Haldorádó Feeder Master - Sýrové
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Haldorádó Feeder Master - Sýrové

107,9Kč
Bez DPH: 89,9Kč
408
Dostupnost: Nie je skladom
kdy bude na skladě?
Informujte mě o dostupnost produktu emailem 5 návštěvníků si právě prohlíží tento produkt
+ Dodací lhůta 1-3 pracovné dni
+ Doprava Více informace
Štítky

Krmiva HALDORÁDÓ vyvinul a sestavil feeder specialista Döme Gábor. Krmiva se vyznačují vysokou výživovou hodnotou pro ryby, intenzivním aroma, komplexním složením výběrových surovin. Většina krmiv je určena na cílený lov kaprů a amur. Složení krmiv je sestavena tak aby už i malé množství krmiva zaujala rybu svou vůní a chutí. Krmiva jsou určeny k lovu feeder technikou ale své opodstatnění najdou i při lovu klasickou technikou.
Série krmiv Feeder Master nabízí krmivo které se hodí na lov v řekách. Je to krmivo sýrové a je určeno k lovu parem, podustiev, jelce ale pochutnají si na tomto krmivu i cejny. Krmivo je účinné celoročně. V čem spočívá atraktivita a účinnost tohoto krmiva? Proč je toto krmivo jiné než ostatní druhy krmiv? Krmivo je sestaveno ze 17 různých komponentů které se navzájem doplňují a vylepšují jejich vlastnosti. Díky těmto vlastnostem je krmivo silné a neodolatelné pro ryby žijící v řekách.

Krmivo je namíchané z těchto 17 komponent:
Kukuřičný šrot, slané sušenky, tourteau de mais, pražené konopí, řepka, belgický chléb, jedinečné a neokoukané sladké i slané produkty podporující apetit ryb, drcené konopí, Italský sýr parmazán, PV1, mleté ​​crysalis, červené fluo vločky, extra sýrová aroma, 3mm prémium halibut pelety, 6mm magic sýrové pelety, červené barvivo.
Z popsaných komponent je vidět že se jedná a komplexní krmivo ve kterém se nacházejí pelety s různým časem rozpadu které udrží ryby na zakrmeném místě ale krmivo obsahuje i poměrně snadno se ve vodě rozpouštějící produkty a aroma které se rychle šíří v proudící vodě. Jak jste si již mohli přečíst krmivo obsahuje 2 různé druhy pelet. Pelety mají rádi i ryby v řekách a ne jen v jezerech žijící ryby. Do krmiva jsme přimíchána jedinečné komponenty a to 16% mletého Italského sýra parmezán a 5% mletých brouků crysalis.

Chuť a vůně krmiva:
Otevřeme-li obal s krmivem tak je nám hned jasno že se jedná o silně aromatické sýrové krmivo. Právě tato silná sýrové aroma naláká i z desítek metrů ryby žijící v řekách. Chuť krmiva je slaná.

Barva krmiva a užitečné rady:
Krmivo má červenou barvu. Tato barva krmiva se nám osvědčila při testech jako nejúčinnější protože fungovala iv čisté iv zakalené vodě. K 1kg suchého krmiva třeba postupně přilévat 3 - 4 dl vody. Kvůli prodanému lepidlu PV1 je krmivo více lepkavé než ostatní naše krmiva a právě proto do krmiva se mohou přidávat masňáci, nasekané dendrobeny, kukuřice nebo pšenice. Chcete-li ještě zvýraznit pachovou stopu krmiva tak se může přidat tekutá aroma Haldorádó Aroma Tuning Sýr.

Hmotnost: 1 Kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení

Text recenze Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hondocení -           +


Doporučujeme
Štítky
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×