Rybárske Články na Lov Feeder
obchod@feedermethod.cz | +421 35 / 77 01 125 (SK)

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 1171 Komentáře: 0

Jsou tací, kteří jsou schopni na břehu prosedět celé dny, pro jiného vydá na jedno rybaření doba mezi úsvitem a západem slunce a nakonec jsou i tací, kteří si během dne jen tak "odskočí" namočit prut. Každý z přístupů má své osobité kouzlo, ale pro ty, kteří žijí v blízkosti některé z velkých přírodních vod, je zvykem nejčastěji přihodit další alternativu. Část Dunaje v hlavním městě skrývá ideální místa, která jsou snadno dostupná, jednoduchá z hlediska lovu. Navíc, pokud o to máme zájem, v letních vedrech se můžeme u řeky i trochu zchladit.

Číst dál
Přečetli: 865 Komentáře: 0

Vedle bezpočtu moderních rybářských technik se klasické, dobře osvědčené přírodní nástrahy, dostávají stále více do pozadí. V kaprářství už jen velmi zřídka potkáte rybáře, který si k háčku neváže nějaký pelet nebo boilies. Jejich produktivita jim dává za pravdu, avšak jsou takové situace a hlavně takové ryby, kterým se stále zažádá živá nástraha. V tomto článku vás zavedu do zálivu v Pilismaróte, kde bude hlavní úkol patřit žížalám, no a samozřejmě i cejnům.

Číst dál
Přečetli: 837 Komentáře: 0

Kouzlu letních rybaření se v tomto nejrušnějším období roku nic nevyrovná. Ryby se stravují prakticky bez přestávky. Zcela určitě jsem si následující jev nevšiml pouze já: v skoro ranních, podvečerních, nebo "chladných" nočních obdobích, jsem mnohem úspěšnější, než za nejžhavějších denních hodin. Právem vyvstává otázka, proč to samé, co funguje v chladnějších hodinách, nefunguje i v odpoledních vedrech. Podívejme se na to podrobněji

Číst dál
Přečetli: 1239 Komentáře: 0

Když se řekne method feederový rybolov, mnohým se vybaví efektivní způsob lovu kaprů na malých, intenzivně vysazovaných jezerech. Avšak jak naše rybářské životy postupují a krmítka žbluňkají do vody na stále nových a nových místech, neustále získáváme nové zkušenosti. Po nesčetných rybaření na divokých vodách mohu s čistým svědomím prohlásit, že na každé vodě, kde žijí kapři (nezávisle na hustotě vysazování) je tato metoda neuvěřitelně efektivní!

Číst dál
Přečetli: 1012 Komentáře: 0

První a asi i nejčastější otázkou feederových rybářů bývá: "Co do krmítka?" Bezradnost ještě dále stupňuje zmatek z hojnosti. Zatímco dobrých pár let dozadu byla na pultech pouze 2-3 feederová krmiva, příliš mnoho jsme nad touto otázkou dumat nemuseli! Zato teď, pokud není na domácím trhu alespoň 1000 různých krmiv, tak ani jedno! Máme na výběr jako pudrově jemná, tak i hrubá krmiva, krmiva obohacená pelety, semínky ... Tuším že nastal čas, abych pro nejasnou situaci ve světě feederových krmiv našel nějaký systém a pokusil se čtenářům poskytnout praktické rady, které povedou k úspěšnějším rybařením.

Číst dál
Přečetli: 2278 Komentáře: 0

Feederový lov ve velkých vzdálenostech se těší stále větší popularitě i v naší domovině. Tím se rybářům otevírají vrátka k množství nových příležitostí. Tento způsob lovu se výborně osvědčil na krátkých, selektivních rybařeních, resp. také v nejostřejších situacích za soutěžních podmínek. Naplňuje nás nesmírnou radostí a hrdostí, že jsme při popularizaci této metody sehráli zásadní roli i my. S plným nasazením a maximální odborností, zúročujíc všechny naše zkušenosti a znalosti, jsme celé roky usilovně vyvíjeli nezbytné příslušenství.

Číst dál
Přečetli: 1300 Komentáře: 0

Miluji léto, je to moje oblíbené roční období. Příroda nám v tomto čase ukáže svou nejkrásnější a nejbohatší tvář. Noci jsou kratší, dny delší a život je v tomto období jednoduše hezčí a lehčí ... Intenzivnější hemžení je znát i na březích. Jak pod, tak i nad hladinou šumí život na vyšších obrátkách. Jednou z nejoblíbenějších ryb tohoto období je amur. Kdo už okusil, jakou silou dokáže na háčku zápasit toto býložravé torpédo, ten si nemůže pomoci a přímo posedle tyto ryby vyhledává.

Číst dál
Přečetli: 1868 Komentáře: 0

Většina rybářů nemá na svůj koníček dostatek času, protože se musí věnovat každodenní práci, rodině a neodkladným povinnostem, alespoň to si myslím já. Osobně pracuji 6 dní v týdnu a na rybaření se dostanu pouze v neděli a to mi někdy nestačí. Takže jsem se rozhodl, že budu chodit na ryby i přes týden, alespoň na pár hodin. Tento můj článek vlastně bude o tom, jak se mi dařilo na těch 3 hodinových rybolovech a pokusím se Vám dát pár užitečných rad, jak uspět při tak krátkodobých vycházkách.

Číst dál
Přečetli: 2207 Komentáře: 0

Přestože její praktikování je náročnější a časově nákladnější, než v předchozích článcích předvedený methodový lov, je to snad nejrozšířenější technika lovu amurů. Jednak je za potřeby větší množství návnady a taktéž jsou nezbytné i hlubší technické znalosti. Přesto se netřeba zaleknout. Pokusím se jak sortiment krmiv, tak i samotnou techniku natolik zjednodušit, aby se s ní dal u břehu strávit příjemný rybářský den. Věřme, že partnery nám při tom budou i samotné ryby.

Číst dál

Přečetli: 704 Komentáře: 0
Přečetli: 1750 Komentáře: 0

Bez špetky nadsázky mohu říci, že feederové pruty označené mým jménem, ​​patří v Maďarsku už léta mezi nejvyhledávanější a nejprodávanější. A nejen v Maďarsku! Cestu si našly i do okolních zemí, ba co víc, patří mezi nejoblíbenější typ prutů i v daleké Jižní Africe! V každém prutu se zhmotňují desetiletí zkušeností a nespočetné hodiny strávené na břehu, v kombinaci s korektní cenou. Tentokrát se dostane představení nejnovějším, nejjemnějším členem z palety prutů By Döme TEAM FEEDER. 

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 120Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 93Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 120Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 93Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×