Představuji nové feederové pruty By Döme TEAM FEEDER Pro Method Feeder
obchod@feedermethod.cz | 605 757 781

Představuji nové feederové pruty By Döme TEAM FEEDER Pro Method Feeder

Přečetli: 5447

Mezi feederovými metodami je dominance methodové techniky přímo devastující. Tato kaprářská technika je tak efektivní a praktikuje se s takovou lehkostí, že dnes už nemohou methodová krmátka chybět ve výbavě žádného feederového rybáře. Dorazil tedy čas, aby se pruty, specializující se výslovně na methodový lov, objevily i na produktové paletě By Döme TEAM FEEDER.

Nová rodina, která nese jméno By Döme TEAM FEEDER Pro Method, sestává ze šesti různých členů. Díky tomu pokrývá širokou škálu rozměrů, od krátkého a lehkého modelu 300UL, až po delší a statnější 390H. Přitom se do nabídky dostali i ne zcela obvyklé pruty s délkou 350 a 380 cm. Taková široká paleta prutů, různeé velikosti a ražení, umožňuje efektivní rybačku s malými, střednými nebo dokonce i většími methodovými krmítky, bez ohledu, zda budeme potřebovat krátké, 20-30 metrové hody, alebo 100 metrové velehody. Stačí si vybrat správný prut!

By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Rodina prutů vyvinutá výslovně pro method feederový lov

Díky nezastavitelnému technologickému pokroku a moderním výrobním metodám, obsahují nové Pro Method pruty množství novinek a jedinečných řešení. První novinka, která doslova bije do očí, je nové, výjimečné barevné provedení. Namísto nudného černého laku, jsme se rozhodli vydat cestou zcela nové koncepce. Jsme přesvědčeni, že při pohledu na nové Pro Method pruty, nebudete moci odtrhnout oči od exkluzivní perleťové bílé, kkterou kompletují kvalitní, černo-zlaté doplňky. Toto úchvatně barevné provedení má nejen estetický, ale i nesmírně praktický význam, neboť toto lakování slnečné louče nepohlcuje, ale právě je naopak, odráží. Karbonové pletivo, tvořící kostru prutu, a zpevňující umělá pryskyřice se tím pádem nezahřejí tak moc, jako při tmavých prutech. Vazby mezi nimi jsou tak vystavovány méně extrémním teplotám, což má velmi pozitivní vliv na dlouhou životnost prutů. Další důležitou vlastností bílého základu je, že se tím výrazně zlepšila vizibilita prutů a špiček, za každých viditelnostních podmínek.

By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Pruty Pro Method feeder dostali pozoruhodné, mimořádně exkluzivní perleťovo bílé zbarvení.
By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Série obsahuje i pruty takových neobvyklých rozměrů jako jsou 350 anebo 380 centimetrové varianty.
By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Tato značka se už dnes stala ve feederovém rybářství zárukou kvality.

Nové pruty By Döme TEAM FEEDER Pro Method byly vyvinuté výslovně na jemný methodový lov. Díky progresivní akci, dokážeme odhodit i menší krmítka do požadované vzdálenosti mimořádně přesně a bez zbytečného namáhání se. Po zaseknutí ryby se prut ohýbá od rukojeti a odpor protivníka postupně semele. Neskutečná pružnost prutu se postará o to, aby bylo možné montáž zjemňovat až do extrémů. Je dokonalým parťákem tenkých návazců a menších háčků. Očka prutu jsme zkonstruovali tak, aby co nejlépe posloužily jeho progresivní akci. SiC očka jsou odlehčené, rám mají nakloněný, díky čemuž dokáží probíhající vlasec nasměrovat na vložku mnohem efektivněji, v jehož důsledku se bude rybáři házet mnohem snadněji, což zas pochopitelně povede k delším hodům.

By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
SiC očka jsou odlehčené, rám mají nakloněný, díky čemuž dokáží probíhající vlasec nasměrovat na vložku mnohem efektivněji.

Všichni členi této série prútů dostali exkluzivně převedenou, EVA materiálem obstaranou dělenou rukojeť, při jejíž konstruování jsme věnovali velkou pozornost optimální délce jednotlivých dílů. Takové provedení rukojeti nejen že poslouží dalšímu snížení hmotnosti, ale při zdolávání poskytuje obnažený úsek i unikátní zážitek mnohem bezprostřednějšího kontaktu se zdoláváním ryby. Díky přímému kontaktu bude rybář schopen v momentě reagovat na každý agresivní výpad unikající ryby. V neposlední řadě se EVA nátěr mimořádně snadno čistí, což také není k zahození.

By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Všichni členi této série prútů dostali exkluzivně převedenou, EVA materiálem obstaranou dělenou rukojeť.
By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Na konci rukojeti se nachází elegantní logo by Döme.

Za zmínku zcela jistě stojí i nové, "papučové" sedlo navijáku, které se objevuje na prutech označených jménem Gábora Dömeho momentálně poprvé. Tento typ sedla umožňuje absolutně bezproblémové, precizní nasazení , resp. poskytne rybářovi pohodlný, ergonomický úchop.

By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Nové Pro Method pruty jsou vybavené "papučovým" sedlem navijáku.

Ke každé velikosti přísluší 3 různě silné špičky. Jsou to: Heavy (silná) Medium (střední) Light (jemná), které jsou díky speciálnímu lakování dobře viditelné na každém pozadí.

By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Ke každé velikosti přísluší 3 různě silné špičky.
By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Špičky jsou označené jako Light, Medium a Heavy.
By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Jemné špičky hrají mimořádně důležitou roli při signalizaci záběru. Kromě toho na dně neodtáhnou lehká krmítka pryč z místa jejich dopadu, což je při methodovém lovu zcela klíčové.
By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Jako extra vychytávku dostalo na prutu místo nezvyklé ouško na zavěšení háčku.
By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Rodina prutů Pro Method Feeder přichází na pulty v 6 různých velikostích. Jsou to: 3,0; 3,3; 3,5; 3,6; 3,8 a 3,9 varianty.

