vás!

Číst dál
Přečetli: 925 Komentáře: 0

Od doby, kdy se rozšířila technika lovu se zaklipovaným vlascem, přesný lov se stal dosažitelným a relativně snadno osvojitelným cílem prakticky pro každého. Ale je tato technika opravdu tak přesná, za jakou ji považujeme? Odchylky směrem do boků je většinou vidět dobře i pouhým okem, ale zda jsme se sekli i ve vzdálenosti, to už tak prostě nezjistíme. Ale jak se může přihodit, že hodíme do kratší, nebo delší vzdálenosti, když máme zaklipovaný vlasec? V tomto článku se to dozvíme. 

Číst dál
Přečetli: 1451 Komentáře: 0

Před 3-4 lety jsem poměrně často dostával maily, ve kterých si rybáři stěžovali, že kvůli nemotorné navlékací jehle jim vkuse praskají nástrahy, které následně nedokáží navléknout na návazec. Darmo jsme vyráběli měkké, polotvrdé či tvrdé pelety, darmo se na trhu objevovaly stále tenčí navlékací jehly, počet stížností neklesal. Neskutečně mě to štvalo, chvíli jsem byl přesvědčen, že pro tento problém se nikdy nenajde dobré řešení!

Číst dál
Přečetli: 828 Komentáře: 0

Letošní jarní rybačky byly mnohem vrtošivější, proměnlivější, a bez nadsázky můžeme říci, že byly v mém případě mnohem náročnější než obvykle. Právě proto jsem se tento rok snažil strávit na jedné dané vodní ploše mnohem více času, abych dokázal nashromáždit a později se podělit o informace, které obstojí, ba dokonce přinesou úspěšné výsledky i v situaci, kdy jde do tuhého! Ať už je řeč o deštivém a větrném počasí, o dusivém horku nebo intenzivní bouři, výjimky neexistují, výsledky jsou vždy na prvním místě. I v tomto případě jsem chtěl posloužit důvěryhodnými a užitečnými informacemi, proto jsem se po stopách kaprů vydal na jezeře v Derekegyházi. Aby se neřeklo, že jsem to měl jednoduché, i tyto rybačky probíhaly za náležitě proměnlivých podmínek. O všechny praktiky, zkušenosti a pamětní momenty se s vámi v tomto článku rád podělím. 

Číst dál
Přečetli: 1486 Komentáře: 0

Rodina navijáků By Döme TEAM FEEDER se na 2019 rozrostla o dalšího hodnotného člena. Jedná se o staronové vylepšení, které představuje v evoluční řadě těchto skvělých navijáků další vylepšenou, modernější verzi populární rodiny Master Carp LCS. V následujícím článku Vám detailně ukážu, které jsou ty technické parametry a zásadní vylepšení, které pozvedají tento naviják na novou, ještě vyšší úroveň. Seznamte se s modelem Master Carp LCS Pro!

Číst dál
Přečetli: 1287 Komentáře: 0

 Skutečné letní podmínky na sebe nechali letos pořádně dlouho čekat, ale jak stěží přicházeli, tak když jednou dorazily, horka začaly stabilně a nekompromisně kralovat. Jak se to v posledních letech stalo naší tradicí, s kámošem a kolegou Gaborem Siposem odstartujeme v tomto období skutečné léto společnou rybaření, čímž se zároveň dostává náš společný seriál "Letní feederové dobrodružství" do své "další série". A jinak tomu nebylo ani tentokrát. Proto Vám s velkou radostí představujeme další díl našeho rybářského seriálu! Ti, kteří se ponoří do textu na následujících řádcích a doprovodí nás na našem společném výletě, se stanou účastníky fantastické a vzrušující rybačky. Atmosféra článku, fotky a filmík, velmi přesně zachycují atmosféru, kterou jsme zažili na břehu. A pokud by to všechno bylo málo, představí se nám také dvě dosud neuvedené Haldorádo novinky z naší nabídky pro rok 2020!

Číst dál
Přečetli: 3009 Komentáře: 0

Řada produktů By Döme TEAM FEEDER se rozrostl o dalšího jedinečného člena! Tento doplněk byl doprovázen obrovským zájmem už od momentu publikace katalogu pro rok 2019. Ohledně bližších detailů, data uvedení na trh, jsme od Vás dostali nespočet otázek. Proto Vám s radostí a hrdostí oznamujeme, že je konečně tady! Představujeme elektronický signalizátor záběru By Döme TEAM FEEDER! Tato mimořádně nápaditá, pozoruhodně designovaná novinka v sobě šikovně spojuje všechny výhody praktického elektronického signalizátoru a stabilního feederového držáku!

Číst dál
Přečetli: 1363 Komentáře: 0

Method feederový lov, původně vyvinutý na mělkých anglických jezerech, je jednou z nejefektivnějších kaprařských technik. Odstartujíc z této ostrovní země, dnešek již tato technika dobila - myslím, že se dá klidně prohlásit - celý svět. Kde žijí kapři, tam si dokážu účinněji a úspěšněji metodu představit jen velmi těžko! Ale jak funguje v hluboké vodě?

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×