Rybárske Články na Lov Feeder
obchod@feedermethod.cz | +421 35 / 77 01 125 (SK)

Rybářské Články o Lov na Feeder

Rss
Přečetli: 907 Komentáře: 0

Snad to nepřeženu, když prohlásím, že na intenzivně vysazovaných jezerech je method feederová technika neporazitelná. Principem jejího fungování je, že nástrahu nabídneme v hustém mraku lákavého a výživného krmiva. A byť jezerní rybáři jsou orientováni převážně na výsledek, v tomto ohledu s říčními rybáři soupeřit nemohou! Proto je potřeba najít nějaký způsob, jak efektivnost této metody přenést i na řeku!

Číst dál
Přečetli: 807 Komentáře: 0

Často se vynořujícím tématem na našem diskusním fóru bývá, jakými krmivy, nástrahami a vůbec strategií lovíme na nových, dosud neznámých vodních plochách. A podle možností ať to je raději taková strategie, abychom si celý den jen nepředávali pohledy s nehybnou špicí, ale zažili zajímavé zdolávání a pěkné úlovky, hned na první pokus. 

Číst dál
Přečetli: 1205 Komentáře: 0

Odkdy se rodina krmítek By Döme TEAM FEEDER Long Cast Method Feeder dostala na trh, neustále jsem bombardován otázkami, o kolik se dá vlastně těmito krmítky dohodit dále, ve srovnání s tradičními method krmítky. Rozhodli jsme se netipovat a raději to změřit!

Číst dál
Přečetli: 721 Komentáře: 0

Tentokrát jsem na opravdové, nefalšované Dunajské rybaření, doprovodil týmového kolegu a zároveň dobrého kamaráda Attilu Lapose. Dobrým znamením bylo, že ve dnech předcházejících natáčení, nás jinak poměrně rapsodický kanál, vícekrát obdaroval neobyčejně krásnými rybami. Tentokrát byl místem rybaření odpadový kanál vodní elektrárny Gabčíkovo, který se po celoročním kolísání vodní hladiny rozhodl, konečně štědře rozdávat ryby

Číst dál
Přečetli: 1475 Komentáře: 0

Způsob lovu, který v poslední době přivádí rybáře do extáze, je feederový rybolov a v jeho rámci nejvíce method-feederová technika. Ale metoda, nebo montáž, může být v dlouhodobém horizontu úspěšná a být ve předu hlavně tehdy, pokud je pro každého lehce aplikovatelná a také chytlavá.

Číst dál
Přečetli: 1036 Komentáře: 0

Někdy, když dělám třetí kolečko mezi autem a stanovištěm si pomyslím, proč vlastně s sebou vláčet tolik věcí. Pokud velmi chci, vše se dá odůvodnit nějakou klišé frází, jako např. že "raději ať mám vše po ruce", ale v hloubi srdce mi je jasné, že většina věcí zde pouze zabírá místo. Jedno pěkné podzimní odpoledne, se mi naskytla příležitost jít si zachytat na úsek Dunaje v Starém Budíně, ale neměl jsem chuť ani čas si nic balit, takže jsem do auta hodil pouze prut, pár krmítek, nějaké zbytky krmiva a trochu červů kostnáčů.

Číst dál
Přečetli: 1095 Komentáře: 0

Feederování pleteným vlascem přichází ve většině případů v úvahu pouze tehdy, když musíme z nebezpečné zóny ve svízelném terénu, vytahovat kapra silnou výstrojí. Přitom na západě využívají pletený vlasec s velkou oblibou i "cejnaři". Díky nulové rozpínavosti, zprostředkovává pletený vlasec záběr na špici mnohem pohotověji než monofil. Samozřejmě i tato technika má své triky a mistrovské tahy. Rád bych nyní některé předvedl.

Číst dál
Přečetli: 2369 Komentáře: 0

Léto sice uplynulo, ale to neznamená, že musíme říci rybaření sbohem. Ba co víc, sezóna velkých ryb právě teprve začíná! Většina vod v tomto období ztichne a hemžící se davy, které jsou pro léto typické, nás už na břehu vyrušovat nebudou. Ať už se jedná o krátká rybaření, nebo dlouhé výlety, ať je řeč o jakékoliv vodní ploše, v tomto období roku se nám otevírá šance zažít ta nejúspěšnější a nejnezapomenutelnější rybaření. Abychom měli pro každý případ nějakou výchozí alternativu, sesbíral jsem své oblíbené recepty do pěkné kytice.

Číst dál
Přečetli: 1457 Komentáře: 0

Od kdy se stal nástrahový osten každodenním doplňkem moderního feederového lovu, je efektivní prezentace nástrahy mnohem rychlejší a jednodušší, než kdykoliv předtím. Osten se dostává ke slovu hlavně při methodových rybařeních, ale objevuje ho i stále více rekreačních rybářů a používají ho s velkou spokojeností. Při představování následujícího produktu myslíme v první řadě na ně!

Číst dál
Přečetli: 738 Komentáře: 0

Dunaj, podobně jako Vltava, patří mezi vodní plochy, kde máme možnost si pořádně zachytat prakticky neomezeně. Já jsem v té šťastné situaci, že když zatoužím po malém říčním rybaření, nemusím cestovat daleko, stačí mi nasednout do auta a odřídit pár kilometrů. V blízkosti svého oblíbeného místa vidím často i soutěžní rybáře bičem vydolovávat překrásné ryby z míst, které by byly s feederovými montážemi prakticky beznadějné. Důvodem je, že my, co lovíme na dně, si s překážkami ve vodě neumíme velmi dobře poradit, zatímco šikovnější kolegové s bičem, po zmapování terénu několika průzkumnými ponory, dokáží lovit s milimetrovou přesností nad překážkami. Když se rozhlédnete po okolí, dají se najít i místa, kde se až tak moc nezadrhává a příležitost ulovit divokého říčního bojovníka tu dostanou i milovníci kmitajících špic!

Číst dál
Přečetli: 1359 Komentáře: 0

Jsou tací, kteří jsou schopni na břehu prosedět celé dny, pro jiného vydá na jedno rybaření doba mezi úsvitem a západem slunce a nakonec jsou i tací, kteří si během dne jen tak "odskočí" namočit prut. Každý z přístupů má své osobité kouzlo, ale pro ty, kteří žijí v blízkosti některé z velkých přírodních vod, je zvykem nejčastěji přihodit další alternativu. Část Dunaje v hlavním městě skrývá ideální místa, která jsou snadno dostupná, jednoduchá z hlediska lovu. Navíc, pokud o to máme zájem, v letních vedrech se můžeme u řeky i trochu zchladit.

Číst dál
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×