Nasledujícím shrnutím bychom Vám chtěli poskytnout malou pomůcku pro výběr prutu s průměrnou délkou a zátěží:

Pro Method 300UL
Doopravdy pozoruhodný, jemňoučký prút Je ideální pro methodový lov na malých jazerech při použití nejmenších krmítek. 300UL má vrhací zátěž 10-30 g, maximální vzdálenost vrhu je 40 metrů. Ideální velikost methodového krmítka: 10-20 g.

Pro Method 330L
Tento prut je dokonalou volbou, když lovíme na kratších vzdálenostech, ale na větší ryby. 330L ;má vrhací zátěž 15-40 g, maximální vzdálenost vrhu je 50 metrů. Ideální velikost methodového krmítka: 15-20 g.

Pro Method 350ML
Jak jste si určitě všimli, tento prut má poměrně nezvyklou délku. Jde o jemnější prut, který se perfektně hodí k nejběžnější velikosti krmítka.. 350ML má vrhací zátěz 20-50 g, maximální vzdálenost vrhu je 65 metrů. Ideální velikost methodového krmítka: 20-30 g.

Pro Method 360M
Doopravdy univerzální, nejpopulárnější velikost a zátěž, která obstojí v každé situácii. 360M má vrhací zátěž 25-70 g. 360M má vrhací zátěz 25-70 g, maximální vzdálenost vrhu je 75 metrů. Ideální velikost methodového krmítka: 30-40 g.

Pro Method 380MH
Navzdory neobvyklé délce, může být tento prut jedním z velkých favoritů. ím možné dosáhnout mnohem větší vzdálenosti, , pričemž je potřebně jemný a pružný. 380MH má vrhací zátěz 30-90 g, maximální vzdálenost vrhu je 85 metrů. Ideální velikost methodového krmítka: 30-45 g.

Pro Method 390H
Nejsilnější člen rodiny, který je ušitý na methodový lov na velké vzdálenosti a zdolávání objemných ryb. 390H má vrhací zátěz 40-100 g, maximální vzdálenost vrhu je 100 metrů. Ideální velikost methodového krmítka: 40-60 g.

By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Nejpozoruhodnějším členem celé série je 350-ti centimetrová varianta.
By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
A 350-kový prut s popisem Medium-light je až prekvapivě štíhlý.
By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
350-ti centimetrový Pro Method Feeder, který je středním členem rodiny, váží jen 184 gramů.
By Dome Team Feeder Pro Method Feeder Pruty
Bylo testován během Hungarian Method Feeder Cup 2018, kde Sipos Gábor získal první místo

 

Přejít na feederové pruty Pro Method Feeder

 

Přejít na feederové pruty Pro Method Feeder

Pokračujte ve čtení dalších článcích
Dále na články
Články o lov na feeder
Pro vytrvalé, lovem poblázněné rybáře, kteří holdují svému koníčku i v zimě, může i studená voda ukrývat mnoho příležitostí na ulovení vytoužené, snové ryby! Ani já jsem nelenil a hned několikrát jsem...
Číst dál
Je leden, nacházíme se uprostřed zimy a generál Mráz pořádně přitvrdil. Ze svého sevření nepovolí ani přes den, což znamená, že všechny jezera v okolí pokrývá hrubý ledový krunýř. Jakkoliv neuvěřiteln...
Číst dál
Rok 2019 nám přinesl úspěchy, o jakých, a tady si myslím, že mohu mluvit jménem nás všech, jsme si dovolili pouze snít. Nyní nastal čas, abychom se pod lupou dobře podívali, jak se nám podařilo fantas...
Číst dál
Lov v zimě je opravdu jedinečná a pozoruhodná výzva. Na březích panuje v tomto období často hrobové ticho a ulovené ryby mají, nezávisle na druhu a velikosti vždy cenu zlata. Přiznávám se, vedle velko...
Číst dál
Populární články
V 2017 se rodina navijáků TEAM FEEDER výrazně rozrostla a dosud osamocený SPRO Team Feeder Special LCS 550M dostal čtyři nové sourozence. Za tu dobu se už s nimi stihly seznámit tisíce rybářů a používají je s velkou ...
Číst dál
Při představování prutů By Döme TEAM FEEDER Power Fighter, které se dostaly do obchodů jen nedávno jsem zmiňoval, že díky neustále probíhajícímu vývoji prací se nové vylepšené pruty dostanou...
Číst dál
Neustále napínám své hranice a pokud mi to dovolí, tak i hranice druhých ... Den co den se aktivně podílím na vývoji mnoha produktů, občas je toho až příliš. Zapáleně hledám nová, často až šokující...
Číst dál
Rád bych se s Vámi rybáři podělil o své zkušenosti s lovem na velké vzdálenosti s feeder pruty protože se tato technika v posledních letech stává stále populárnější. Doufám že moje rady...
Číst dál
Značky:

Zanechat komentář

Captcha


Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodání Zboží

- dobírkou prostřednictvím UPS spravidla do 1-3 pracovné dni 

Více informací

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Vidíte na stránce

Rýchlé dodání

×
Rýchlé dodání

1-3 pracovné dni

×
Specializovaný na Feeder

Eshop zaměraní na feeder

×
Cena dopravy

- Objednávky do 2340Kč - 172Kč

- Objednávky 2340-4628Kč - 113Kč

- Objednávky nad 4628Kč - 86Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACÍ LHŮTA

×
DODACÍ LHŮTA

1-3 pracovné dni

×
×